Dodaj do ulubionych

Co z Głębokiem?

13.03.06, 19:28
kolejna inwestycja odsunięta w czasie,
a miało być piękne molo i taras
Obserwuj wątek
    • Gość: andreas i tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.06, 19:34
      i tak teraz ta ptasia grypa, to nie wiadomo czy tam ktos sie bedzie kapał...
      choc z drugiej strony to dobry moment na inwestycje...
      • beatrix13 Re: i tak 13.03.06, 19:37
        podobno morsy się kąpia tam przez całą zimę,
        to taki piękny zakatek,ale niewykorzystany potencjał
        • Gość: Gryf Re: i tak IP: 217.153.6.* 13.03.06, 20:10
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=31230023




          Prawda,dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka.
        • Gość: Gryf Re: i tak IP: 217.153.6.* 13.03.06, 20:12
          .......jak wyciagnac forse od umeczonego spoleczenstwa Szczecina w postaci np
          SPP lub oplat za "BYLE CO i pozostale WSZYSTKO".
          Proponuje pozbawic sie premii i wypozyczyc dwa pontony (np z demobilu
          wojskowego) dospawac drabinki i zakotwiczyc nad j.Glebokie dla tej mlodziezy
          wystajacej po bramach w letnie upalne dni.I czekajcie sobie do konca kadencji
          nieroby antyspoleczne.Dlaczego od lat mowi sie o budowie boisk sportowych w
          miescie Szczecinie i nic lub prawie nic sie w tym kierunku nie robi?!
          Albo zrobcie sciepe ( z tych urzedniczych pensji ) i postawcie chociaz
          fundamenty hali widowiskowo-sportowej a spoleczenstwo reszte chetnie dolozy.
          Beda i wasze dzieci z niej korzystac.
          Mozna by mnozyc pomysly ,ale czy puste urzednicze lby pojma to do czego
          spoleczenstwo je powolalo? Smiem watpic!!!!





          Prawda,dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka.
          • beatrix13 Re: i tak 13.03.06, 20:14
            społeczeństwo jakieś ćwierćwieku temu sporo do budowy hali się dołozyło
            • Gość: e.beata Re: i tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 20:35
              do Ogrodu Zoologicznego także.
              • Gość: mamoniowa Re: i tak IP: 62.69.202.* 13.03.06, 20:39
                No i mamy szklane domy :-)
                • swantevit Re: i tak 13.03.06, 20:40
                  ..ale narty masz chyba plastykowe?
                  • Gość: mamoniowa Re: i tak IP: 62.69.202.* 13.03.06, 20:42
                    narty czekaja na start !
                    • swantevit Re: i tak 13.03.06, 20:43
                      wodne?
                      • Gość: mamoniowa Re: i tak IP: 62.69.202.* 13.03.06, 20:46
                        czyzby w Szwecji zaczela sie juz odwilz?:-) W Polsce i nie tylko, snieg jeszcze
                        zalega.
                        • swantevit Re: i tak 13.03.06, 20:50
                          piszesz ze narty czekaja..
                          • Gość: mamoniowa Re: i tak IP: 62.69.202.* 13.03.06, 20:52
                            na start czyli w sobote :-)
              • Gość: Gryf Re: i tak IP: 217.153.6.* 14.03.06, 17:34
                Gość portalu: e.beata napisał(a):

                > do Ogrodu Zoologicznego także.

                Ow Ogrod Zoologiczny mial wlasnie znajdowac sie w okolicach j.Glebokiego.
                Panstwo Gucwinscy chwali ta lokalizacje szczegolnie z rozwinieta ptaszarnia.





                Prawda,dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka.
            • Gość: Gryf Re: i tak IP: 217.153.6.* 13.03.06, 20:58
              beatrix13 napisała:

              > społeczeństwo jakieś ćwierćwieku temu sporo do budowy hali się dołozyło.

              ....i do dnia dzisiejszego nie raczylo (Kurier Sz-nski?)powiedziec co syalo sie
              z tymi pieniedzmi!!!


              Przyklady niesprawnej administracji widzimy na codzien brakiem ulzenia
              umeczonemu spoleczenstwu.
              Gdys tak ziomal przeliczyl pobierane pobory urzednikow i podzielil przez sume
              inwestycji w miescie wyszloby ze zdecydowanie wiecej dostaj urzednicy niz
              robotnicy cos tworzacy dla dobra mieszkancow.
              80% naszych podatkow przejadanych - przezeranych jest przez nieudacznikow z UM
              oraz UW.






              Prawda,dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka