asiat99 14.06.07, 19:38 Szukam pilnie dobrego,mądrego i z doświadczeniem lekarza który poważnie traktuje ciąze z problemami,będę wdzieczna za szybkie odpowiedzi,zależy mi na czasie. Dziękuję i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oulyn Unia Lubelska 14.06.07, 21:31 ja wiem, że sporo złych opinii o tym szpitalu, ale jak są jakieś problemy to naprawdę warto. Znam tylko jednego lekarza stamtąd, Sławomira Świderskiego, który jest taki miły że hej!! naprawdę! podobno inni tamtejsi lekarze też są wzorowi, może być gorzej z niektórymi pielęgniarkami i położnymi... trzymam kciuki za dzidzię i Twoje dobre samopoczucie! Będzie dobrze!! Odpowiedz Link Zgłoś
wiewioraa1 Re: dr Niedzielski 14.06.07, 23:10 Ja zdecydowanie moge polecić dr Andrzeja Niedzielskiego, Pracuje w szpitalu w Policach. Jest przemiłym i kompetentnym człowiekiem. Ma gabinet na ul. Niemcewicza 15 POLECAM i pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
moskirz podpisuje sie pod kolezanką.. 16.06.07, 01:06 leżałam na patologii ciązy 6 tyg + 9 dni połóg i naoglądałam się tego i owego.. polecam bardzo gorąco dr-a świderskiego i bilara.. myslę ,ze płonka tez jest ok.. a moja opinia o unii - ponad dobry (4+).. :) Odpowiedz Link Zgłoś
julia30bb Re: podpisuje sie pod kolezanką.. 16.06.07, 07:58 Płonkę również polecam. pozdrawiam Julia mama Arturka (08.10.2005) Odpowiedz Link Zgłoś