Gość: SESE IP: *.udn.pl 19.10.03, 23:27 JADAR CZARNI RADOM THE BEST!!! POZDRAWIAMY KIBICÓW SUPER POGONO SZCZECIN SUPER TWORZYCIE ATMOSFERE NA MECZACH W SZCZECINIE!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jac KSZO CZEKA NA WAS ---NA POGOŃ!!!!!!! IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 20.10.03, 00:49 KSZO OStrowiec mój ukochany klub, czeka na Was !!!!!!!!!!! Pewnie dopisujecie sobie 3 punkty w meczu z KSZO!!! Zobaczycie co Wam tu zgotujemy!!!!!!!! KSZO!!!! KSZO!!!! OSTROWIEC!!!!!!!! W Ostrowcu przegracie !!!!!!11 Bo my kibice zgotujemy Wam piekło!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko KSZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: crazy Re: KSZO CZEKA NA WAS ---NA POGOŃ!!!!!!! IP: *.ciech.waw.pl 20.10.03, 09:09 Gość portalu: jac napisał(a): > KSZO OStrowiec mój ukochany klub, czeka na > Was !!!!!!!!!!! Pewnie dopisujecie sobie 3 punkty w > meczu z KSZO!!! > Zobaczycie co Wam tu zgotujemy!!!!!!!! KSZO!!!! KSZO!!!! > OSTROWIEC!!!!!!!! W Ostrowcu przegracie !!!!!! 11 > Bo my kibice zgotujemy Wam piekło!!!!!!!!!!!!!!!!!!! > Tylko KSZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jac, biedaku! Nawet za Gondora poradziliśmy sobie z wami dwa razy! TYLKO POGOŃ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lublinianin Re: KSZO CZEKA NA WAS ---NA POGOŃ!!!!!!! IP: 212.182.109.* 21.10.03, 09:40 Pogoń jest the best :) Musze kiedyś trafić na meczyk w Szczecinie jak będę. Pozdr. z Lublina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wolv POGOŃ SZCZECIN-1 Liga IP: *.devs.futuro.pl 26.10.03, 09:21 POGOŃ SZCZECIN Pozdrawia wszystkich kiboli pogoni w polsce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dupek Re: Po meczu IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.03, 09:23 Czy piłka nożna jest na tyle interesująca ? Odpowiedz Link Zgłoś