Gość: Jaro IP: *.fnet.pl / *.fnet.pl 24.11.05, 18:41 Ciekawe, ile czasu przy korycie potrzebne byłoby PO (dawne AWS), żeby i ono okazało się organizacją przestępczą. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Nerv Za Łuczakiem nie przepadam, ale ma rację! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 18:48 SLD to ewdientnie mafiny układ o czym już jego były prominentny działcz powiedził, niejaki "rudy" Długoborski. Posunęli go kolesie na boczek :-)) Nie wiem, o co Wijas tak się wije? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Galoty Wijasowi nudzi się w bibliotece. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 19:02 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iska ma dosyć plucia w lusterko. też bym miała... nt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.06, 16:11 Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz Nareszcie 24.11.05, 20:40 Proponuję dla Michała aby przywołał jako interwenienta ubocznego organizację związkową bibliotekarzy i PIP , naruszenie norm pracowniczych jest ewidentne. Z lubością Szczecin będzie obserwował ten pojedynek,choć już zgłosił się z pomocą pieniacz Grześ Napieralski. Wijas sam pozywając dał szansę na upublicznienie skalicznego faktu synekury z nadania Meyer,też wieloetatowca, w ubożuchnej Książnicy za 4500 zł. Szkoda tylko Lucjana, on polubił Książnicę. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: Nareszcie 24.11.05, 20:50 sprawdziłam umowe i ta kwota możesz się wypchć feluś:) a łuczak to nie ten , który sfałszował wyniki na rektora? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: look Re: Nareszcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 21:05 To piękne! Ten Wijas z wyglądu przypominający śliniące się dziecko, przysparza sławy Łuczakowi.I PO powinno mu za to podziękować.Im ktoś bardziej jest atakowany przez SLD, tym większą cieszy się symaptią. Odpowiedz Link Zgłoś
jams1 Re: Nareszcie 24.11.05, 21:30 Żenada. Całość klasy politycznej tego kraju. Nazwać kogoś przestępcą. Ot przyjęta norma - zdaje się - w ramach 58 Rzeczpospolitej juz chyba. Wypada zapytać czy takie działania PO to to więcej na jakie mielibyśmy zasługiwać? Mam nadzieję, że Pan Łuczak zapłaci zasądzoną kwotę w wykonaniu wyroku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxx Re: Nareszcie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.05, 21:35 Moim zdaniem Łuczak ma racje, żadko można spotkać Wijasa w Książnicy, a przecież jest dyrektorem i pobiera pensje! Poprostu Meyer przesadził z tym etatem i trzeba to piętnować i wyciągać na światło dzienne. Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz Re: Nareszcie 24.11.05, 22:11 przecież to ewidentny skandal, przychodzi w soboty cichaczem rozglądając się Don Pedro a na domiar złego przypomnijcie sobie wyczyny przy zakombinowanych wyborach na Deptaku forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=28894413&a=28904441 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktośtam Re: Nareszcie IP: *.ha.tuniv.szczecin.pl 24.11.05, 22:25 Niech Łuczak przypomni sobie swoje grzeszki, które popełnił jako szef samorządu studenckiego Uniwersytetu Szczecińskiego, dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Informacji Europejskiej, czy nieprawne zasiadanie w Senacie US podczas wyborów rektora (trochę się tego nazbierało) i wtedy może najpierw ugryzie się w język, zanim nazwie kogoś przestępcą. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar jak to "sprawdziłam"? 25.11.05, 14:30 ja_aska napisała: > sprawdziłam umowe i ta kwota możesz się wypchć feluś:) > a łuczak to nie ten , który sfałszował wyniki na rektora? ................................................................................ ......to podziel się z nami szczegółami.a swoją drogą trochę niepokojące,że tak sobie,po prostu "sprawdziłaś"cudzą umowę,bo miałaś kaprys na forum coś na ten temat napisać.ktoś cię do tego sprawdzenia upoważnił? Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz naprawdę sprawdziłaś doktora Wijasa? 28.11.05, 12:01 Okazało się że dr Wijas ,który tak dzielnie kierował prawyborami na deptaku że SLD uzyskało 27% musi się dać sprawdzać ja_asi. Żeby tak bohater naszego wątku więcej się wykazywał i pokazywał w pracy. Ja_asiu to niedopuszczalne,żeby komisarz z nadania SLD na ubożuchną książnicę zarabiał mniej od Lucjana! to jakieś absolutne niedopatrzenie! www.bip.um-zachodniopomorskie.pl/index.php?wiad=642 A drogich forumowiczów informuję że posiadaczy synekur z nadania Urzedu Marszałkowskiego w Ksiąznicy jest więcej.Tyle że nie afiszują się tak jak doktor W. Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: naprawdę sprawdziłaś doktora Wijasa? 28.11.06, 21:14 ciebie tez moge sprawdzić:) Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska witaj ana:) 28.11.05, 12:44 nie było mnie więc nie mogłam ci odpowiedzieć. zrobiłam cos najprostrzego na świecie: spytałam wijasa. i juz. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: witaj ana:) 28.11.05, 13:05 ja_aska napisała: spytałam wijasa. i juz. ................................................................................ ..spytałaś wijasa?a pisałaś,że sprawdziłaś umowę.... Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: witaj ana:) 28.11.05, 21:21 ależ oczywiście. co nie znaczy, że nielegalnie. do tego bip. Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz Jaasiu ! 28.11.05, 21:32 bardzo proszę podaj link do tego bip z oświadczeniem majątkowym dr Wijasa Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz Re: Jaasiu ! 28.11.05, 21:49 no tam nic nie ma o Książnicy :) ale jeśli zarabia,jak twierdzisz mniej od Lucjana, to znaczy że go robią w konia, Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz Re: Jaasiu ! 28.11.05, 21:57 powtarzam że tam nie ma nic o Książnicy! Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jaasiu ! 28.11.05, 22:15 wynagrodzenie ze stosunku pracy - CDiDN i Książnica Pomorska - 60 669,21 zł; Ale niektórzy pewne prace ze sobą łaczą, zobacz też jak Kochańska wypełniała oświadczenia pisząc łączne dochody, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nareszcie co? Re: Nareszcie IP: *.utp.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.05, 08:19 Odpowiadasz na : felix_edmundowicz napisał: > Szkoda tylko Lucjana, on polubił Książnicę. A mi Lucjana nie szkoda, bo kryje nieroba. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Nareszcie 25.11.05, 10:34 > Proponuję dla Michała aby przywołał jako interwenienta ubocznego organizację > związkową bibliotekarzy i PIP naruszenie norm pracowniczych jest ewidentne. I to jest podstawa do interwencji ubocznej w kwesti naruszenia dóbr? Mój ty drogi molu książkowy, pewno w Książnicy znajdziesz KPC i KP. Jezli pracodawcą w Książnicy jest SLD, to ja głosuje na ciebie w wyborach na najgłupszego foruma:) Z lubością Szczecin będzie obserwował ten pojedynek,choć już zgłosił się z > pomocą pieniacz Grześ Napieralski. Cos dla cienie: postanow. SN 2000.12.13II KKN 75/00 1. W wypadku "instytucji" i to mającej osobowość prawną zarzut podniesiony przeciw niej dotyka również osób, dzięki którym ta instytucja funkcjonuje. Dobrem chronionym jest wówczas cześć osób fizycznych związanych działalnością z daną instytucją i to niezależnie od ochrony imienia osoby prawnej. Takie osoby fizyczne są zatem pokrzywdzonymi w rozumieniu art. 49 § 1 kpk i dlatego mogą jako oskarżyciel prywatny wnosić i popierać oskarżenie o przestępstwo zniesławienia (art. 59 § 1 kpk). Oczywiście organ uprawniony do działania w imieniu instytucji (osoby prawnej) może także jej imieniem realizować uprawnienia pokrzywdzonego (art. 51 § 1 kpk). Uprawnienia pokrzywdzonych - instytucji i osób fizycznych działających w tej instytucji - są niezależne od siebie, a realizacja tych uprawnień przez więcej niż jednego pokrzywdzonego następuje w trybie przewidzianym w art. 59 § 2 kpk. Zatam nie Napieraslki jest pieniaczem, a Łuczak potencjalnym umyślnym przestępcą. > Wijas sam pozywając dał szansę na upublicznienie skalicznego faktu synekury z > nadania Meyer,też wieloetatowca, w ubożuchnej Książnicy za 4500 zł. Nie widzę zadnego skandal w fakcie zatrudnienia w Ksiąznicy doktora filologii polskiej. Co innego sekretarz sranu w Ministerstwie Ronictwa niejaki Tomaszewski. Dwie sprawy karne o przekrety. A czy pozwie, czy wniesie prywatny akt oskarżenia to się zobaczy;) Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: Nareszcie 25.11.05, 11:58 xyz-xyz napisał: > > Nie widzę zadnego skandal w fakcie zatrudnienia w Ksiąznicy doktora filologii > polskiej. doktoranta. czy wy sldowcy zawsze musicie klamac? juz jeden mgr byl. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Nareszcie 25.11.05, 12:08 Racja balcku. Pomyłka. Miało być doktoranta. Rozpędziłem się troszeczkę i chochlik buchnął 4 literki:). Resztę podtrzymuję:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Szczecianianka Re: Nareszcie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.11.05, 16:02 no jasne, pomiędzy MIAŁ BYĆ DR a JEST DR dla sympatyka SLD nie ma różnicy tak samo, jak dla Oli "i inne czasopisma" nie czarujmy się - marszałek Meyer przesadził z etatem dla kolesia a przecież opozycja samorządowa (PO) jest od tego, aby wytykać błędy i zadawać niewygodne pytania, a gdy za ROK wybory samorządowe wygra PO tak samo mogą się spodziewać ataku ze strony SLD to są reguły demokracji oddanie sprawy do sądu przez Wijasa będzie "zmasowany" bo z pewnością nei chodzi tylko o powiedzenia "że SLD jest przestępczą ..." Panowie już mają dośc Łuczaka i jego niewygodnych pytań a ja Michałowi życzę powodzenai na sprawie Szcz. Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz Napieralszczak ze szwagrem ani Wijas pozwu nie ma 09.08.06, 21:20 pozwu nie złożyli Dlaczego? miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,3539485.html a teraz Wijas , jak wszyscy ważni w SLD wyjechali na urlop, daje głos : Niedawne zmiany w zarządzie portów Jędrzej Wijas, przewodniczący szczecińskiego SLD, uważa za skandal. Oburza go, że Jania został wybrany do zarządu portów, będąc jednocześnie radnym miejskim. - Oznacza to, że radny Jania nie zna ustawy o samorządach, która zabrania radnym zasiadania we władzach spółek, w których udziały ma gmina - mówił wczoraj "Gazecie" [Szczecin ma w ZMPSiŚ 0,15 proc. udziałów - red.]. - Jeśli tak jest, to sądzę, że jego kompetencje nie predestynują go do piastowania tak odpowiedzialnych stanowisk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kontrlokutor Re: Nareszcie IP: *.orange.pl 25.11.05, 12:57 Slowa "doktorant" taz bym nie uzywal, chyba... raczej ciagle magazy... magister. Jesli sie nie myle to pan Jedrzej nie zostal przyjety na dzienne studia doktoranckie na WH US(bo ich wogole nie ma), ani nie otworzyl przewodu doktorskiego (chyba sie nie myle?) No zawsze jeszcze istnieje opcja ze "robimy" "doktoracik" na wschod od polskiej granicy... Np na Bialorusi znalazlby wielu ideowo zgodnych z SLD-owską myślą działaczy... Pozdrawiam Jedrek Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit wijas do pracy 24.11.05, 22:37 dokaldnie tak samo bylo jak zajmowal sie nasz uczony wijas z organizacji nieprzestepczej sld nawoozami. tez go pytali zdaje sie w radiu i mowil ze ma tak umowe z kolega prezesem podpisana ze nie musi byc w pracy jak dziala na rzecz partii matki naszej. zreszta tu na forum mowil ze wszystko zawdziecza partii. i to jest cos dramatycznego jak ma sie 28 lat i wszystko w zyciu dostalo sie od postkomuny i kolesi. ktos tu na forum mowil zdaje sie ze malzonka pana wijasa i mamusia pracuja w urzedzie marszalkowskim u usmiechnietego pana meyera (sld) w wydziale ktory nadzoruje ciezka prace pana wijasa na posadzie dyrektora w ksiaznicy. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wierny Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 02:13 brawo Wijas Luczak juz zapomnial jak chodził po miescie z gansterami od Stawarza .Słynny Siwy to jego kumpel razem biegali po siłowniach.To ulubieniec Nitrasa i wszystko jasne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pismak Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: 212.2.100.* 25.11.05, 03:55 Macie przykład, jak żenujący jest poziom szczecińskich politykierów. A najbardziej żenujące jest to, że za cztery lata wybierzecie ich na posłów. Obu. pismak_logowany@gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: galoty Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 06:00 > że za cztery lata wybierzecie ich na posłów. Masz rewelacyjne zdanie o sobie. Ty i My Ci durni. Żenujące Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 07:27 100% racji Pismaku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nowy Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 07:51 Fakt.Wybiorą znowu ich obu - Napieralskiego i Piechotę. A głupawa reszta SLD będzie się obchodzić smakiem i żałośnie spoglądać w oczy swoich szefów - kopną w d czy dadzą ochłap?Jak będziesz wierny piesku,będziesz kąsał wrogów,przynosił nam łupy w pysku,będziesz się przymilał to czasami cię pogłaszczemy i dostaniesz kosteczkę z pańskiego stołu.Bo widzisz piesku,nie umiesz być niczym innym - tylko pieskiem. Odpowiedz Link Zgłoś
beit Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 08:18 Kto ich wybierze ? ufoludki ? chyba raczej polacy tacy jak my a dla czego, bo tolerujemy takie zachowanie do czasu kiedy nie dotyczy to nas. A piski są cool lepsze od świń))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 08:48 Ciekawe, jak Pan Łuczka nazwałby swój udział w wyborach Rektora US. Przez niego głosowanie musiało być powtórzone. Odpowiedz Link Zgłoś
leqi Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 08:53 Nie ważne jest to, że Jarosław Kaczyński przegrał proces. Być może wiedział mniej o poczynaniach i interesach Sojuszników niż szczecinska PO i Michał Łuczak!!!!!!!!!! Podkreślić należy fakt, że temat jest trudny, ale należy radnego Michała Łuczaka pochwalić za odwagę i szczerość w przełamywaniu sztucznej opini na temat SLD (oklaski). A co tam niech ludzie wiedzą, bo i dlaczego mają popierać ludzi którzy ich okłamują!!!!!!!!! Przecież nawet sami działacze SLD np. p. Długoborski użył podobnego sformułowania w stosunku do swoich współpartyjniaków. Czyżby sformułowanie Michała Łuczaka (i wielu innych osób także) było dopiero początkiem ujawniania przekrętów i co najmniej dwuznacznych powiazań działaczy SLD??????? Czyżby sformułowanie Michała Łuczaka (i wielu innych osób także) było dopiero początkiem wielkiego końca SLD???????? Czyżby sformułowanie Michała Łuczaka (i wielu innych osób także) było dopiero początkiem wielkich zmian w SLD na lepsze??????? Podsumowując: Michale cenimy Twój upór i wolę walki zmieniania na lepsze szczecińskiej rzeczywistości )))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiurazydwa Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 09:50 Nie sądzę, by należalo się zbędnie ekscytować. Pomijając kwestię zasadności zastrzeżeń merytorycznych Michała Łuczaka a skupiając się na samym określeniu Sojuszu jako organizacji przestępczej - obaj panowie wychodzą przy tej inicjatywie na swoje. Pan Jędrzej Wijas zakładając sprawę w oczach kruszącego się elektoratu SLD sam się namaszcza na rycerza w lśniącej czerwonej zbroi ruszającego na świecką krucjatę w obronie dobrego imienia przecież jak najbardziej odrodzonej i zmakeupowanej (sic!) organizacji. Twardy elektorat Sojuszu i ci, którzy jeszcze jakiś sentyment względem niego żywią będą kwiczeć z radości, "ze taki młody a konkretny i potrafi się postawić jak na nas plują". Betenowe kaszkiety poczują, że mają nowego herosa w mieście. A Pan Michał Łuczak wzbudzi powszechny zachwyt frontu mocherowego i środowiska liberalno prawicowego. Radosne pienie, że "taki młody a się nie boi komuchom powiedzieć prawdy prosto w oczy" rozniesie się po całym mieście. A Pan Michał z błyskiem w oku podtrzymywać będzie w zapale chórek głoszący, że pojawił się nowy szeryf w mieście. Wypada tylko obu młodzieńcom pogratulować, bo choć ich związek wydaje się pełen niesnasek małżeńskich to ewidentnie nie jest non-profit. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 10:23 Nie bierzesz mędrku pod uwagę jednej rzeczy. I Łuczak również tego pod uwagę nie wziął. Przestępstwo z art. 212 kk jest przestępstwem umyślnym. Skazanie za takie przestępstwo oznacza utratę mandatu. I ses la vie panie Łuczak. Baj, baj. A prywatny akt oskarżenia już się pichci... Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiurazydwa Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 11:11 Dziękuję za tak trafną uwagę natury prawnej, której zasadności nie odważę się krytykować, ale Ty, drogi biol-lex'ie, nie rozumiesz jak widzę całkowicie logiki PR araz tego, że polityka (jak każdy teatr) rządzi się prawami, które czasem są mocno odległe od tego co nazywamy logiką i zdrowym rozsądkiem. Poza tym często wypada zebrać w dupę indywidualnie aby wspomóc w sondażach fratrię jako całość. I tu gratulacje dla Pana Michała. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciejos Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 11:18 tiiia.... bo nie chodzi o to zeby zlapac kroliczka ale zeby go gonic....hłehłehłe Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 11:53 Nie jestem ekspertem od PR, ale zdaje się, że jest on stosowany dla jakichś długofalowych celów. Myślę, że termin "prawomocnie skazany przestępca, który musiał złożyć mandat” nie jest chyba wsparciem w sondażach. A najzabawniejsze będzie to, że kol. Łuczak wesprze Książnicę własna krwawicą:)))) To jest PR. Tak mu na Książnicy „zależało” więc proszę bardzo:) I rzeczywiście można mu pogratulować. Gratulujemy Michaś:)))))))))))))) Kolejny raz udowodnimy w Sadzie, że prawica to kłamcy i przestępcy. Jednostkowo oczywiście. Nie in gremio:) Poza tym często wypada zebrać w dupę indywidualnie aby wspomóc w sondażach > fratrię jako całość. I jeszcze wróćmy do tego. Piękny komentarz. :))) Wynika z niego, że dla wsparcia własnej partii politycy PO gotowi są na wszystko. Łącznie z popełnianiem przestępstw (potencjalnie). Czyż to nie pachnie zorganizowaną grupą...?:)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiurazydwa Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 15:34 To ty to tak odbierasz jako człowiek, który co nieco rozumie. Motyw jest jednak taki, że mamy tu całą masę ludków, dla których określenie "prawomocnie skazany przestępca" to bełkot. Dla tego typu ludzi Pan Łuczak bedzie raczej czymś w rodzaju "pokrzywdzonej ofiary represji skierowanych przeciwko uczciwemu młodemu cżłowiekowi, który miał odwagę nazwać Sojusz Lewicy Demokratycznej tak jak na to ci bandyci zasługują a nie mrucząc w tonie poprawności politycznej". Niekoniecznie muszę się zgadzać z takim odbiorem zachowania Pana Łuczaka, ale faktem jest, iż ludzie, którzy tak to zinterpretują mają czynne prawo głosu podczas wyborów i albo zagłosują na niego (kiedy tylko będą mieli okazję), albo też na opcję, którą reprezentuje. Jeżeli dodasz do tego ewentualny syf i gnój, który może zostać wyciągniętych na powierzchnię podczas dokładniejszego sprawdzania kwestii merytorycznych zastrzeżeń podniesionych przeciw Panu Jedrzejowi (i co za tym idzie logo Sojuszu, z którym jakby nie było jest powszechnie identyfikowany) to cyrk wydaje się rokować szansę na zwrot kosztów poniesionych i sporego ryzyka. Zauważ, że Pan Wijas broniąc się będzie raczej uderzał w sformułowanie "organizacja przestępcza" a Pan Łuczak w takiej sytuacji bedzie miał piłkę po swojej stronie boiska mogac atakować na wielu płaszczyznach w sposób spektakularny i chwytliwy medialnie. Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 11:20 a tak poza tym Wijas wcześniej pracował w Policach i dlaczego go sie pozbyli, acha bo dostał lepsza w Książniy po paru tygodniach. To fakt jest świetny profesjonalista, że police, Książnica, tyle ma prac za soba, a rodzinka w sejmiku samorzadowuym. ja kiedys tam dzwoniłam w poszukiwaniu pracy, bo wiedziałam, że jest etat, to zapytano sie mnie z czyjego polecenia dzwonię. Jakbym powiedziała, że z polecenia Wijasa, to może bym tam pracą dostała, co xyz. Tylko to było w innym dziale. Niestey nikt bez polecenia w tym gajdole nie dostanie pracy i może mieć nie wiadomo jakie certyfikaty. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 11:57 Jakbym powiedziała, że z polecenia Wijasa, to może bym tam pracą dostała, co > xyz. Polecenie Jędrzeja to za mało. Musiałbyś jeszcze być internowana. Bo dla prawych i sprawiedliwych skazanie prawomocnym wyrokiem za jazdę po pijaku nie może przekreślić kariery, bo człowiek był internowany. A tak poważnie, to ci nie wierzę, że w kadrach ktoś zadał ci takie pytanie. Po prostu kłamiesz. Tak jak z fałszowaniem wyborów prezydenckich w Szczecinie. Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:02 Nie nie kłamię. Dzwoniłam najpierw do Dyrektora departamentu, była na zebraniu i rozmawiałam z sekretarką. To było dwa lata temu. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:13 I uważasz, ze to Dyrektor departamentu miał ciebie zatrudnić? Ja się nie dziwię, że cię zbyli. A sekretarka twoim zdaniem o co miała zapytać? Uuuu duży blamaż koleżanko. Jeśli nie wiesz z kim i jak rozmawiać, to pracy nie dostaniesz nawet na kasie w Tesco:) Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:20 wiesz co jestes śmieszny, dzwoniłam ,gdzie mi podali telefomn i powiedziano, ze tam dostane informację i no idostałam. A ty myślisz, że idzie sie do kadr no. do UM i składa sie podanko, czy inaczej, dyr daje dyrektywe i jest ok. A tak mam rozumiec, że Wijas składał podanie w kadrach, ach rozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:39 A ty myślisz, że idzie sie do kadr Nie, rozmawia się z sekretarką:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiurazydwa Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 15:59 Ahm. Trafna uwaga droga koleżanko. Jak się domyślam chleb zdaża się koleżance kupować w sklepie z częściami metalowymi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maciejos Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 11:16 oj krzyś krzyś....blehehehe kiedy mi podrzucisz cos ciekawego? Odpowiedz Link Zgłoś
krokus5 Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 11:54 SLD jest organizacją przestępczą,przecież to jasne jak słońce i ten pan Łuczak powiedział prawdę i tylko prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
blackexit Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:02 krokus5 napisał: > SLD jest organizacją przestępczą,przecież to jasne jak słońce i ten pan > Łuczak powiedział prawdę i tylko prawdę. trzeba by sie zastanowic co to takiego taka organizacja. ilu w niej musi byc przestepcow zeby uznac ja za przestepcza. w sld oczywiscie odsetek jest znaczny plus pasozytnictwo i zawlaszczanie panstwa jak widzimy to na przykladzie naszego glownego bohatera, ale czy to wystarczy? no i moim zdaniem akurat nie luczakowi ferowac takie wyroki. pozdrawiam black Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kontrlokutor Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.orange.pl 25.11.05, 12:46 SLD to z pewnością organizacja o chrakterze przestępczym - o charakterze danej organizacji stanowią akty rangi państwowej (czyt. konstytucja, ustawy), jej statut, regulamin (czyt. statut SLD) prowadzona przez nia dzialalność (rownież w zakresie sprawowania rządów) i postępowanie jej poszczególnych członków. Przykro mi że Jędrzej Wijas mie może sie pogodzic z faktami. Średnio oczytany czlowiek jest w stanie przytoczyc wlasciwe przyklady (wystarczy czytac ogolnopolskie tygodniki czy Gazete) dajmy na to Starachowice (a moze Sobotka nie byl/jest czlonkiem SLD desygnowanym z jego ramienia do pelnienia dosyc odpowiedzialnych funkcji panstwowych - panowie radni ze Starachowic z SLD tez pewnie nie mieli nic wspolnego...). Jesli chodzi o Luczaka... swiety moze nie jest, ale dlaczego jeszcze nikt nigdy nie postawil mu zarzutow wraz z poparciem ich jakimikolwiek dowodami? Niestety nikt mie jest w stanie weryfikowac wszystkich bzdur (w tym na temat Luczaka) pojawiajacych sie na niniejszym forum - jesli byloby to mozliwe, to na wszystkich obrzucajacych radnego Ł. kalumniami zbilby w sadach niezly kapital reklamowo-polityczny. Radny Wijas tez ma swoje za kolniezem, niestey... Niestety bo nie odbiega za bardzo od stereotypu członka, działacza SLD... Panie Jedrzeju - pozdrowienia dla zony - niech sie jej dobrze w urzedzie u pana profesora dzieje - tylko prosba: niech nie bojkotuje szczecinskich inicjatyw przeciez mieszka w tym miescie (czyt. katedra). Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:05 Informuję ciebie drogi kolego, że właśnie popełniłeś przestępstwo z art. 212 par. 1 i 2. Jesteś przestępcą. I grozi ci za to do 2 lat więzienia. Nie różnisz się niczym od Pęczaka. To dla ciebie: Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Internet jest środkiem masowego przekazu.:))) Pa przestępco:) Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:08 xyz-xyz napisał: Internet jest środkiem masowego przekazu.:))) Pa przestępco:) ojejku oni sa gorsi niz kaczory Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:17 > ojejku oni sa gorsi niz kaczory Masz rację xxtoja. Łuczaki są gorsze od Kaczorów. Odpowiedz Link Zgłoś
beit Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:21 oczywiście, Kaczyńscy maja przynajmniej poglądy polityczne i widzą coś więcej niż czubek własnego nosa Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:42 Niejaki Adolf Schicklgruber tez miał poglądy(:- i co z tego. Josif Dżugaszfili tez je miał. I co z tego? Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 27.11.05, 11:39 to już było:komu komuszki się nie podobają-tego do pudła! Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:22 tylko którzy, bo jest ich jak psów. A o lusterku swoim zapomniałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
beit Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:38 a co ty chcesz od mojego nosa!!! no dobra jest duży ale niczego mi nie przesłania )))))) Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:41 to nie do ciebie tylko do xyz. A tak na marginesie, który nos?????? Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:44 ?????????????(:- Bosz... tragedia... Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 12:47 jejku xyz, tak strasznie wygladasz w tym lusterku, cały jesteś czerwony, czy juz fiolet tam rządzi, a może purpura? Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 13:08 > jejku xyz, tak strasznie wygladasz w tym lusterku, cały jesteś czerwony, czy > juz fiolet tam rządzi, a może purpura? Możesz jaśniej? Średni rozumiem. Ze niby lusterko mam kolorowe? Nie, zwykłe takie. Może tobie coś z rozumkiem nie za bardzo? Wiesz nienawiść, podejrzliwość, węszenie spisków, podskórnych powiązań, to jest zespół objawów...;) Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 13:23 napisałam, abyś zobaczył się w lusterku, i się przestraszyłam, może coś ci się stało, a ty taki podejrzliwy i od razu węszysz spisek. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 14:31 A niby dlaczego miało mi się coś stać? Cos nie tak z lusterkiem? W porzo jest. A może cos podejrzewasz? Lusterko jakieś nie tego? Może z SLD...;) Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 14:40 A co mam podejrzewać? Za co i co? No powiedz co miałeś na mysli, może coś przyjemnego? Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 15:05 o powiedz co miałeś na mysli, może coś > przyjemnego? Za młoda jesteś:) Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 15:35 och jaki jesteś skryty. Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z 25.11.05, 14:26 jaro,przestępcy nie stają się nimi z uwagi na nadmiar czasu.łuczak ma sporo racji... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mohercinkiewicz nie ma pytania "kto mam racje?" IP: 212.160.165.* 25.11.05, 15:27 Jest natomiast pytanie, czy radny Łuczak - trafnie diagnozując działania aparatczyka esdekapeielu (po face liftingu - vide pp. Senyszyn) - wystarczająco stanowczo napiętnował niemoralna postawę. W mojej ocenie mógł polecieć zdecydowanie ostrzej. Chocby tak samo ostro jak wieloletni zachodniopomorski baron SLD z Gryfina, który publicznie opisywał mafijne stygmaty czerwonej struktury. Szkoda!!! Cóż może Łuczak - zgodnie ze standardami dobrze przemyslanej i równie dobrze przeprowadzonej publicznie dyskusji - najlepsze zachował na koniec. Podpowiadam mu - bo ci on młody zawodnik - następujące tropy opisywania czerwonej struktury: - Starachowice (Sobotko, Jagiełło, Długosz - po wyrokach), - Opole (Pogan i s-ka), - Konin (Siemiątkowski PERN + lokalni koledzy i koleżanki), - Gorzów Wlkp (Jędykiewicz), - Piotrków Trybunalski(kolejny prezydent). no i lokalny playground - jjjjjakże ciekawy!!! - nie tylko Szczecin (prokuratura +/lub sąd ): - Malanowska, - Runowicz, - Wieczorek, - Długoborski, - Kopeć, - Kęsik (pamietamy o znikających rowerach z piwnic), - etc itd. No i przede wszystkim czekamy na spointowanie raportu ds.PKN ORLEN. Miller/ Kwaśniewski /Ungier / Kaczmarek. W kontekscie regionu szczególnie ważne , czy instytucje państwa będą potrafiły wyciągnąć wnioski i konsekwencje prawne z działań Piechoty - dotyczy to przede wszystkim zapowiedzi (wspólnej z Janikiem)aresztowania prezesów stoczni szczecińskiej i przejęcia poniżej wartości rynkowej tego przedsiębiorstwa (w tym słynnej bazy paliwowej). WIECEJ ŚWIATŁA! pozdrawiam Łuczaka i wszystkich forumowiczów (w tym również stukających tu niejako z partyjno-zawodowego obowiązku) Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiurazydwa Re: nie ma pytania "kto mam racje?" 25.11.05, 15:54 Może i mógł polecieć ostrzej, ale w sumie nie sądzę, żeby było to w jego interesie. Zadziałał w sposob wystarczający, by zwrócić uwagę na sprawę (czego dowodem jest artykuł i posty na tym forum choćby) a wsposób na tyle ostrożny by nie było na 100% pewne, że za to beknie. Więc kalkulacja ryzyka do akcji wydaje się rozsądna. Wszystko jest kwestią zastosowania młotka właściwych rozmiarów. Odpowiedz Link Zgłoś
mlody.patriota mohercinkiewicz to darmozjad-urzedas z UM 25.11.05, 15:55 Sprawdzilem jego IP, pewnie to jakis dzialacz Platformy na cieplej posadce w UM! inetnum: 212.160.165.0 - 212.160.165.255 netname: UM-SZCZECIN descr: Urzad Miejski w Szczecinie country: PL admin-c: JK2938-RIPE tech-c: GF1023-RIPE tech-c: JZ419-RIPE status: ASSIGNED PA "status:" definitions mnt-by: TPNET source: RIPE # Filtered person: Jurek Kowalski address: Urzad Miejski w Szczecinie address: pl. Armii Krajowej 1 address: 70-456 Szczecin phone: +48 91 4245720 fax-no: +48 91 224692 e-mail: jkowal@um.szczecin.pl nic-hdl: JK2938-RIPE mnt-by: TPNET source: RIPE # Filtered person: Grzegorz Fiuk address: Urzad Miejski w Szczecinie address: 70-456 Szczecin address: pl. Armii Krajowej 1 phone: +48 91 4245700 fax-no: +48 91 224692 e-mail: gfiuk@um.szczecin.pl nic-hdl: GF1023-RIPE mnt-by: TPNET source: RIPE # Filtered person: Janusz Zylinski address: Urzad Miejski w Szczecinie address: Szczecin address: pl. Armii Krajowej 1 phone: +48 91 4245703 fax-no: +48 91 224692 e-mail: jzylin@um.szczecin.pl nic-hdl: JZ419-RIPE mnt-by: TPNET source: RIPE # Filtered % Information related to '212.160.0.0/16AS5617' route: 212.160.0.0/16 descr: TPNET descr: for abuse: abuse@tpnet.pl origin: AS5617 mnt-by: AS5617-MNT source: RIPE # Filtered Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiurazydwa Re: mohercinkiewicz to darmozjad-urzedas z UM 25.11.05, 16:02 Fiuu... Milutko. Ale w sumie jak ma coś do wyartykułowania niech artykuuuułuuuje, lol. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxx SLD&Wijas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 17:36 Przecież nazwanie SLD organizacją przestępczą jest jak najbadziej na miejscu, biorąc po uwagę afery i wszystkie korupcyjne działania członków tej parii, możemy swobodnie użyć słowa MAFIA,(co znaczy to słowo i skad sie wywodzi słownik PWN)gdyby nie działalność stricte polityczna tej organizacji, napewno odpowiednie służby, w odpowiedni sposób pociągneły by ją do odpowiedzialności (delegalizacja), nie boję się stwierdzenia że SLD funkcjonowało, bądź funkcjonuje na zasadach stosowanych w gangach Pruszkowskim czy Wołomińskim. Przecież liderzy SLD są zawsze "krystalicznie czyści"(jak dotąd nic nie zostało im udowodnione), a do odpowiedzialności pociągani są zwykli członkowie (posłowie) którzy podpadli górze, a szare eminencje siedzą spokojnie i obserwują. A jeżeli chodzi o Wijasa, to przeciez zajmując sie polityką w takim wymiarze w jakim to czyni, nie może powiedzieć z "czystym sumieniem" że obowiązki dyrektora wypełnia w 100%, że poswięca temu swój czas i zaangażowanie. Nikt mi nie powie że chwilowe wizyty w Książnicy podczas wycieczki rowerowej w odblaskującej czerwonej kurtce są jego pracą, nie uwierzę też w to że w przeciągu 15min, wykonuje swoją cała tygodniową pracę, miał być specjalistą od pozyskiwania funduszy. Gdzie są te pieniądze? Książnica uborzeje, a Wijas bedzie biegał po sądach za Łuczkiem który powiedział prawde? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majki Re: nie ma pytania "kto mam racje?" IP: *.iscnet.pl 25.11.05, 18:23 Czy naprawde naiwniacy myślicie, że Łuczak zrobł to dla "dobra sprawy" albo z przekonania, że mówi nieznaną dotąd prawdę? Przecież to jest typowy przykład karierowicza - chorągiewki o znikomym pojęciu polityczno-gospodarczym i braku elementarnych zasad. Przestraszył się chłopak, że o nim ostatnio było cicho i tylko Sławek N. się lansował w mediach... Radnym sejmiku jest żadnym. A opluć kogoś - taki temat zawsze chwytny. Nie udała się koalicja z Pis'em, trza sobie jakoś radzić... Zapytam banalnie, z pewną taką dozą nieśmiałości - co, mianowicie, pan. M. Łuczak zrobił pożytecznego dla Szczecina? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Leftie Re: nie ma pytania "kto mam racje?" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.05, 20:15 taaa, pewnie marzy, by jego najewiększym osiągnięciem dla dobra Szczecina i Szczecinian było dowalenie Wijasowi. Żałosny jest, jak cała zresztą polska prawica, ale to dobrze, bo takie "orły" jak pan Łuczak przynajmniej sprawiają, że od razu człowiekowi robi sie weselej i chce się śmiać... z cudzej głupoty. Za to samo sformułowanie Kaczor został skazany przez Sąd Najwyższy. Najwidoczniej pan Łuczak nie ma z kasą i czasem robić :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trotyl Re: nie ma pytania "kto mam racje?" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.11.05, 16:49 Może wymień kogoś,kto w twoim uważaniu "zrobił coś dla Szczecina". Bo ja np. zrobiłem dużo dla Szczecina kupując tutaj mieszkanie i zwiększając majątek miasta o ponad 300 tys. zł. A co to oznacza w twoim rozumieniu? Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz i jak jest z tym pozwem? 04.12.05, 20:50 wie ktoś gdzie będzie sprawa,może felix_edmundowicz zasiądzie wśród publiczności. natrafiłem na tłumaczenia niejakiego Michała Ł. w tej sprawie. ...nie było moją intencją urażać personalnie pana W., to stwierdzenie dotyczyło Sojuszu.Jeżeli znajdziemy się w sądzie, będę starał się udowodnić ,że te kilkaset przypadków łamania prawa przez członków SLD to nie przypadek.W mojej interpelacji to jednak wątek poboczny.Chodziło mi o odpowiedź na wiele pytań dotyczących pracy polityka SLD w Książnicy.Pan W. został,mimo trudnej sytuacji tej instytucji zatrudnionu,by pozyskiwać dodatkowe fundusze, a słyszę ,że rzadko bywa w Książnicy.To trzeba wyjaśnić. Tyle mętnych tłumaczeń Michała Ł. Byłbym wdzięczny xyz, gdyby powiedział jak sprawa się rozwija. Tak czysto po koleżeńsku, jak forumowicz dla forumowicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxxx Re: i jak jest z tym pozwem? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.05, 09:19 Narazie sprawa ustała. Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz co z tym pozwem ? 23.01.06, 11:00 nic nie słychać w tej sprawie! cóż na to xyz? kto spuścił kurtynę milczenia? Odpowiedz Link Zgłoś
xxtoja Re: co z tym pozwem ? 23.01.06, 12:07 nie wiesz to ich takie se gadu-gadu, a xyz, to osie współrzedne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: benhur Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.globalconnect.pl 12.08.06, 22:44 Wijas ma czelnośc jeszcze się odzywać???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ratan Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.06, 22:22 Nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Smutny Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.06, 22:29 Kto jest szwagrem Napieralskiego - Wijas czy Juras? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koko Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.06, 22:39 juras Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.06, 11:46 kandydat na radnego ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Observer Re: Jędrzej Wijas z SLD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.06, 22:09 Raczej człowiek posiadający zawód radnego. PS. Zagadka dla zorientowanych. Czy kęsik się wije, czy wijas kęsi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reg Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.11.06, 12:53 dlaczego radny Wijas czepia się radnego PO dr Łuczaka,który do niedawna zasiadywał w gronie 2 osób z PO w Sejmiku.A SLD o peżotach i laptopach marszałka Meyera z SLD? Odpowiedz Link Zgłoś
felix_edmundowicz Wijas nie skarży już Łuczaka ? 28.11.06, 21:03 miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,3760695.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys Re: Jędrzej Wijas z SLD uprawia nepotyzm IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.07, 12:05 zatrudniając matkę w U.Marszałkowski.Napieralski zatrudnił żonę uciekającą w zwolnienia lekarskie.Tacy są uczciwi ci panowie .geba pełna frazesów a co robią? Odpowiedz Link Zgłoś
z00ropa Re: Norbert Obrycki z PO uprawia nepotyzm 25.04.07, 17:34 wywalając wraz ze swoimi suflerami Michałkiem i Sławusiem ludzi z pracy za nazwisko. Tak tak, własnie tak argumentował marszalek Jabłonski zwolnienia w urzędzie marszałkowskim. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grot Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.07, 09:55 pan wijas ma pretensje że po nie chce tolerowac jego nepotyzmy.szczyt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irytacja Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.05.07, 10:15 szwagier napieralskiego juras ma fuche dzieki sld i grzesiowi, zona tez ,wijasów klan też.demokracja wg sld jest wtedy,gdy rządzi po swojemu i dla swoich sld.gdy interes im się ukraóca jest larum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: traktor Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.07, 13:14 Łuczak jest mądrym i uczciwym gościem a Wijas człowiekiem piechoty i marionetką napieralskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: po potrzebne Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.06.07, 11:30 po jest potrzebne polsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Menel dworcowy Re: Jędrzej Wijas z SLD skarży Michała Łuczaka z IP: *.chello.pl 06.09.08, 19:28 "Małgorzata Napieralska, żona szefa Sojuszu Lewicy Demokratycznej Grzegorza Napieralskiego wygrała proces karny, jaki wytoczyła byłemu już marszałkowi województwa Norbertowi Obryckiemu. Sprawa dotyczyła zniesławienia jej podczas audycji Rozmowy pod krawatem na antenie Radia Szczecin. W ubiegłym roku w kwietniu ówczesny marszałek powiedział o Małgorzacie Napieralskiej, że ta będąc zatrudnioną w Urzędzie Marszałkowskim "jest mistrzynią w dostarczaniu zwolnień lekarskich i uchyla się od pracy". Małgorzata Napieralska zażądała najpierw przeprosin, a kiedy Norbert Obrycki tego nie uczynił, złożyła w szczecińskim Sądzie Rejonowym prywatny akt oskarżenia. Teraz decyzją sądu Norbert Obrycki ma przeprosić żonę szefa SLD na antenie Radia Szczecin, a także we wszystkich innych mediach, w których ta informacja się ukazała." A co tam słychać u słynnej szczecińskiej kawaiarki, matki Jedrzeja? Odpowiedz Link Zgłoś