Gość: Sz-n IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 09.07.03, 16:36 jade sobie dzisiaj kolo 11 owocowa patrze tylko 2 samochody osobowe zaparkowane.Tylko ze obydwa mialy blokady na kola tylko nie wiem czy policyjne czy strazy miejskiej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Zastępca Re: BLOKADY NA OWOCOWEJ IP: *.gryfino.sdi.tpnet.pl 09.07.03, 21:28 Działania policji i straży miejskiej. Szczególnie chodziło o parkowanie w pobliżu przejścia dla pieszych i skrzyżowań. Nałożono 8 mandatów po 50 zł. Odpowiedz Link Zgłoś