Dodaj do ulubionych

Wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 11:55
Dzis rano był wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce
i nie chce pisac, ze facet jest inteligentny bardzo,
ale zwróciłem uwage, ze wielokrotnie mówił,
ze miał w jakiejś sprawie inne zdanie niz ktos czy klub jego!

Rzadko bardzo jakis polityk mówi,
ze ma inne zdanie niz jego współkoledzy
czy tez współklubowicze partyjni!

Ba, o relacjach w rzadzie,
gdzie inne zdanie jest zaraz interpretowane przez media,
jako spór grożący dymisja...
stwierdził, ze bywaja różnice zdań i przecież to normalne!
Wielu z nas na forum ma inne zdanie, pewnie i na temat premiera,
ale nie przeszkadza to w spotkaniu sie czy w pracy czy w biznesie!

Wydaje mi się, ze pan premier robi błąd
mało sie pokazujac, nie dba o PR i swój image...
w przeciwieństwie do wielu innych, którzy tylko o to dbaja wykrzykujac!
Musi jednak, i pewnie go jednak przekonano, zadbać o to,
bo to tez jakis gwarant sukcesu w polityce!

No, na mnie zrobił wrażenie dobre!
Ale zdaje sobie sprawe, ze moga byc inne zdania... ;))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: andreas Re: Wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 11:59
      ach i nie dodałem,
      ze pani dziennikarka była bardzo krytyczna i rzekłbym napastliwa,
      bo ze inteligentna tez, to nie musze dodawać, bo ja bardzo lubie!
    • Gość: Wacuś Re: Wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce IP: *.chello.pl 09.12.06, 12:01
      Bardzo dobry wywiad
      • Gość: andreas Re: Wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 12:09
        był dośc długasny... chyba ze dwie godziny!
        I to prawda objął zarówno afery łózkowe, jak i polityke!
        No, dla mnie był bomba i najwazniejsze - na żywo!
    • Gość: andreas ale tabloid IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 13:22
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3782313.html
      Ale Gazeta Wyborcza jest tendencyjna jak jakis tabloid....

      W wywiadzie, wprawdzie dziennikarka długo wyciskała słowa obrzydzenia
      na temat afery z panem Łyzwińskim,
      ale mówiono o wielu wazniejszych tematach!

      Mówiono o stosunku z Niemcami,
      mówiono o ministrach i panu Marcinkiewiczu,
      mówiono o róznych zdaniach w ministerstwie finansów,
      co do 400 mln dotacji...
      mówino o istotnych sprawach naprawde!
      No ze dwie godziny przeciez....

      Ale Gazeta wyłowiła i uznała za najbardziej chyba interesujace,
      zdanie o "seksaferze" i "moherach"...

      No totalny tabloid, brukowiec i jeszcze stronniczy!
      • Gość: the.bill Andreas GW to moralne karły. Nie dziw sie IP: *.bazapartner.pl 09.12.06, 13:30
        To jest najgorsze szambo jakie moze być, bo stroi sie w piórka "autorytetów" -
        widac jak na dłoni, że im słabsza Wyborcza, tym lepipej dla Polski.
        Ich nie obchodzi dobro Polski,dlatego nie pisza o pozytywach. Boli ich, że te
        pozytywy są, a najbardziej, że nie maja w nich udziału, a skoro tak, to lepiej
        rozwalać kraj, nmoralnośc, bo co ich kraj obchodzi. Ich obchodzi własne
        kolesiostwo. każdy to widzi jesli ma oczy.
        • Gość: andreas Re: Andreas GW to moralne karły. Nie dziw sie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 13:45
          ale mozna tam by sie przyczepis takze do innych słow premiera!
          Ot, powiedział, ze zaproponował Marcinkiewiczowi wejscie do rzadu,
          ale na jakie stanowisko to nie wie,
          bo bedzie robiony przeglad ministerstw,
          to zobaczy sie... kto wypadnie!
          To było bardzo cienkie, jak dla mnie!
          Ale widac, jest uczciwy, bo mógł nie mówic,
          ze cos proponował i nie byłoby sprawy!

          Tego Gazeta nie zauwazyła, ale tylko seksafere i ojca Rydzyka...

          Były oczywiscie dla mnie dominujace pozytywne elementy wypowiedzi!

          Naprawde wywiad był swietny!
          I własnie nie stronniczy!
          • Gość: andreas no Gazeta sie poprawiła IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 15:09
            znikł z hitów dnia news z wywiadu o seksaferze,
            a pojawił w to miejsce o wecie wojewodów...
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3782387.html
            No, i od takich informacji z wywiadu trzeba było zacząc,
            a seksafere dac na koniec do plotek...
          • the.bill1 Quiz medialny o Wyborczej 09.12.06, 22:51
            Które określenie pasuje - Twoim zdaniem - najbardziej do Gazety Wyborczej?
            a) medialni bandyci
            b) polityczne prostytutki
            c)moralne karły

            Właściwe a, b, lub c prosimy wpisać w tytule posta.

            • piotr33k2 Re: Quiz medialny o Wyborczej 09.12.06, 23:13
              the.bill1 napisał:

              > Które określenie pasuje - Twoim zdaniem - najbardziej do radia maryja
              > a) medialni bandyci
              > b) polityczne prostytutki
              > c)moralne karły
              >
              > Właściwe a, b, lub c prosimy wpisać w tytule posta.
              >
    • Gość: poloneZ Re: Wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce IP: 83.168.104.* 09.12.06, 13:47
      Emanuuje z was miłość, uwielbienie, oddanie, czołobitność.
      Za grosz dystansu.
      Ale najchętniej wylizalibyście d.u.p.ę panu premierowi.
      • Gość: andreas Re: Wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 14:01
        wiesz co Polonez naprawde tak myslisz?

        Ja pierwszy raz słuchałem wypowiedzi premira
        tak rozwinietej i z ostrymi pytaniami dziennikarki
        i wierz mi radził sobie dobrze!

        Nieprawda, ze z czołobitnoscia przyjacielu,
        bo wymieniłem cienki element z Marcinkiewiczem...
        nadto ta sprawa z pania Aneta widac, ze go brzydzi,
        ale musiałyby byc naprawde dowody przeciw panu Lepperowi mocne,
        bo widac z koalicji nie chce zrezygnowac!
        A wypowiadał sie negatywnie nie z nazwy, o Samoobronie,
        ale jako partii grupujacych ludzi powiedzmy cienkiego autorytetu!
        Mówił, ze pan Lepper nie zrezygnował z działalnosci w partii,
        a ma pracowitego zastepce...
        Wypowiadał sie negatywnie o posunieciach Giertycha w ministerstwie!

        No cała masa...
        troche mnie zdziwiło,
        ze w wielu sprawach podkreslał odrebne czy inne zdanie - chwała mu,
        ale przeciez to on za całośc odpowiada!
        Dziwi mnie i moze to dobrze, ze nie narzuca jednak swojego zdania,
        którego nie kryje!

        Musze Tobie powiedziec, ze po tych fragmentarycznych
        wypowiedziach w Gazecie i innych mediach,
        przez ten wywiad zobaczyłem go jako innego człowieka
        niz tworza w mediach!!!

        Mówie zupełnie szczerze i ja chyba na pewno na forum nie uchodze
        za koniunkturaliste czy stronniczego...
        ba raczej lubie skrytykowac niz pochwalic!

        Nie jestem obiektywny, bo takich nie ma...
        Wszystko przeciez musi przejśc przez mój subiektywny pryzmat!
        Ale na pewno nie czołobitność, uwielbienie, oddanie...

        Od tego jestem daleki...

        Natomiast te cechy na pewno trzeba przypisać zwolennikom pana Tuska,
        bo w jego krzylkach nie ma za grosz inteligencji...
        jest tylko walka polityczna!
        A przekonał sie o tym sam pan Rokita i publicznie wyznał,
        że wie teraz jak wyglada wykańczanie człowieka przez PO!
        • Gość: andreas Re: Wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.06, 14:05
          natomiast niektórzy w polityce widza tylko pania Anete
          i tylko tyle ich interesuje!

          Musze Tobie powiedziec,
          ze jak by tak dobrze przetrzepac nasze lokalne układy mesko-damskie,
          na tym wazniejszym szczeblu, to bys bracie oczy zrobił wielkie...
          chyba, ze wiesz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka