Gość: Pliszka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
15.09.05, 14:41
Moja młodsza siostra wymarzyła sobie długie włosy...Jestem gotowa jej to zasponsorować. Czy ktoś wie gdzie to zrobić? Za ile? I czy potrzebny jest jeden zabieg, czy kilka? Nie chce mi się biegac po salonach, porównywać cen itd. Może ktoś to zrobił?