Dodaj do ulubionych

zaro 11, przybywam (Poznań)

29.05.07, 22:03
czyli: szykuj pyry, chętnie skosztuję regionalnej specjalności:)
Obserwuj wątek
    • niewidzialna_l Re: zaro 11, przybywam (Poznań) 29.05.07, 22:04
      co wy tak wte i wewte?
      • violka30 Re: zaro 11, przybywam (Poznań) 29.05.07, 22:07
        ano my tak w te i wewte albowiem siostra do mję przyjeżdzą li tylko w celach
        rozrywkowych a ja oczywiście służbowo, a że się terminy nałożyły...
    • violka30 Re: zaro 11, przybywam (Poznań) 29.05.07, 22:04
      przywieźć wam coś i "ikełi"?
      • violka30 errata 29.05.07, 22:05
        violka30 napisała:

        > przywieźć wam coś i "ikełi"?
        >
        powinno być: "z ikełi"
        • niewidzialna_l Re: errata 29.05.07, 22:07
          8 czerwca jest wyprzedaz w ikei,nie ma sie co napalac.ale wtedy tez tam bede.
          • zara11 juz jedziesz??? 29.05.07, 22:12

            • zara11 Re: juz jedziesz??? 29.05.07, 22:13
              ee, no mialas jutro!!
              czekaj, lazienke dokoncze szorowac i posciel Wam zmienie....
              ziemniakow nie jadam:/
              • violka30 Re: juz jedziesz??? 29.05.07, 22:25
                zara11 napisała:
                > ziemniakow nie jadam:/
                >

                i wyglądasz ja wyglądasz...
    • buka007 Re: zaro 11, przybywam (Poznań) 29.05.07, 23:03
      sine kluski

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka