Dodaj do ulubionych

Miejsca pracy

IP: 212.160.165.* 22.11.01, 09:03
Dlaczego w Szczecinie jest tak mało nowych miejsc pracy?
Obserwuj wątek
    • Gość: rybka Re: Miejsca pracy IP: 10.131.129.* 22.11.01, 23:52
      Gość portalu: Józek napisał(a):

      > Dlaczego w Szczecinie jest tak mało nowych miejsc pracy?


      Bo go�cie z SLD już pracę majš......
    • szpiro Re: Miejsca pracy 23.11.01, 04:44
      Ile chialbys zarabiac i gdzie chialbys pracowac?
      • Gość: Józek Re: Miejsca pracy IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 23.11.01, 08:05
        szpiro napisał(a):

        > Ile chialbys zarabiac i gdzie chialbys pracowac?

        W Urzędzie Wojewódzkim z pensją 6.000 PLN

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka