Dodaj do ulubionych

BLOKADY NA OWOCOWEJ

IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 09.07.03, 16:36
jade sobie dzisiaj kolo 11 owocowa patrze tylko 2 samochody osobowe
zaparkowane.Tylko ze obydwa mialy blokady na kola tylko nie wiem czy
policyjne czy strazy miejskiej
Obserwuj wątek
    • Gość: Zastępca Re: BLOKADY NA OWOCOWEJ IP: *.gryfino.sdi.tpnet.pl 09.07.03, 21:28
      Działania policji i straży miejskiej. Szczególnie chodziło o parkowanie w
      pobliżu przejścia dla pieszych i skrzyżowań. Nałożono 8 mandatów po 50 zł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka