Dodaj do ulubionych

Co myslicie o dr Bogumile Tobera - Pawlak??

30.05.07, 15:14
Chcem, żeby prowadziła moją ciążę bo chodziłam do niej dotychczas i byłam
zadowolona, ale chcem się upewnic czy jezeli chodzi o ciążę to jest dobrym
lekarzem prowadzącym.
Obserwuj wątek
    • witka55 Re: Co myslicie o dr Bogumile Tobera - Pawlak?? 30.05.07, 20:52
      nie polecam
      oto link:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=24112&w=60899994&v=2&s=0
      • misiakuwna Re: Co myslicie o dr Bogumile Tobera - Pawlak?? 31.05.07, 11:07
        witka55 Jeżeli mogę zapytać to czemu urodziłaś przez nią 2 miesiące
        wcześniej??? Teraz to mnie porządnie nastraszyłaś...
        • misiakuwna Re: do witka 55 31.05.07, 22:07
          witka55 Jeżeli mogę zapytać to czemu urodziłaś przez nią 2 miesiące
          > wcześniej??? Teraz to mnie porządnie nastraszyłaś...
          • witka55 Re: do witka 55 01.06.07, 21:38
            wiesz, nie wiem na 100% czy przez nią... Ale sygnalizowałam jej, że bolą mnie
            stawy w rękach to to zignorowała - okazało się, że to była pierwsza dolegliwość
            zakażenia wewnątrzmacicznego. Nie powiedziała mi, że mam minimalne rozwarcie
            wewnętrzne. Jak chodziłam prywatnie to była milutka, uśmiechnięta, żartownisia,
            gdy zaczęłam przchodzić państwowo (przyjmuje w DĄbiu), to normalnie zmiana o
            100%, zdawkowe odpowiedzi - taka dwulicowa.

            Ps. Na szczęście z Moją Natalką wszystko ok, ma ponad 2 latka i gada jak
            najęta :) Możesz zobaczyć fotki :)
            • misiakuwna Re: do witka 55 02.06.07, 11:15
              Dziekuje za odpowiedz. Ja do niej chodze tylko prywatnie. Tylko szkoda, że
              potraktowała Cię tak jak zaczęłaś chodzić do niej państwowo.... To tylko
              świadczy o lekarzu.... No cóż musze sie głęboko zastanowić... gratuluje pięknej
              córeczki :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka