Dodaj do ulubionych

Jak Tarczyński został dyrektorem

IP: *.chello.pl 18.05.06, 09:26
I wiadomo kto go popiera, przecież Marian musi mieć miejsce do spacerów, a
pozatym dlaczego tylko przy jego działce można postawić samochód, przecież
przyjeżdzają tam inni działkowcy i mają problem z postawienień pojazdu.
Trzymanie tego pana na stanowisku ma się tak samo jak trzymanie Powiatowego
Inspektora Nadzoru Budowlanego który rozpatrywał altankę Mariana.
Obserwuj wątek
    • Gość: Maciek Re: Jak Tarczyński został dyrektorem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.06, 19:23
      To może p. Tarcyński zinteresuje się ul.Lukasińskiego od Taczaka do Topolowej i
      jej remontem może i dla pieszych będą jakieś chodniki bonarazie to pokażdym
      deszczu jet jezioro.
    • Gość: andreas mam propozycje IP: *.centertel.pl 18.05.06, 19:39
      NIECH WYREMONTUJA wszystkie ulice po których jeździ pan prezydent!!!
    • Gość: ludek Re: Jaka ładna menciżna IP: *.com / 195.136.49.* 19.05.06, 23:33
    • Gość: Pasażer Re: Jak Tarczyński został dyrektorem IP: *.chello.pl 17.08.07, 22:55
      Dlaczego ZDiTM Tarczyńskiego tak drogo nas kosztuje?
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=67631504&v=2&s=0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka