tesia68
24.01.08, 09:36
Na jakiej podstawie pani Masojc twierdzi , ze liczba uczniów spadnie w 2012
(7-12 lat) o 2 tys , skoro od 2002 roku przebywa dzieci od 50 do 150 w
szczecinie. Na dodatek wszystkie 6 latki ida juz do szkoły od tego roku a
szkoły musza tez utworzyc grupy przedszkolne tzw klasy wstępne dla 5 latków
(lub nie pobierac za ta grupe" odpłatnych przedszkoli")- dostosowanie sie do
przepisów unii europejskiej od 2009r
Po II dlaczego nie mówi sie podszczecińskich miejscowosciach , gdzie dzieci
równiez będa uczyc sie w szczecińskich szkołach .
Czy pani Masojc rozwazałam problem nie obowiazkowego meldunku,
bo tez zmieni sie sytuacja szkolnictwa.
Pytam sie , gdzie obecne 6-latki beda chodzic do szkoły a jest ich
ponad 3 tysiace?