tomekolszewski21 23.05.07, 17:04 Co sądzicie na temat anime Naruto?? Ja uważam ,że to najlepsze anime na swiecie pozdro dla wszystkich odpowiadajacych Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
shinobi_ognia Re: Naruto 27.07.07, 16:40 Ja oczywiście uważam że naruto jest super. Istnieje wiele fanclubów itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzia Re: Naruto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.07, 19:50 ja uważam że naruto jest zakopisty i wiele moich znajomych terz tak sądzi kto jest na nie to jest inny ...........to moje zdanie Odpowiedz Link Zgłoś