Dodaj do ulubionych

Po meczu Pogoni z Cracovią

IP: *.udn.pl 19.10.03, 23:27
JADAR CZARNI RADOM THE BEST!!! POZDRAWIAMY KIBICÓW SUPER POGONO
SZCZECIN SUPER TWORZYCIE ATMOSFERE NA MECZACH W SZCZECINIE!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: jac KSZO CZEKA NA WAS ---NA POGOŃ!!!!!!! IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 20.10.03, 00:49
      KSZO OStrowiec mój ukochany klub, czeka na
      Was !!!!!!!!!!! Pewnie dopisujecie sobie 3 punkty w
      meczu z KSZO!!!
      Zobaczycie co Wam tu zgotujemy!!!!!!!! KSZO!!!! KSZO!!!!
      OSTROWIEC!!!!!!!! W Ostrowcu przegracie !!!!!!11
      Bo my kibice zgotujemy Wam piekło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Tylko KSZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: crazy Re: KSZO CZEKA NA WAS ---NA POGOŃ!!!!!!! IP: *.ciech.waw.pl 20.10.03, 09:09
        Gość portalu: jac napisał(a):

        > KSZO OStrowiec mój ukochany klub, czeka na
        > Was !!!!!!!!!!! Pewnie dopisujecie sobie 3 punkty w
        > meczu z KSZO!!!
        > Zobaczycie co Wam tu zgotujemy!!!!!!!! KSZO!!!!
        KSZO!!!!
        > OSTROWIEC!!!!!!!! W Ostrowcu przegracie !!!!!!
        11
        > Bo my kibice zgotujemy Wam piekło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        > Tylko KSZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


        Jac, biedaku!

        Nawet za Gondora poradziliśmy sobie z wami dwa razy!


        TYLKO POGOŃ!
        • Gość: Lublinianin Re: KSZO CZEKA NA WAS ---NA POGOŃ!!!!!!! IP: 212.182.109.* 21.10.03, 09:40
          Pogoń jest the best :) Musze kiedyś trafić na meczyk w Szczecinie jak będę.

          Pozdr. z Lublina
    • Gość: Wolv POGOŃ SZCZECIN-1 Liga IP: *.devs.futuro.pl 26.10.03, 09:21
      POGOŃ SZCZECIN Pozdrawia wszystkich kiboli pogoni w polsce

    • Gość: Dupek Re: Po meczu IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 26.10.03, 09:23
      Czy piłka nożna jest na tyle interesująca ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka