Gość: madlen
IP: *.core.hp.com
16.10.03, 12:25
Mam nadzieję, że właściciel kurników zostanie ukarany za
zaniedbania, które utrudniły akcję gaszenia. I życzę mu z całego
serca, żeby doświadczył tego, jak to jest gnić całe życie w
potwornych warunkach, a na koniec zginąć w pożarze w okropnych
męczarniach, bez możliwości jakiegokolwiek ratunku.