Gość: mieszkaniec
IP: *.chello.pl
18.05.06, 09:26
I wiadomo kto go popiera, przecież Marian musi mieć miejsce do spacerów, a
pozatym dlaczego tylko przy jego działce można postawić samochód, przecież
przyjeżdzają tam inni działkowcy i mają problem z postawienień pojazdu.
Trzymanie tego pana na stanowisku ma się tak samo jak trzymanie Powiatowego
Inspektora Nadzoru Budowlanego który rozpatrywał altankę Mariana.