marlena93
09.01.06, 17:28
Właśnie jestem po wizycie u gin.Termn porodu na 02 luty jednak ze wzgledu na
rozwarcie mogę urodzić w każdej chwili.Lekarz daje mi max tydzień .Czy ktoś w
ostatnim czasie miał cc w policach i jak to wszystko wygląda w praktyce jaka
jest opieka.