exman
07.01.08, 20:12
Zauważyliście, że w kraju się uspokoiło pod tym względem ? Poza systematycznym
przymykaniem (a w kolejce czeka spory tłum jeszcze) kolejnych "bohaterów"
poprzedniej koalicji, obecny rząd nie daje pożywki brukowcom. Krytykanci
pojawili się jeszcze w dniu wyborów ale taka to uroda rządzenia tym dziwnym
krajem. Podoba mi się, że postawa obecnego rządu. Spokojnie, powoli i do
przodu. Zobaczycie, że za klika tygodni pociąg przyśpieszy i PiS tylko powącha
dym z rury.