Dodaj do ulubionych

Beznadzieja

IP: *.iscnet.pl 28.09.05, 14:55
Czy w Szczecinie są uczciwi pracodawcy ,którzy poszukują pracownika na
stanowisko sprzedawcy? Od 4 miesięcy szukam pracy, ale jeżeli jest to za
najnizszą pensję tzn.618zł , a pracy bez mała na 2 etaty.Przecież to skandal w
biały dzień.Napiszcie co sądzicie o tym
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka