Dodaj do ulubionych

Co ma być w miejscu Szpitala na Wojciecha

26.03.08, 08:06
pomysłodawca likwidacji szpitala PO coś milczy. Ile bedzie
kosztowało wybudowanie nowego w Zdrojach i czy będzie tyle samo
łóżek dla dzieci co na Wojciecha. CZy maja zgode konserwatora
zabytków na likwidację budynku Szpitala na Wojciecha.
Obserwuj wątek
    • Gość: Vlad.H. Re: Co ma być w miejscu Szpitala na Wojciecha IP: *.adsl.inetia.pl 26.03.08, 16:50
      pewnie lofty albo galeria handlowa
      • Gość: matka Re: Co ma być w miejscu Szpitala na Wojciecha IP: *.pol.vectranet.pl 26.04.08, 21:38
        cokolwiek by nie bylo bedzie lepsze.najgorsi lekarze(wiekszosc)
        pediatrzy.wykanczaja dzieci bez litosci
    • Gość: świetne Buahahaha hahahah hahahaha Ś W I E T N E!!!!!!!! IP: *.anonymizer.ccc.de 27.03.08, 17:31
    • andreas.007 Re: Co ma być w miejscu Szpitala na Wojciecha 27.03.08, 19:07
      Galeria handlowa obok wielkiej galerii handlowej ECE?

      Raczej ECE wykupi albo powstanie tam nocny klub i restauracja,
      oczywiscie eksluzywna restauracja z ekskluzywna obsługa!

      Byłem w takim czyms w Hamburgu - zajebiscie było!
      Tam cała taka dzielnica jest - my tez miasto portowe!
    • Gość: czekając.na.godota Matki będą miały wygodnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 19:09
      Matki siedzących w pierdlu na Kaszubskiej będa miały wygodny dojazd
      do swoich pociech do pierdelka, bo tramwajem, autobusem blisko w
      Centrumie ...ale matki chorych dzieci będą miały kosztowny, długi
      dojazd do swoich chorych dzieci.
      Po prostu tak będzie.
      • Gość: as dobrze to ująłeś w kryminale wygrała PO IP: 195.136.49.* 27.03.08, 19:38
        zdecydowanie.
        • Gość: czekając.na.godota Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 20:37
          Pragnę tylko zauważyć, że dla mnie nie jest ważne czy to jest PO bo
          to samo napisałbym gdyby to był PiS czy inne partyjny potworek z tak
          szkodliwymi dla życia mieszkańców a w tym przypadku "młodych rodzin
          informatyków" :-) , decyzjami.
      • Gość: Adalbert Re: Matki będą miały wygodnie IP: *.chello.pl 27.03.08, 20:36
        Kochani, szpital dziecięcy musi pozostać w tym miejscu. Jest to
        specyficzne miejsce. WSZYSCY wiedzą i trafią na Św.Wojciecha do
        szpitala dziecięcego.Zobaczymy jak będą szukać pomocy medycznej
        kanalie-likwidatorzy dla swoich wyskrobków. Lechu mawiał-"mniałeś
        chamie złoty róg"Tak ,tak prostaku przyjdzie kryska na Matyska.
        • Gość: czekając.na.godota Re: Matki będą miały wygodnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 20:38
          >Tak ,tak prostaku przyjdzie kryska na Matyska.
          Przyszła krzystka na św. Wojciecha

        • Gość: . Re: Matki będą miały wygodnie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.08, 10:11
          Mam nadzieję, że przyjdzie i na Tomaszka.
    • Gość: kiełbaska CKM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 21:14
      Ruina. Zawalenie. Rozebranie. Działka na dodatkowy garaż za tysiaka
      rocznie dla pobliskiego centrum kultury masowej.
    • Gość: Vlad.H. btw IP: *.adsl.inetia.pl 27.03.08, 21:57
      czy ktos analizowal czas dojazdu do szpitala np karetka?
      • andreas.007 Re: btw 27.03.08, 22:11
        wszystko zalezy skad i dokad?

        Ze Zdrojów do Zdrojów bedzie szybciej
        niz ze Zdrojów do Centrum!

        Natomiast z Centrum do Centrum
        bedzie szybciej niz ze Zdrojów do Centrum!

        Ja jestem zwolennikiem małych szpitali czy przychodni,
        bo sa mniej jak fabryka, a czlowiek, jego choroba czy smierc
        nie jest tylko statystyka mieszczaca sie w granicach norm!

        Wzgledem oswiaty, kultury i zdrowia
        przykladanie norm, jak wzgledem zakladu produkujacego
        plastikowe nakładki na koncówki mocy jest bzdura!

        Człowiek, rodzina wyda pieniadze w pierwszym rzedzie
        na zdrowie i szkoly, a potem na rozrywke czy zakupy,
        zas miasto, zas prezydent tego miasta pan Krzystek
        kaze nam kupowac w sklepach, ktore chce bysmy mieli w centrum!

        Ja wole zeby 100 tysiecy na dwa miesiace dawano na szkoly,
        a nie wodolot Bosman Express!
        Pan Krzystek zas woli na wodolot!
        • as9943 położenie tego szpitala jest najlepsze z możliwych 27.03.08, 22:31
          dla całego lewobrzeża wraz z okolicami a takze dla przyjezdnych bliskośc dworców
          PKP i PKS. Podejscie do małego pacjenta znakomite,MUry sa chyba zabytkowe i
          konserwator nie pozwoli zlikwidować budynku. Ewentualne wybudowanie nowego
          szpitala o tej samej ilości łóżek jest kosztowne.Ekonomicznie takie
          przeniesienie to sie nie opłaca chyba że radykalnie zmiejszy sie ilośc łóżek i
          moze o to chodzi.Likwidujemy w 1 miejscu np 200 łóżek i w nowym tworzymy 50.
        • Gość: Vlad.H. Re: btw IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.08, 02:32
          Ja sie zastanawiam czy koretka z maluchem w ostrej goraczce przebije sie przez
          centrum w godzinach szczytu do Zdrojow zanim malec stuknie przedwczesnie w
          kalendarz. Bo moze okazac sie ze zacznie byc to najwiekszy problem i na nic
          sygnal karetki - a zanosi sie na wielokilometrowe korki na drogach wyjazdowych
          ze Szczecina.
    • Gość: . Re: Co ma być w miejscu Szpitala na Wojciecha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.08, 23:03
      Najlepiej agencja towarzyska.
      Nakłady małe a dochód duzy.
      A i towarzysze moga sobie tam...
      • Gość: expert1289 Re: Co ma być w miejscu Szpitala na Wojciecha IP: *.chello.pl 26.04.08, 23:45
        Dzięki towarzyszom partyjnym jedynie słusznej partii będą tam odbywały się
        performace z udziałem aktywu, który jako element świadomy posiada zrozumienie
        dla koncepcji promocji wizji marki 2050!
        fotoforum.gazeta.pl/photo/6/he/ic/ratu/v3TmwTzUzujLsLkAQB.jpg
        Mucha nie siądzie!
        www.wachowicz.com.pl/admin/foto/1172835641.jpg
        Tera najważniejszy jezd cel - rok 2050!
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=75577326&v=2&s=0
        Do roboty!

    • Gość: . To jest ul. świętego(!!!) Wojciecha. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.08, 09:23
      A swoją drogą czemu główny manipulator tego forum - Absztyfikant w
      takich tematach nie występuje pod żadnym ze swoich bardziej znanych
      nicków?
    • dyzurny-malkontent zrujnują a potem odsprzedadzą dla ratowania... 27.04.08, 09:39
      Zrobią tak jak zrobili z kilkoma już nieruchomościami. Zamkną, pozwolą przez rok albo dwa niszczeć i albo przed wyborami albo po wyborach (zależy jak pewnie będą się czuć) sprzedadzą, żeby zabytek się nie niszczył... za połowę wartości rynkowej pewnie.
    • Gość: załek CBA!!! (do diabła) zajmijcie się tym IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.04.08, 09:58
      antyludzkim złodziejstwem!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka