Dodaj do ulubionych

Szukam lekarza-patologia ciązy

14.06.07, 19:38
Szukam pilnie dobrego,mądrego i z doświadczeniem lekarza który poważnie
traktuje ciąze z problemami,będę wdzieczna za szybkie odpowiedzi,zależy mi na
czasie. Dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • oulyn Unia Lubelska 14.06.07, 21:31
      ja wiem, że sporo złych opinii o tym szpitalu, ale jak są jakieś problemy to
      naprawdę warto. Znam tylko jednego lekarza stamtąd, Sławomira Świderskiego,
      który jest taki miły że hej!! naprawdę!

      podobno inni tamtejsi lekarze też są wzorowi, może być gorzej z niektórymi
      pielęgniarkami i położnymi...

      trzymam kciuki za dzidzię i Twoje dobre samopoczucie! Będzie dobrze!!
      • wiewioraa1 Re: dr Niedzielski 14.06.07, 23:10
        Ja zdecydowanie moge polecić dr Andrzeja Niedzielskiego, Pracuje w szpitalu w
        Policach. Jest przemiłym i kompetentnym człowiekiem.
        Ma gabinet na ul. Niemcewicza 15
        POLECAM i pozdrawiam!
      • moskirz podpisuje sie pod kolezanką.. 16.06.07, 01:06
        leżałam na patologii ciązy 6 tyg + 9 dni połóg i naoglądałam się tego i owego..

        polecam bardzo gorąco dr-a świderskiego i bilara.. myslę ,ze płonka tez jest
        ok..

        a moja opinia o unii - ponad dobry (4+).. :)
        • julia30bb Re: podpisuje sie pod kolezanką.. 16.06.07, 07:58
          Płonkę również polecam.

          pozdrawiam
          Julia mama Arturka (08.10.2005)
          • ad57 Re: podpisuje sie pod kolezanką.. 16.06.07, 16:25
            dr.Żebiełowicz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka