violka30 29.05.07, 22:03 czyli: szykuj pyry, chętnie skosztuję regionalnej specjalności:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
niewidzialna_l Re: zaro 11, przybywam (Poznań) 29.05.07, 22:04 co wy tak wte i wewte? Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: zaro 11, przybywam (Poznań) 29.05.07, 22:07 ano my tak w te i wewte albowiem siostra do mję przyjeżdzą li tylko w celach rozrywkowych a ja oczywiście służbowo, a że się terminy nałożyły... Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: zaro 11, przybywam (Poznań) 29.05.07, 22:04 przywieźć wam coś i "ikełi"? Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 errata 29.05.07, 22:05 violka30 napisała: > przywieźć wam coś i "ikełi"? > powinno być: "z ikełi" Odpowiedz Link Zgłoś
niewidzialna_l Re: errata 29.05.07, 22:07 8 czerwca jest wyprzedaz w ikei,nie ma sie co napalac.ale wtedy tez tam bede. Odpowiedz Link Zgłoś
zara11 Re: juz jedziesz??? 29.05.07, 22:13 ee, no mialas jutro!! czekaj, lazienke dokoncze szorowac i posciel Wam zmienie.... ziemniakow nie jadam:/ Odpowiedz Link Zgłoś
violka30 Re: juz jedziesz??? 29.05.07, 22:25 zara11 napisała: > ziemniakow nie jadam:/ > i wyglądasz ja wyglądasz... Odpowiedz Link Zgłoś