Dodaj do ulubionych

Przedłużanie włosów

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.09.05, 14:41
Moja młodsza siostra wymarzyła sobie długie włosy...Jestem gotowa jej to zasponsorować. Czy ktoś wie gdzie to zrobić? Za ile? I czy potrzebny jest jeden zabieg, czy kilka? Nie chce mi się biegac po salonach, porównywać cen itd. Może ktoś to zrobił?
Obserwuj wątek
    • rozbojnik_rumcajs Re: Przedłużanie włosów 15.09.05, 14:59
      pod pachami?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka