beatrix13 13.03.06, 19:28 kolejna inwestycja odsunięta w czasie, a miało być piękne molo i taras Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andreas i tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.06, 19:34 i tak teraz ta ptasia grypa, to nie wiadomo czy tam ktos sie bedzie kapał... choc z drugiej strony to dobry moment na inwestycje... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: i tak 13.03.06, 19:37 podobno morsy się kąpia tam przez całą zimę, to taki piękny zakatek,ale niewykorzystany potencjał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryf Re: i tak IP: 217.153.6.* 13.03.06, 20:10 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=31230023 Prawda,dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryf Re: i tak IP: 217.153.6.* 13.03.06, 20:12 .......jak wyciagnac forse od umeczonego spoleczenstwa Szczecina w postaci np SPP lub oplat za "BYLE CO i pozostale WSZYSTKO". Proponuje pozbawic sie premii i wypozyczyc dwa pontony (np z demobilu wojskowego) dospawac drabinki i zakotwiczyc nad j.Glebokie dla tej mlodziezy wystajacej po bramach w letnie upalne dni.I czekajcie sobie do konca kadencji nieroby antyspoleczne.Dlaczego od lat mowi sie o budowie boisk sportowych w miescie Szczecinie i nic lub prawie nic sie w tym kierunku nie robi?! Albo zrobcie sciepe ( z tych urzedniczych pensji ) i postawcie chociaz fundamenty hali widowiskowo-sportowej a spoleczenstwo reszte chetnie dolozy. Beda i wasze dzieci z niej korzystac. Mozna by mnozyc pomysly ,ale czy puste urzednicze lby pojma to do czego spoleczenstwo je powolalo? Smiem watpic!!!! Prawda,dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: i tak 13.03.06, 20:14 społeczeństwo jakieś ćwierćwieku temu sporo do budowy hali się dołozyło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e.beata Re: i tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.06, 20:35 do Ogrodu Zoologicznego także. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: i tak IP: 62.69.202.* 13.03.06, 20:39 No i mamy szklane domy :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: i tak IP: 62.69.202.* 13.03.06, 20:42 narty czekaja na start ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: i tak IP: 62.69.202.* 13.03.06, 20:46 czyzby w Szwecji zaczela sie juz odwilz?:-) W Polsce i nie tylko, snieg jeszcze zalega. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mamoniowa Re: i tak IP: 62.69.202.* 13.03.06, 20:52 na start czyli w sobote :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryf Re: i tak IP: 217.153.6.* 14.03.06, 17:34 Gość portalu: e.beata napisał(a): > do Ogrodu Zoologicznego także. Ow Ogrod Zoologiczny mial wlasnie znajdowac sie w okolicach j.Glebokiego. Panstwo Gucwinscy chwali ta lokalizacje szczegolnie z rozwinieta ptaszarnia. Prawda,dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gryf Re: i tak IP: 217.153.6.* 13.03.06, 20:58 beatrix13 napisała: > społeczeństwo jakieś ćwierćwieku temu sporo do budowy hali się dołozyło. ....i do dnia dzisiejszego nie raczylo (Kurier Sz-nski?)powiedziec co syalo sie z tymi pieniedzmi!!! Przyklady niesprawnej administracji widzimy na codzien brakiem ulzenia umeczonemu spoleczenstwu. Gdys tak ziomal przeliczyl pobierane pobory urzednikow i podzielil przez sume inwestycji w miescie wyszloby ze zdecydowanie wiecej dostaj urzednicy niz robotnicy cos tworzacy dla dobra mieszkancow. 80% naszych podatkow przejadanych - przezeranych jest przez nieudacznikow z UM oraz UW. Prawda,dla czlowieka jest tym, co czyni z niego czlowieka. Odpowiedz Link Zgłoś