Dodaj do ulubionych

Szukam partnerki

19.05.06, 08:36
:::::::::::::::|)
ÒÒ
Obserwuj wątek
    • absztyfikant Re: Szukam partnerki 19.05.06, 08:40
      Miriam... Zenujesz...
      • zona.pijaka Re: Szukam partnerki 19.05.06, 08:50
        Nie wiem o co ci chodzi. Napisz co masz na myśli.
        • absztyfikant admin 19.05.06, 08:58

          • zona.pijaka Re: admin 19.05.06, 09:06
            Nie krzycz tak głośno bo ci gacie spadną.
            • zona.pijaka Re: admin 19.05.06, 09:09
              Tym się chwalisz?
              :::|)
              ºº
              • kiciara11 Re: admin 19.05.06, 09:10
                a do czego Ci partnerka?
                • zona.pijaka Re: admin 19.05.06, 09:12
                  Do baraszkowania, bo i tak wiem ze wątek jest do kastracji.
                  • kiciara11 Re: admin 19.05.06, 09:14
                    to juz nie lubisz facetow?
                    • zona.pijaka Re: admin 19.05.06, 09:36
                      kiciara11 napisała:
                      > to juz nie lubisz facetow?

                      Lubie, ta ikonografia to jest taka metafora. Przecież nie wiem jak narysować
                      brochę.
        • Gość: dziad znaczy sie Twoj fajfus jest maly... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.07.06, 21:14
          znaczy sie uwierzyles w te bzdury ze nie wazny jest rozmiar ale technika...
          buahaha - tego sie nie spodziewalem... upadek kompletny...
          • absztyfikant Re: znaczy sie Twoj fajfus jest maly... 05.07.06, 11:34
            Po prostu dno.
            • Gość: dziad E... ja mysle ze dno jest bardzo wysoko... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.07.06, 20:46
              znacznie powyzej...
    • xyz-xyz Re: Szukam partnerki 19.05.06, 10:58
      Zostałaś lesbijką? Wierzejski Ciebie do SLD zapisze:))))
      • absztyfikant Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:38
        Miriam pokazala swoja prawdziwa twarz:)
        • beatrix13 Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:44
          musisz co najmniej ferrari dorzucić wzorem pewnej zdeterminowanej Niemki
          • absztyfikant Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:46
            Nie wiem czy to wystarczy....
            • beatrix13 Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:47
              jak doda skrzynke wina to może i alufelgi
              • absztyfikant Re: Szukam partnerki 04.07.06, 12:50
                Hmmm. Byc moze gdyby Miriam najpierw spoila nieszczesna i nieswiadoma dziewuche
                tym winem, to wtedy by jakos poszlo;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka