Gość: andreas
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
09.12.06, 11:55
Dzis rano był wywiad z premierem Kaczyńskim w Trójce
i nie chce pisac, ze facet jest inteligentny bardzo,
ale zwróciłem uwage, ze wielokrotnie mówił,
ze miał w jakiejś sprawie inne zdanie niz ktos czy klub jego!
Rzadko bardzo jakis polityk mówi,
ze ma inne zdanie niz jego współkoledzy
czy tez współklubowicze partyjni!
Ba, o relacjach w rzadzie,
gdzie inne zdanie jest zaraz interpretowane przez media,
jako spór grożący dymisja...
stwierdził, ze bywaja różnice zdań i przecież to normalne!
Wielu z nas na forum ma inne zdanie, pewnie i na temat premiera,
ale nie przeszkadza to w spotkaniu sie czy w pracy czy w biznesie!
Wydaje mi się, ze pan premier robi błąd
mało sie pokazujac, nie dba o PR i swój image...
w przeciwieństwie do wielu innych, którzy tylko o to dbaja wykrzykujac!
Musi jednak, i pewnie go jednak przekonano, zadbać o to,
bo to tez jakis gwarant sukcesu w polityce!
No, na mnie zrobił wrażenie dobre!
Ale zdaje sobie sprawe, ze moga byc inne zdania... ;))))))