04.07.06, 09:13
szukam dobrej wróżki na lewobrzeżu, proszę o telefon-a71
Obserwuj wątek
    • absztyfikant Re: wróżka 04.07.06, 12:31
      zona.pijaka@gazeta.pl
      Bardzo polecam!!!
    • Gość: członkini Re: wróżka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.06, 12:34
      Główny Księgowy Spółdzielni Dąb może mieć zdolności wróżbity
    • serwus_33 Re: wróżka 13.08.16, 17:47
      hm... telefonu nie mam, za to email: wrozka_donata@op.pl
      jest konkretna, mila i zna sie na kartach, pomogla rozwiazac mi dosc powazny problem, fajnie ze znalazlam ja w necie, bo bylam u kilku wrozek, ale kazda z nich mowila co innego i braly taka kase, ze przestalam do nich chodzic, no... ale przyszedl dzien, kiedy potrzebowalam wrozki i wpadlam w necie na nia, polecam ja, bo jest naprawde pomocna
    • karo369 Re: wróżka 13.08.16, 20:44
      Czy was pogięło?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka