Gość: maleństwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 23:26 dlaczego przed ekranem komputera? znów buuuuuuuu Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ja_aska Re: Ciepły letni wieczór... 02.07.06, 23:29 jak to znów? od dwóch dni siedzę w kuchni i robię konfitury z truskawek. mam juz pół szafki. planuję jeszcze dwa popołudnia i przejdę na jagody. czy ktoś wie jak się robi kompot z czereśni? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lewus Re: Ciepły letni wieczór... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 23:33 >a_aska napisała: czy ktoś wie jak się robi kompot z czereśni? może dodaje się wody? Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Ciepły letni wieczór... 02.07.06, 23:33 nie wiem, ale ten z konfitur bym spróbowała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oktomvre kompot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 23:34 wrzucasz 1/3czereśni do słoika, wsypujesz ze 2 stołowe łyżki cukru, uzupełniasz wodą, zakręcasz i wstawiasz do zawekowania (np. do gara z wrzaca wodą na kilka minut). Co Cię wzięło na przetwory? Koty tego nie jedzą :) Odpowiedz Link Zgłoś
ja_aska Re: kompot 02.07.06, 23:37 co roku mnie wali w dekiel. a do tego nie mogę się powstrzymac i robię hurtowe ilości. casły czas mi sie wydaje, że mało. lecę po produkty i dorabiam. maniactwo jakieś. PS. a jaką wodą się zalewa te czereśnie? ciepłą? zimną? przegotowaną? czemu tak mało cukru? w książkach piszą, że 15 dk. PS bea na następne spotkanie dam ci słoiczek:) ale mały:) Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: kompot 02.07.06, 23:39 dzięki; przyjdę z łyżeczką, bo łapką nie wypada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oktomvre Re: kompot IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 23:39 ja zalewam kranówką, zagotuje się przeciez, jak chesz możesz wsypać więcej cukru, palnęłam tak na oko... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maja Re: kompot IP: *.system.szczecin.pl 02.07.06, 23:50 najlepiej owoce zalewać syropem. Litr wody i kilogram cukru zagotować,wystudzić. Syropem tym zalewać owoce w słoikach.Jeśli owoce są słodkie(jak czereśnie) można dać więcej wody. Zamknięte słoiki wstawić do gara,zalać wodą i gotować ok.20 min. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oktomvre gary percz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 23:42 Poszłoby się gdzies w miasto, co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oktomvre Re: gary PRECZ :))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 23:43 Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: gary PRECZ :))))) 02.07.06, 23:46 ty jej nie namawiał, bo pójdzie i konfitury szlag trafi Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: gary percz! 02.07.06, 23:47 ano, ano..ale przyjemności podniebienia też są godne uwagi....a ze trzeba przy tych garach cóz.... mógłby być przysłowowy Jan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oktomvre Re: gary percz! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.06, 23:51 Jan ............ zbędny, wolałabym....... nie powiem ;) Bea, ja wiem , że Ci slina cieknie, ale Aśka zaznaczyła, 2 popołudnia, reszta wolna :) Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: gary percz! 02.07.06, 23:54 oj nie gadaj...taki Jan to bardzo Fajna instytujcja - Janie...... życzę sobie..... Odpowiedz Link Zgłoś
kotbehemot6 Re: gary percz! 02.07.06, 23:57 o to to..tylko z takim dodatkiem do popatrzenia-bo Jan przystojny winien być- z jędrnym tyłeczkem Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: gary percz! 02.07.06, 23:55 na to ja nie godzę się; czekam z łyżką Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maleństwo Re: Ciepły letni wieczór... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.06, 00:01 Ale Wy trywialne jesteście, tyko o żarciu :( Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Ciepły letni wieczór... 03.07.06, 00:03 ja tam mogę o seksie, ale potem jakieś coś wyskoczy mi z pytaniem czy niefiltrowana jestem, to juz wolę grzecznie n/t Odpowiedz Link Zgłoś
mamoniowa303 Re: Ciepły letni wieczór... 03.07.06, 00:06 mozna tez pobuuuuuuuuuuczec jak malenstwo... Odpowiedz Link Zgłoś
oktomvre Re: Ciepły letni wieczór... 03.07.06, 00:06 masz rację, śliski temat, już lepiej o konfirurach ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zona.pijaka Re: Ciepły letni wieczór... 03.07.06, 07:08 Aleś głupia, Powinnaś robić kiszone ogórki, setki słoików, ba... tysiące słoików, ba.. miliony słoików. Wtedy bym sie może do Ciebie wprowadziła. Odpowiedz Link Zgłoś