Dodaj do ulubionych

A za 100 lat..

31.03.06, 21:10
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3251066.html
23 nogi, 10 rak, 80 palcow, 150 pierscieni i 8 serc bedzie oferowanych po
jarmarkach odpustowych w tonacej w blocie i brudzie Najjasniejszej..
Dla zaufanych, spod lady oferowane beda bardziej intymne czesci ciala..
PS. Aby zapewnic Szczecinowi maximum atrakcyjnosci dla hipotetycznego
inwestora, a gawiedzi tematu do rozmow i dumy, biskup szczecinsko-kamienski
juz dzis powinien wystapic do Watykanu o przyznanie bazylice szczecinskiej 3
zeber i 2 metrow jelita grubego z truchelki zmarlego.
Obserwuj wątek
    • Gość: labatt wyrwane..../oddanemu w calosci kosciolowi/ IP: *.hsd1.fl.comcast.net 01.04.06, 02:49
      ...najwazniejszym zadaniem jest modlitwa.Kazda jej chwila liczy sie bardziej -
      niz wiele godzin pracy....
      A 'bardzo szybko,ale nie teraz " - kupuje bez zajakniecia...A tak wczesniej
      kombinowalam z odpowiedziami...:)
      • swarozyc Cyrk na kolkach juz ruszyl, zajmujcie dobre miejsc 01.04.06, 11:14
        a!
        ..i nie skapcie grosza!

        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,3252271.html
        • swantevit Jak nazywal sie dyktator Korei pln? 02.04.06, 20:22

          • swantevit Re: Jak nazywal sie dyktator Korei pln? 02.04.06, 20:22
            ciągu roku w Polsce odsłonięto 302 pomniki papieża, dedykowano mu 530 szkół, 15
            szpitali, 912 ulic, sprzedano też 4 miliony książek na jego temat.
            • swantevit Wyjatkowy dzien sie juz konczy, a niebawem 02.04.06, 23:33
              czyli juz jutro znow katolicy powroca do klamstwa, brudu, klotni, kradziezy i
              rozboju, czyli do swego srodowiska naturalnego ...
    • Gość: empe42 Re: A za 100 lat.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.06, 23:51
      Ciągłe wracanie do tego samego tematu ma jakąś psychiatryczną nazwę,
      Swantewidzie. Obawiam się, że jesteś obłąkany.
      • Gość: empe42 Re: A za 100 lat.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.06, 23:53
        Zauważyłeś, że dajesz odpowiedzi sam sobie?
        • swantevit "JP 2 - lekarstwem na wszelkie choroby swiata" 03.04.06, 00:12
          gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33405,3116290.html
          • Gość: empe42 Re: "JP 2 - lekarstwem na wszelkie choroby swiat IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.06, 00:21
            A Ty wiesz, jaka bieda jest w USA?
            • Gość: labatt mozliwe..... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 03.04.06, 00:29
              Is the pope an atheist? -Mano Singham
              • Gość: .................. Re: a za 100 lat.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.06, 12:34
                .......nikt nie będzie wiedział, ani pamiętał, że żył sobie taki mały ktosiek, który się podpisywał swarożyc...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka