Dodaj do ulubionych

witam was gorąco

05.03.05, 18:40
Jestem tu nowa nie jestem jeszcze w ciąży ale juz sie staram o nią mam synka
4,5 jak byłam z nim w ciąży chodziłam do dr.Agnieszki Nowak i dr.
Kurdzielewicz one pracowały w gabinetach dla dzieci i dziewcząt na
pomorzanach nie mam teraz "swojego" gina gdyż ostatnio na kilku sie zawiodłam
jak byscie mi mogły kogoś polecić na NFZ i w centrum szczecina
A jeszcze jedno pytanko gdzie jest ta przychodnia wojewódzka
Z góry dziekuje pozdrawiam
myszunia
Obserwuj wątek
    • ktg29 Re: witam was gorąco 06.03.05, 19:01
      Cześć
      Duży wybór ginekologów jest na białej liście i czarnej, większość gabinetów
      prywatnych, ale czasami warto. Ja też myślałam, że moją ciążę poprowadzi lekarz
      z ubezpiecznia, teraz chodzę prywatnie i wiem, że jestem w dobrych rękach.
      • kociaczek333 Re: witam was gorąco 07.04.05, 10:50
        a gdzie moge znalezc ta biala i czarna liste? probuje juz od jakiegos czasu sie
        do niej dogrzebac ale niestety nie potrafie :) bede bardzo wdzieczna za
        podpowiedz
        • julia30bb Re: witam was gorąco 07.04.05, 22:24
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18090
          biała i czarna lista ginekologów
          • kociaczek333 Re: witam was gorąco 08.04.05, 00:55
            dzieki wielkie :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka