misiakuwna 30.05.07, 15:14 Chcem, żeby prowadziła moją ciążę bo chodziłam do niej dotychczas i byłam zadowolona, ale chcem się upewnic czy jezeli chodzi o ciążę to jest dobrym lekarzem prowadzącym. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
witka55 Re: Co myslicie o dr Bogumile Tobera - Pawlak?? 30.05.07, 20:52 nie polecam oto link: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24112&w=60899994&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
misiakuwna Re: Co myslicie o dr Bogumile Tobera - Pawlak?? 31.05.07, 11:07 witka55 Jeżeli mogę zapytać to czemu urodziłaś przez nią 2 miesiące wcześniej??? Teraz to mnie porządnie nastraszyłaś... Odpowiedz Link Zgłoś
misiakuwna Re: do witka 55 31.05.07, 22:07 witka55 Jeżeli mogę zapytać to czemu urodziłaś przez nią 2 miesiące > wcześniej??? Teraz to mnie porządnie nastraszyłaś... Odpowiedz Link Zgłoś
witka55 Re: do witka 55 01.06.07, 21:38 wiesz, nie wiem na 100% czy przez nią... Ale sygnalizowałam jej, że bolą mnie stawy w rękach to to zignorowała - okazało się, że to była pierwsza dolegliwość zakażenia wewnątrzmacicznego. Nie powiedziała mi, że mam minimalne rozwarcie wewnętrzne. Jak chodziłam prywatnie to była milutka, uśmiechnięta, żartownisia, gdy zaczęłam przchodzić państwowo (przyjmuje w DĄbiu), to normalnie zmiana o 100%, zdawkowe odpowiedzi - taka dwulicowa. Ps. Na szczęście z Moją Natalką wszystko ok, ma ponad 2 latka i gada jak najęta :) Możesz zobaczyć fotki :) Odpowiedz Link Zgłoś
misiakuwna Re: do witka 55 02.06.07, 11:15 Dziekuje za odpowiedz. Ja do niej chodze tylko prywatnie. Tylko szkoda, że potraktowała Cię tak jak zaczęłaś chodzić do niej państwowo.... To tylko świadczy o lekarzu.... No cóż musze sie głęboko zastanowić... gratuluje pięknej córeczki :) Odpowiedz Link Zgłoś