zona.pijaka 19.05.06, 08:36 :::::::::::::::|) ÒÒ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zona.pijaka Re: Szukam partnerki 19.05.06, 08:50 Nie wiem o co ci chodzi. Napisz co masz na myśli. Odpowiedz Link Zgłoś
zona.pijaka Re: admin 19.05.06, 09:12 Do baraszkowania, bo i tak wiem ze wątek jest do kastracji. Odpowiedz Link Zgłoś
zona.pijaka Re: admin 19.05.06, 09:36 kiciara11 napisała: > to juz nie lubisz facetow? Lubie, ta ikonografia to jest taka metafora. Przecież nie wiem jak narysować brochę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziad znaczy sie Twoj fajfus jest maly... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 21:14 znaczy sie uwierzyles w te bzdury ze nie wazny jest rozmiar ale technika... buahaha - tego sie nie spodziewalem... upadek kompletny... Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: znaczy sie Twoj fajfus jest maly... 05.07.06, 11:34 Po prostu dno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziad E... ja mysle ze dno jest bardzo wysoko... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.06, 20:46 znacznie powyzej... Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Szukam partnerki 19.05.06, 10:58 Zostałaś lesbijką? Wierzejski Ciebie do SLD zapisze:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:38 Miriam pokazala swoja prawdziwa twarz:) Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:44 musisz co najmniej ferrari dorzucić wzorem pewnej zdeterminowanej Niemki Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:47 jak doda skrzynke wina to może i alufelgi Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:50 Hmmm. Byc moze gdyby Miriam najpierw spoila nieszczesna i nieswiadoma dziewuche tym winem, to wtedy by jakos poszlo;) Odpowiedz Link Zgłoś