Gość: Józek IP: 212.160.165.* 22.11.01, 09:03 Dlaczego w Szczecinie jest tak mało nowych miejsc pracy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rybka Re: Miejsca pracy IP: 10.131.129.* 22.11.01, 23:52 Gość portalu: Józek napisał(a): > Dlaczego w Szczecinie jest tak mało nowych miejsc pracy? Bo go�cie z SLD już pracę majš...... Odpowiedz Link Zgłoś
szpiro Re: Miejsca pracy 23.11.01, 04:44 Ile chialbys zarabiac i gdzie chialbys pracowac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Józek Re: Miejsca pracy IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.01, 08:05 szpiro napisał(a): > Ile chialbys zarabiac i gdzie chialbys pracowac? W Urzędzie Wojewódzkim z pensją 6.000 PLN Odpowiedz Link Zgłoś