Dodaj do ulubionych

REDAKCIO GAZETY - POMÓŻCIE

IP: *.inet / *.gazeta.pl 28.05.03, 01:54
Jestem rencista Szczecińsko Polickiego Przedsiebiorstwa Komunikacyjnego. Nie
mam pracy moja renta jest głodowa. Nawet dzięki biurokratycznym przepisą nie
moge otrzymać dodatku mieszkaniowego z uwagi, że mam o 20 cm większe
mieszkanie. Szukam usilnie pracy, a teraz nóż w plecy. Zabierają jedną rzecz
która przynajmniej mi pomagała w poszukiwaniu pracy, czyli bilet wolnej
jazdy. Tak rozumie cięncia socjalne muszą być tylko na boga czemu zawsze tego
aktu dokonuje się na ludziach chorych, w beznadziejnej sytuacji, a zostawia
się bezpłatne przejazdy radnym, urzędnikom magistratu, osobą które nie
powinny mieć przywileji. Jeżeli chcialiście zabrać bilety wolnej jazdy to
należało zrobic to wszystkim z wyłączeniem mechanikow i kierowców bo to oni
pracują.

Co wam wogóle daje dochód do kasy miasta 3,5tyś zł jak pozostawiacie grube
miliony.

Co z was za ludzie. Tak wiem w Szczecinie wśród radnych nie ma ludzi.

A Pan Trzciński, doprowadza Szczecin do Destrukcji rozpoczynając swój akt
zniszczenia od ludzi biednych i bogu winnych psów.

Gratuluje dalszych sukcesów Radnym w destrikcji społeczeństwa Szczecina.

Od dzisaj jestem przeciwny pójścia na jakiekolwiek wybory i referenda.
No przecież widać Moje słowo czy znak przy urnie nic nie dadzą.

Proszę o jedno droga redakcjo wyślijcie kogoś bo jest z tego bardzo dobry
reportaż na pierwszą stronę gazet. No przecież mamy rok 2003 ogloszono go
rokiem osób niepełnosprawnych tak więc widać że celem radnych jest dbanie o
osoby które uległy wypadkowi w pracy a teraz do końca życia są inwalidami i
to nie ze swojej winy i boli nas tylko jedno to że my najsłabsi jesteśmy w
oczach radnych osobami niegodnymi żyć w śród społeczeństwa, a dzisiejsze
głosowanie jasno to obrazuje.

Czemu nam zawsze dają do zrozumienia że jesteśmy niepotrzebni. Mówią chrońmy
najsłabszych, a resztę można sobie dopowiedzieć.

Afera P. Rywina to przytym pestka.


Obserwuj wątek
    • Gość: Aska Re: REDAKCIO GAZETY - POMÓŻCIE IP: 111.111.31.* 28.05.03, 09:13
      Szlag mnie trafia jak słyszę coś takiego. Tylko dwie grupy były uprzywilejowane
      do darmowej jazdy środkami komunikacji miejskiej: Radni - obecnie 31 osób i
      pracownicy, byli pracownicy, rodziny pracowników - i wszyscy związani z ZKM. A
      ja nie mam ochoty płacić za tych wszystkich ludzi. Bo Radni nie są problemem
      tylko cała reszta. A jak słyszę pierdoły w stylu: bo oni to mogą - jest jeszcze
      gorzej. Na dodatek "pracownicy magistratu", czy jak tam było nigdy takich
      uprawnień nie mieli. Jest to próba zwalenia całej winy na tzw "biurwy". Czyli
      znowu związkowe zamydlanie. Lipa na maxa!
      • Gość: Buazen Re: REDAKCIO GAZETY - POMÓŻCIE IP: 217.153.7.* 28.05.03, 09:22
        No tak, bo wy nic innego przeciez nie robicie tylko okradacie bezbronnych
        emerytów, rencistów i inwalidów. Wstydźcie się! I jak najszybciej zmuście
        Mariana i pana Trzcińskiego do zjedzenia uchwały Rady Misata i rozpatrzenia
        nowego wniosku. I głowę popiołem!
    • Gość: Aska Re: REDAKCIO GAZETY - POMÓŻCIE IP: 111.111.31.* 28.05.03, 09:28
      Pewnie - wszyscy to złodzieje, tylko związkowcy ZKM - nie! Jaja!
    • Gość: anonim Re: REDAKCIO GAZETY - POMÓŻCIE IP: *.inet / *.gazeta.pl 28.05.03, 12:12
      Związki Zawodowe nic nie robią i nic nie będą robiły bo one są dla picu w SPPK
      dbały wyłącznie o swoje interesy na pracowników poprostu srały.Przykładem
      związku niewątpliwie jest zwiazek zawodowy "Prezesa SPPK" został on poto
      stworzony, aby kazdy pracownik się podporzadkował pamietam jak 2 lata temu na
      święta tylko pracownicy bedący w tym związku otrzymali bony towarowe. Było to
      zamierzonym celem Pana Trzcińckiego ówczesnego Prezesa Szczecińsko Polickiego
      Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Nagle po tym fakcie większosć pracowników
      przepisała się do Związku Zawodowego Prezesa. Więc nie mówcie mi wogóle o
      związkach zawodowych bo to sztuczny twór z komunikacji miejskiej. Związki
      chronią Prezesów i dysrektorów, a wywalają na bruk pracowników. Tak się stało
      też w moim przypadku. Po wypadku przy pracy byłem na zwolnieniu i w szpitalu
      dowiedziałem się że jestem zwolniony związek podpisał zgodę na zwolnienie
      chociaż dobrze wiedzieli że otrzymam zasiłek rehabilitacyjny była to żyłka Pana
      Prezesa. Dopiero po 3 latach od tego faktu wygrałem sprawe w sądzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka