Dodaj do ulubionych

Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI

02.03.09, 21:57
DNO
Obserwuj wątek
    • Gość: TW Wasyl Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.kalisz.mm.pl 02.03.09, 22:01
      Brakuje tu Lisewskiego, Komołowskiego, Zalewskiego, Markowskiego i Mynca..i mamy
      AWS-bis. Sami poczciwi ludzie, dajmy im szansę jeszcze raz!
    • Gość: tytus Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 22:05
      Panie Obrycki,a czas na dziecko i żonę jeszcze masz?
    • Gość: Welewetka Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.chello.pl 02.03.09, 22:14
      Kolejni politycy, którzy chcą zrobić karierę na apartyjności. Jeżeli
      to jedyne co mają do zaproponowania, to nie za wiele a na dodatek
      śmieszne. Swoją drogą, wyobraźmy sobie, że likwidujemy partie
      polityczne. A ich miejsce zajmują stowarzyszenia podobne do PXXI...
      No i czym się różni ten system od poprzedniego?
      • Gość: twarda wazelina Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.chello.pl 02.03.09, 22:34
        Czy tak ważne spotkanie tego szacownego grona wybitnych obywateli samorządowców
        celowo nie używam słowa polityków ,żeby nikogo niedajboże nie obrazić, nie
        zakłóciło codziennego artystycznego programu klubu XIII MUZ? Może właśnie
        odbywało się głośne czytanie książki , Może był realizowany nieprawdopodobny
        projekt grupy "Spuściłem się do środka", lub Roguszko ze swoja dziewczyna Madame
        gotował karmę duchową. A wy pickniki zabieraliście powietrze artystom w Swiątyni
        ich sztuki?
    • Gość: Kostek Kochańska tylko do zamiatania sie nadaje! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 22:21
      Rozwaliła świetnie zapowiadający się Ruch Społeczny Szczecinianie
      Razem, zwąchała się z Samoobroną (pfuu!) i znowu próbuje
      wypłynąć.... No wstydu za grosz nie mają, te świnie polityczne!!
      • rewers10 Re: Kochańska tylko do zamiatania sie nadaje! 03.03.09, 10:51
        jeszcze tam jej nie było ? :)
      • Gość: fanek Buraczana Kochańska tylko obory się nadaje! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 13:33
        Właśnie, odrodzanie się buractwa ma odbywać się w Szczecinie?
        Co to za figury, skoro nie widzą tego bagna? No, chyba, że też to są
        potomkowie niepiśmiennych chłopów, a dla nich buractwo jest
        normalnością!
    • Gość: jjj Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.tktelekom.pl 02.03.09, 22:38
      A mi się podoba. to chyba kacyki partyjne się zagotowały. Fajni
      ludzie i już.
    • Gość: miastowy jestem za! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 22:50
      Ciekaw jestem który z polytyków zamieścił ten komentarz? Z PO czy z
      PiS? A tak swoją drogą to musiało ich zaboleć, że ktoś odważył się
      nie łasić do nich tylko zainicjować inną działalność polityczną.
      • Gość: gość Re: jestem za! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.09, 23:13
        W tym całym szczecinskim syfie na pewno jakaś rożnorodnośc się
        przyda.. chociażby przed wyborami na prezydenta miasta, bo inaczej
        znowu nie będzie z czego wybierać.. tak jak ostatnio..

        Nie wiem czy to rzeczywscie antypartyjna inicjatywa.. pamiętam
        poważne błedy Schoańskiego za jego kadencji... Krupowicz chyba
        niczym głupim się nie wsławił, podobnie Chwat.. o Obryckim nie wiem
        nic.

        Nie wiadomo co z tego będzie i czy rzeczywiscie obronią się przed
        najazdem spoadów partyjnych, i czy rzeczywiscie będą realizowali
        władze OBYWATELSKĄ... poza po-yebanymi i s-pis-działymi partiami...

        Nie wiadomo tez czy uda się im uniknąć układów, naciskuf i innego
        guwna które kazdej władzy towarzyszy... Szczecin to nie tylko UM,
        ale tez poważne i skorupowane instytucje państwowe.. potężna policja
        ze swoim komendantem, sądy prokuratury, od h...ja tego w Szcecinie i
        kazdy ma jakąś tam możliwość odszczelenia ruchów obywatelskich oraz
        zaszczucia niewygodnych politykuf lokalnych nie idacych na układy...

        Pozyjemy, zobaczymy....

        A na koniec.. to chyba Krzystka tam na spotkaniu w XIII Muzach nie
        było??? :))))))))))))))))
        • Gość: stefan Re: jestem za! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 23:32
          Krzystka nie było, pomimo zaproszenia. Wystraszył się gniewu
          potężnego Sławomira.
          • Gość: jogi Re: jestem za! IP: *.chello.pl 03.03.09, 00:08
            Przestańcie błaznować pajace, do jakejś roboty qrva się weźcie,
            najlepiej fizycznej, to wtedy gmina coś faktycznie zyska, choć myślę
            że też niewiele.
            • Gość: abc Re: jestem za! IP: *.szczecin.mm.pl 03.03.09, 00:28
              popieram! do roboty!
              • Gość: gość Re: jestem za! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 00:49
                Gość portalu: abc napisał(a):

                > popieram! do roboty!


                Wprowadzenie niewolnictwa jest jakąś alternatywą dla Szczecina.. i
                to by łoby nawet nowatorskie :)))
                Wszystkich zagonić do roboty fizycznej, jak za Pol Pota :)))

                Przestanie się wreszcie motłochowi przewracac w du..pie
        • Gość: ZED chcemy dobrze IP: 89.19.73.* 03.03.09, 01:55
          chcemy dobrze, tyle przedstawiono. moze kiedys z tego cos zakwitnie,
          ale nie podoba mi "swojskosc" pana chwata, ktory niczym sie zlym nie
          wstawil, ale sukcesami chyba tez nie (a byl wiceprezydentem od spraw
          gospodarczych i jakos za mariana ta nasza gospodarka nie ruszyla o
          krok).

          jak beda mieli program i konkretne pomysly jak i co chca zrobic to
          sie okaze co sa warci.
          • Gość: gość Re: chcemy dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 02:50
            Teraz odukujeza to pod rządami pana Krzystka (też był wickiem u
            Mariana tyle że o rok dłużej niż Chwat) nasza gospodarka to
            prawdziwy tygrys. Stocznia produkuje statek za statkiem, hiszpański
            inwestor, w kamienicy przy pl. Grunwaldzkim otworzył luksusowy
            hotel, wiceprezydent Nowak z kolejnego zagranicznego wyjazdu
            przywiózł kilka kontraktów z inwestorami. Na nowym stadionie na
            obrzeżach zmodernizowanego lotniska w Dąbiu pierwszoligowa Pogoń
            walczy o wejście do Ligi Mistrzów. Uradowani mieszkańcy Szczecina
            pluskając się w basenach aqaparku na Gontynce wyśpiewują radosne
            piosenki o naszym ukochanym prezydencie.
            • Gość: jodło Re: chcemy dobrze IP: *.chello.pl 03.03.09, 05:29
              myślę że dutkiewicz wie co robi. i że wszyscy panowie również jakieś
              doświadczenie mają w polityce. pomysł jest fajny.
              • Gość: Mieszkaniec Re: chcemy dobrze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 07:35
                G.....o zawsze wypływa praw fizyki się nie zmieni. Liczą, że ludzie
                zapomnieli i dadzą znowu się nabrać?
          • Gość: bankowiec Re: chcemy dobrze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 08:34
            Pan Chwat zdobył kasę na w Warszawie na 2 mosty na Autostradzie
            Poznańskiej
    • Gość: zizgzag Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 08:01
      Byłem na spotkaniu i powiem, że było tam sporo rożnych osób, które
      przyszły bądź z sympatii lub ciekawości. Wstyd, że GW ich nie zna i
      nie potrafi wymienić. Samo spotkanie z punktu wypowiadających się
      osób było ciekawe wypowiedziami gościa z Wrocławia i byłego
      Wojewody.
      Reasumując, sądzę, że koncepcja apartyjności i lokalnego charakteru
      stowarzyszenia, bo może działać tylko na obszerze dawne województwa
      szczecińskiego lub zachodniopomorskiego (tu mam pewną niejasność,
      ale nie zrozumiałem wyjasnienia), a na poziomie kraju
      zorganizowanego w formie 'konfederacji' może być ciekawą koncepcją.
      Należy jednak pamiętać, że na podobnych podstawach entuzjazmu
      powstawały PO i PiS i dopiero 'procedury większościowe' doprowadziły
      do jakościowego obniżenia / wyparcia poziomu tych i innych partii.
      Obecne i personalne partii przez przywódców jest w tych
      okolicznościach reakcją natruralną i obronną przed dalszym spadkiem
      jakości. W tym zakresie SXXI wraz z swoją otwartością kroczy podobną
      ścieżką entuzjazmu, ale poza nim nie widzę w tym stowrzyszeniu
      struktury która mogłaby obronić ten entuzjazm przed efektem
      wynikającym z masowości, a ten jest jedną z przyczyn jakościowego
      upadku partii i innych stowarzyszeń i to niezaleznie od rankingów.
      Pytania, które padły z sali miały bardzo słaby potencjał by
      cokolwiek wnieść do spotkania.
      • Gość: dziki Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.chello.pl 03.03.09, 08:28
        Czy to nie za zarządu Sochańskiego był ten jeden z grubszych geszeftów pod nazwą
        BRYZA ? Sprawa już się przedawniła? W tym przypadku wszyscy panowie stracili
        pamięć ?
    • Gość: aktywny Obywatel Ktokolwiek rozmawiał, ktokolwiek zna IP: *.gprs.plus.pl 03.03.09, 08:29
      W gronie liderów lokalnych XXI wystąpiła dominacja "urzędników"
      zarówno co do niedawnego jeszcze Ich cv, jak również niestety ale z
      mentalności. Przegrana już w blokach startowych.
      Kto zna ten wie jak mało liderowaty (zaprzeczenie cech lidera) i
      skryty jest Robert Krupowicz.
      Kto zna ten wie, że Norbert Obrycki jest uosobieniem tego przeciwko
      czemu występuje oficjalnie XXI, jest uosobieniem intryg gabinetowych
      i układania się.
      Kto zna ten wie, że Leszek Chwat były urzędnik NIKu nie podjął w
      życiu żadnej decyzji. Przecież jak się nie podejmuje decyzji to nie
      ma ryzyka i łatwiej mozna się przebujać na stołku.
      Ktokolwiek zna Bartka Sochańskiego ten zna jesgo zarozumiałośc i
      bufonowatość odpychającą ludzi.
      Mogę dalej ale po co. Przegrana już w blokach startowych.
      Swoją drogą zobaczcie jak miód urzęniczy i szansa powrotu na stołki
      cignie. Ludzie są gotowi porzucić wszystko aby wrócić na stolec
      urzędzniczy
      Ktokolwiek rozmawiał, ktokolwiek zna .
      Nie jest tak w innych miastach ale Szczecin od wielu lat wszystko
      musi popsuc już na starcie. Miato omijane szerokim łukiem własnie
      przez takie właśnie tendencje.
      Ludzie czy Wy widzieliście jak np z inwestorami rozmawia Leszek
      Chwat ? Ja, niestety byłem przy tym.
      • Gość: kaPOk Re: Ktokolwiek rozmawiał, ktokolwiek zna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 08:39
        No cóż, robi się nowy przyczółek dla "trzymających się władzy"-
        Diakun - obecny Burmistrz Polic z każdym zawiązuje współpracę kto ma
        siłę- było już AWS, SLD, PO- a teraz Polska XXI-ŻENUJĄCE
        • Gość: as to się zwykle tak zaczyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 08:57
          przykładów jest wiele,BBWR czy PO.
        • Gość: Obywatel Re: Ktokolwiek rozmawiał, ktokolwiek zna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 08:58
          Najważniejsze to trzymać ryj w korycie, nie ważne pod jakim
          sztandarem.
      • Gość: gość Re: Ktokolwiek rozmawiał, ktokolwiek zna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 09:42
        Gość portalu: aktywny Obywatel napisał(a):

        > W gronie liderów lokalnych XXI wystąpiła dominacja "urzędników"
        > zarówno co do niedawnego jeszcze Ich cv, jak również niestety ale
        z
        > mentalności. Przegrana już w blokach startowych.
        > Kto zna ten wie jak mało liderowaty (zaprzeczenie cech lidera) i
        > skryty jest Robert Krupowicz.
        > Kto zna ten wie, że Norbert Obrycki jest uosobieniem tego
        przeciwko
        > czemu występuje oficjalnie XXI, jest uosobieniem intryg
        gabinetowych
        > i układania się.
        > Kto zna ten wie, że Leszek Chwat były urzędnik NIKu nie podjął w
        > życiu żadnej decyzji. Przecież jak się nie podejmuje decyzji to
        nie
        > ma ryzyka i łatwiej mozna się przebujać na stołku.

        To wszystko jest prawda... ale być może że ten dość egzotyczny
        zestaw da jakis pozytywny rezulatat.. wszystko zależy jacy ludzie
        jeszcze się do tego przyłącza i na ile tych 4 muszkieterów bedzie
        realizowało to co sami głosza .. tj. obywatelskość w rządzeniu
        ugrupowaniem i dopuszczaniu ludzi zdolnych do głosu i działania..
        jesli to nie nastapi to będzie kolejna grupka pokrzykująca z kanapy
        w kierunku ekipy rządzacej.. tak zazwyczaj bywa.

        Oprócz wad 4 panuf, mozna pokusić się o myśl jakich liderów
        politycznych, lokalnego szczebla byśmy chcieli mieć...

        I czy w ogole sa tacy ludzie? Ja twierdzę że nie ma. Do władzy
        pchaja się zazwyczaj psychopaci i tacy nami rządzą, poczynając od
        biurka urzędnika który cos może zadecyowac po tych których dobrze
        znamy jako delfinów czy innych wielorybuf...

        Jednak ruch obywatelski rozpoczynany przez zupełnie nieznane osoby
        zazwyczaj pada zanim sie rozwinie.. w Szczecinie tez tego próbowano
        i co? Już na samym początku albo ich ośmieszano, albo byli za słabi
        i zbyt mało ambitni by mieć siłę przbicia.. zwykły obywatel nie jest
        przyzwyczajony do qrestwa polityki, nawet tej lokalnej i przy
        pierwszym zderzeniu zdezerteruje...

        tacy politycy jak tych 4 muszkieterów to ludzie którzy sa straceni
        dla ludzkosci.. to są politycy i sa zboczeni w każdym już calu..
        gdyby byli normalni to by dawno dali sobie spokoj.. ale tutaj ta ich
        choroba, która czyni z nich zombi, jest pewnego rodzaju atutem.. oni
        potrafią byc zderzakiem który może pierd..olnonć w ten miejski
        układ.. to tez jest mimo wszystko bardzo ważne..

        W tej chwili mamy taką sytuację w Szczecinie że mamy rządzącą
        mafię... do tego rada miasta i klika urzędników są całkowicie
        niestrawni.. wszelka opozycja typu jacyna albo się ośmiesza, albo
        daje się ośmieszyć.. czyli opozycja niby jest ale tak naprawde jej
        nie ma.. nie ma ani siły ani możliwości pierd..olniencia w ten chory
        układ..

        Więc może reklamowana inicjatywa XXI da mimo wszystko jakiś rezultat
        który da się również odczuć w miescie? Nie wiem, daję im na razie 25
        % szansy, to i tak dużo, bo oceniam ich na jakie 8%.. a co będzie,
        to h..j wie..
    • Gość: Waldi Liderka nie lider ruchu Szczecin XXI w Szczecinie IP: *.centertel.pl 03.03.09, 08:59
      toż ten facet nie ma kompletnie jaj. W rozmowie pod Krawatem wypadł nawet gorzej od prowadzącego co jest niema sztuką

      www.radio.szczecin.pl/public/rn_pub_audycje/4116.mp3
      Lider antypartyjnego stowarzyszenia czeka aż go z parti PO wywalą na zbity pysk
      • Gość: stone bardzo spokojny i wyważony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 09:10
        Bardzo dobrze, dosyć już awantur i pokrzykiwań. Obrycki jest
        spokojny,wyważony i rozsądny co jest jego atutem wobec takich
        Napieralskich, Nitrasów czy Brudzińskich. Potrzebnui są nam
        politycy wyważeni i merytoryczni a nie krzykacze i partyjniacy
        • Gość: gab Re: bardzo spokojny i wyważony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 09:18
          jak na razie to slaby aktor (chyba najlepsze wystapienie to ta
          chwila ciszy podczas rezygnacji- co potwierdza,że znacznie lepiej
          wypada, kiedy milczy. Niestety zwykle trudno doszukać sie w jego
          wypowiedziach treści.
      • Gość: czapka heh IP: *.chello.pl 03.03.09, 09:13
        klika wicia jabłońskiego niech się odczepi od chaciny. nie każdy
        będzie grał wam na trąbce jak wchodzicie do studia.
        • Gość: sawa dupa nie lider takiej partii niepartii w stylu XXL IP: *.centertel.pl 03.03.09, 09:18
          • Gość: szaba dobry kierunek IP: *.teleton.pl 03.03.09, 10:08
            Niektórzy czują się zawiedzeni,że nie objawił się kolejny hun
            attyla. Miły człowiek, trochę może zbyt grzeczny. Ale to chyba
            dobrze.
            • samsabat Re: dobry kierunek 03.03.09, 10:17
              Wiesz ze teraz w modzie jest chamstwo.. dlatego są zawiedzeni ;)
              • Gość: janek Re: dobry kierunek IP: *.chello.pl 03.03.09, 10:59
                tak, tak, świeże gó..., zawsze na wierzch wypływa, ale potem się w
                szambie wymiesza, Panowie chociaż nie pierd..cie, że wy dla
                Szczecina, czy ludzi, mówcie prawdę że wy w kolejce do koryta, żeby
                gdzieś utknąć swój ryj, to się nie będę tak vqrviał, czytając wasze
                wywody, taki sam hłam jak ta reszta złodzieji jesteście, a dla
                ludzi, z osób mi współcześnie znanych, to tylko Matka Teresa z
                Kalkuty coś robiła.
                • Gość: Obywatel Re: dobry kierunek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 11:40
                  Trzeba gdzieś zaistnieć,świni obojętnie gdzie!!!!
                • Gość: gość Re: dobry kierunek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 13:14
                  Gość portalu: janek napisał(a):

                  > tak, tak, świeże gó..., zawsze na wierzch wypływa, ale potem się w
                  > szambie wymiesza, Panowie chociaż nie pierd..cie, że wy dla
                  > Szczecina, czy ludzi, mówcie prawdę że wy w kolejce do koryta,
                  żeby
                  > gdzieś utknąć swój ryj, to się nie będę tak vqrviał, czytając
                  wasze
                  > wywody, taki sam hłam jak ta reszta złodzieji jesteście, a dla
                  > ludzi, z osób mi współcześnie znanych, to tylko Matka Teresa z
                  > Kalkuty coś robiła.

                  Acha, no ta akurat robiła wałki finansowe, ale to w tych kręgach
                  raczej normalne...

                  www.population-security.org/swom-96-09.htm
                  cała masa materiału na temat jej nieświętej działalności jest na
                  internecie i można to łatwo znaleźć.. za życia Tereski juz głośno
                  było o tych numerach...
    • kryjek Szczecinowi XXI niezbędna jest nowa krew. 03.03.09, 11:58
      jeżeli w tym środowisku Szczecin XXI nie znajdzie się przynajmniej 30-50
      procent świeżej krwi ,to nic z tego nie wyjdzie . Nazwiska te które się
      obecnie wymienia nie są w stanie przekonać mieszkańców Szczecina i regionu do
      ich programu . Te stowarzyszenie winno skierować się do osób sprawdzonych
      ,które dotychczas nie angażowały się w spawach politycznych ,a zasłynęły już i
      mają znane nazwiska w Szczecinie czy regionie. Mieszkańcy na pewno poprą te
      osoby ze świeżej krwi i tylko wtedy będzie można mówić o pewnym kroku do
      akceptacji tego stowarzyszenia.
      • rewers10 Re: Szczecinowi XXI niezbędna jest nowa krew. 03.03.09, 12:05
        SLD postawiała na świeżą krew, a ta ją zatopiła
      • kryjek Re: Szczecinowi XXI niezbędna jest nowa krew. 03.03.09, 12:20
        Na przykład daleko nie szukając to mogły by być osoby z pretendentów do
        szczupaków za 2008r . Te osoby zaistniały już także i medialnie i swoją pracą
        oraz zaangażowaniem potwierdziły chęć pracy dla regionu i właśnie z takiego
        grona należy wybierać osoby za którymi na pewno pójdą głosy poparcia
        mieszkańców. Proszę bardzo tak powinna się rozwijać ten ruch właśnie o świeżą
        krew. Tylko pytanie czy te osoby będą chciały ,a także czy te osoby nie
        przyćmią decydentów tego ruchu obywatelskiego i oni mogli by być decydentami.
        Niech założyciele ruchu wystąpią do tego grona z propozycja współpracy.
    • Gość: Toya Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 12:05
      A o co ta wrzawa , że powstał kolejny ruch społeczny , stowarzyszenie
      pozarządowe, które mówi , że chce samorządu a nie polityki w samorządzie?
      Ruch Społeczny AWS, SLD w 1997, jako komitet wyborczy, Platforma Obywatelska,
      PiS - to były organizacje ufoludków z kosmosu?
      Pewnie , że w tym stowarzyszeniu pojawią się znane twarze bezpartyjne , lub
      zdegustowane polityką, ale czy nie o swobodę zrzeszania się walczyła Solidarność
      od 1980r.?
      Uważam, że trzeba się poprzyglądać temu ruchowi, albo go demokratycznie wesprzeć
      w wyborach samorządowych , albo nie. Ale piszczeć na wstępie, że w ogóle
      cokolwiek nowego powstaje - jako oferta społeczna w "społeczeństwie
      obywatelskim III RP" to prowincjonalizm intelektualny.
    • Gość: as Bezpartyjny blok wspier reform XXI wieku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 12:14
    • andreas.007 powinni sięgac nie do koszyka partyjniackiego 03.03.09, 13:56
      Powinni siegac po ludzi spoza kregów partyjniackich...
      Nie budoeac na byłych członkach partyjniackich,
      ale siegac po tych, którzy nie sa skażeni stygmatem partyjniactwa!
      • Gość: oj Re: powinni sięgac nie do koszyka partyjniackiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 14:05
        dzisiejsza rozmowa pod krawatem byla żenująca. Obrycki wił się jak
        ryba i pomimo wielkokrotnych pytań o to samo nie udzielil zadnej
        konkretnej odpowiedzi. to nic nowego. jak ten gość che ,,ratować"
        Szczecin? jego słowa nie są szczere. Zachowanie nie wzbudza
        zaufania. górnolotne teksty nie trafiają do nikogo, co za nimi jest
        pustka. wladza władza wladza to nie cel a jedynie środek. dla pana
        obryckiego to środek (swiata)w doslownym znaczeniu.


        • andreas.007 Re: powinni sięgac nie do koszyka partyjniackiego 03.03.09, 14:42
          właśnie z tego powodu, ze JEST partyjniakiem!

          Po prostu ma swiadomośc i zetknął sie z wirusem partyjniackim,
          ale widac nie jest zaszczepiony - bo dalej boi sie!
          Mówiac, ze ma swoje przemyslenia, ale powie je...
          dopiero po rozmowie z kims tam partyjniackim!

          Czyli musi skonsultowac sie z jakims innym wazniejszym partyjniakiem!

          Pan Owsiak nie siegnął po starych wyjadaczy charytatywnych,
          ale stworzył nowy kanał do serc ludzi i kieszeni!
          Zdobył zaufanie nie pytajac nikogo o zgode i aprobate!

          Tylko taka droga prowadzi do zwyciestwa.
          • Gość: gość W S. trzeba czegoś nowego... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 14:57
            A h..j z nimi.. w sumie może to spowoduje, że jednak jakis oddolny
            nowy ruch obywatelski się pojawi? Niekoniecznie ten XXI, zze starymi
            pierdołami, ale może to kogos wreszcie w tym miescie qrwa obudzi???

            Andi choć założymy taki ruch, do ru...ia wszystkich partii...
            plazzek nam bedzie muzom i patronem duhowym....
            np. Ruch Owsikuf Szczecina :)))

            to na cześć Owsiaka :)))
            • Gość: xxi Re: W S. trzeba czegoś nowego... IP: 94.254.222.* 03.03.09, 15:10
              andi tak jak i ty woli tłentiforsewen wylewać żale na forum , a ruch
              obywatelski wymagający aktywizacji lokalnych społeczności i ciężkiej
              pracy dla swojej dzielnicy czy miasta omijacie szerokim łukiem,
              czekając kiedy ktoś za was coś zrobi. SzczecinXXI djaę wam te
              szansę, że jednak może ktoś to zrobi, nie przeszkadzajcie skoro nie
              umiecie pomóc.

              pzdr
              • andreas.007 Re: W S. trzeba czegoś nowego... 03.03.09, 15:25
                przepraszam, jezeli uwazasz, ze jakies posty na jakims forum
                moga temu ruchowi przeszkodzic, to chyba cienko oceniasz ten Ruch...

                Róbmy swoje... a kazdemu bedzie lepiej.

                Mieszkam w kamienicy, w której siłom i godnościom
                mieszkanców udało sie zrobic remont -
                dach, schody, okna, zbijanie tynkow i wzmacnianie,
                wymiane rur i takie tam "duperele", jak powie kazdy partyjniak.

                Zauwazam tylko, ze pan zalozyciel Ruchu
                nie chciał powiedziec co wymyslił, a odwleka to
                do rozmowy z jakims innym waznym partyjniakiem PO...
                a wiec nie zerwał okowów partyjniackich!
                Potem moze bedzie konsultował z kims wazniejszym inne decyzje,
                skoro swoje prywatne decyzje uwaza ze powinien...

                Zycze chłopakom by udało im sie zrobic duzo dobrego...
                • andreas.007 Re: W S. trzeba czegoś nowego... 03.03.09, 18:14
                  - Norbert postawił nas w o tyle trudnej sytuacji że zapowiedział
                  nam, że jeżeli zdecyduje się na jakiekolwiek formalne związanie ze
                  stowarzyszeniem, to uprzedzi nas i porozmawiamy o tym. Tak się nie
                  stało i pewnie w najbliższych dniach się spotkamy, mam nadzieję, że
                  wcześniej niż 13 marca. Na dłuższą metę to jest schizofrenia -
                  powiedział Nitras.
                  =============================

                  Pan Obrycki musi tłumaczyc sie panu Nitrasowi?
                  A czy z wyjśc do pubu takze sie tłumaczy?

                  Partyjniactwa, sekty i akwizytorzy powinni miec zakaz dzialania
                  na terenie urzedów państwowych!
                  • Gość: gość Re: W S. trzeba czegoś nowego... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 19:15
                    andreas.007 napisał:

                    > Partyjniactwa, sekty i akwizytorzy powinni miec zakaz dzialania
                    > na terenie urzedów państwowych!
                    >


                    Ale jaja, a ja zawsze myślał jak szedł do urzenda ze to sekta :))))
                    ewentualnie siedziba pzpr, no minimum centrala akwizytoruf
                    sprzedajacych na sile swoje wyroby przykutym do sciany petentom...
    • Gość: antek Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 15:45
      Najbardziej podoba mi się forumowy jazgot partyjniaków. Ja osobiście uważam
      wszystkich polityków za szmaty, a ich forumowych popleczników za szmaciarzy.
      Oczywiście ci panowie SĄ także bez dwóch zdań politykami, ale im bardziej szmaty
      się między sobą drą tym mi weselej. Na pohybel klasom próżniaczym! Niech się
      wyrzynają wszystkimi metodami, qoorwy.
      • Gość: gość Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 16:09
        Gość portalu: antek napisał(a):

        > Najbardziej podoba mi się forumowy jazgot partyjniaków. Ja
        osobiście uważam
        > wszystkich polityków za szmaty, a ich forumowych popleczników za
        szmaciarzy.


        hmmm, a ja myślał, że to som właśnie qoorwy :))) a ich szczekaczki
        to qoorwiarze.. uo borze! człek to siem qrwa uczy całe rzycie, a
        myslał ja, że po szkole to jusz bendem miał spokuj z naukom :)))
        • rewers10 Re: Kogo z polityków kusi ruch Szczecin XXI 04.03.09, 11:48
          POczekam na coś mniej oklejonego
    • andreas.007 Co zrobiliście? 03.03.09, 16:24
      2000000 głosów

      słowa: Kazik

      Co zrobiliście tutaj nicponie
      Czy nikt nie widzi z was, że okręt tonie?
      Czy każdy zajęty kradzieżą własną
      Uczynił, że jest już tutaj za ciasno?
      Co zrobiliście, że socjalizmu
      Każdy z was broni niczem ojczyzny?
      Za wielka armia stracić by mogła
      Gdyby tu wszystko było odwrotnie

      2000000 głosów, 2000000 serc
      2000000 par oczu, morze łez
      2000000 głosów, 2000000 serc
      2000000 par uszu, więc...

      Ludzie chcą pieniądze mieć a nie pracę
      Czy ja cię jeszcze kiedyś zobaczę?
      Wolą kopać doły za 1000 euro
      Niż za 600 złotych, wiem to na pewno

      2000000 głosów, 2000000 serc
      2000000 par oczu, morze łez
      2000000 głosów, 2000000 serc
      2000000 mózgów, więc...

      Klaso próżniacza, wy jakim prawem
      Z domu naszego robicie zabawę?!
      Zabawę głupią bo niebezpieczną
      Przecież rozumie to każde dziecko

      Co zrobiliście tutaj złoczyńcy
      Że nie ma miejsca dla coraz więcej?
      Co zrobiliście tutaj kretyni?
      Żaden z was nie wie, nie wie co czyni

      2000000 głosów, 2000000 serc
      2000000 par oczu, morze łez
      2000000 głosów, 2000000 serc
      2000000 par uszu, więc...

      2000000 głosów, 2000000 serc
      2000000 mózgów, może nie
      2000000 głosów, 2000000 serc
      2000000 ludzi, więc...

      I have black skin,
      But I have white heart
      I hate black people
      And black people hate me
    • Gość: ed pierwszy raz zgadzam się z Nitrasem IP: *.chello.pl 03.03.09, 21:28
      radio.szczecin.pl/serwis_informacyjny/pliki/2009-03-03_1236096441.mp3
      • Gość: orzeł Re: pierwszy raz zgadzam się z Nitrasem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 22:39
        Pierwszy raz w tym wątku ::: bo POza tym to zgadzasz się zawsze
      • Gość: gość Re: pierwszy raz zgadzam się z Nitrasem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 22:58
        Czyli grozi ci schizofrenia :))))))))))
        • Gość: hahan King Arthur Balazs!!! IP: *.chello.pl 05.03.09, 07:03
          podobnop zainteresowany i były już rozmowy!!!
          • Gość: gość Re: King Arthur Balazs!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.09, 09:44
            Gość portalu: hahan napisał(a):

            > podobnop zainteresowany i były już rozmowy!!!

            No to byłyby jaja.... na koniec jak se wezmom jeszcze Pawła
            Piskorskiego albo innego cudaka ze stajni politycznych zombi to
            bedzie h..j i pujdom na dno...
    • Gość: JajaKobyly Byłem na spotkanku w Szczecinie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.09, 12:42
      Same kolesie z pożal się panie Boże kultury, wszechpartyjni i bez
      osiądnięć fuchmani i etatyści jak Jesswein, Baca Hawryszuk,
      Krupowicz, Sochański czy urzędas Chwat. Powinni się zabrać na prima
      APRILIS. Brakowało tylko Piechoty i Lubawskiej.
      • Gość: hehe Re: Byłem na spotkanku w Szczecinie IP: *.gprs.plus.pl 11.03.09, 15:17
        No to w takim razie m.in. Wojciech, Rafał, Leszek reprezentowali
        frakcje brudych swetrow, ubytkow stomatologicznych,zapachu potu,
        wczorajszego piwa, nieczyszczonych od tygodni butow, nieracjonalnego
        odzywiania sie w tzm ruchu XXI.
    • Gość: floatingpresident niech zgadnę kto tam był IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.09, 17:09
      Nie byłem ale "strzelam": profesor Flejterski był.
      Był ?
      • Gość: z Re: niech zgadnę kto tam był IP: 77.242.225.* 11.03.09, 18:15
        był!!!!
        :)))))))))))))))
        • Gość: gość Szczecinem rządzą sku..., h..., i złodzieje... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.09, 23:35
          bardzo interesuje mnie reakcja na inicjatywe Szczecin XXI..
          najwyraźniej wielu na forum atakuje przepocone swetry, starych
          wysłużonych polityków, wylniałe czupryny - ogólnie mało estetyczny
          wygląd polityków oraz ich przebrzmiałą historię...

          Można się z tym zgodzić, lub tez nie zgodzić się w ogóle...

          Bardziej zastanawia mnie jedna sprawa.. W Szczecinie rządzi
          niepodzielnie koteria i mafia z PO, bo nazywać to partią polityczną
          jest zwykłym nadużyciem.... mam nadzieje, że kiedys Ci ludzie staną
          przed sądem i zostaną skazani na wiel lat więzienia. Ale zanim to
          nastapi wielu szczecinian, którzy oddali swoje głosy wyborcze na
          polityków-złodziei wstydzi się dzisiaj, że głosowało na PO...
          osobście tego nie rozumiem.

          To Partia Oszustów, czyli PO, POWINNA się tak naprawdę wstydzić a
          nie oszukani obietnicami ludzie...

          Po pierwsze przed PO w RP mieliśmy rząd jakiś strasznych,
          chamowatych gburów z PiS-u.. dlatego ludzie szukali altenatywy i
          uwierzyli w PO. Czy to źle? Chyba nie.

          Z kolei w Szczecinie po Marianie Jurczyku juz chyba każdy przysięgał
          sobie NIGDY WIĘCEJ... i wielu oddało głos na Krzystka, kandydata
          popieranego przez PO, który wstąpił do tej partii po wyborach..
          rzecz raczej zrozumiała... PO obsadziła równiez dzięki wyborcom
          większość miejsc w Radzie Miasta, to kolejna konsekwencja rzadów
          Jurczyka w Szczecinie oraz PiS-u w Polsce...

          PO oraz Krzystek obiecywali nam wiele wspaniałych rzeczy..wielu
          ludzi szybko zaczęlo się identyfikować z nowym prezydentem oraz nowa
          rządzącą siłą broniąc prezydenta i rządzących na tym właśnie
          szczecinskim forum GW .. ale z czasem coraz słabiej, ponieważ głosy
          krytyki nie tylko zaczęły przeważać, ale stały się w świetle faktów
          miażdżące.. Wielu ludzi w mieście bylo mocno wqrwionych krętactwem
          Krzystka i jego poplecznika Nitrasa, przekrętami lokalówki i
          totalnym nepotyzmem oraz lekceważeniem mieszkańców w wielu sprawach..

          I co? Mimo iz cały Szczecin huczał, wielu było zniesmaczonych władzą
          prezydenta miasta i jego kolesi, oraz wytykano niekompetencje,
          chamstwo, korupcje itd. to NIC z tego nie wyniknęło do dzisiaj...
          NIC. Nikt nie podjął akcji obywatelskiej w imię naprawy miasta, w
          imię wspólnego dobra.. czy też może się mylę??? tak jak kiedys
          NITRAS podjął akcję wywalenia jurczyka i doszło do referendum tak
          teraz nik nie podjął akcji wywalenia na zbity ryj gnoja, który
          niszczy to miasto..

          Teraz pojawiła się inicjatywa Szczecin XXI.. inicjatywa
          przeciwstawiająca się dalszej degradacji miasta i wszystkim
          patologiom, które wyrosły w Szczecinie w szybkim tempie pod
          kierunkiem Krzystka, Jarmolińskiego, Nitrasa i ich kolesi oraz
          chorej Rady Miasta opanowanej przez PO....

          Można się nabijać z założycieli tego ruchu.. faktem jest że maja za
          sobą coś w rodzaju emerytelnego dorobku politycznego, ale ci co
          ośmieszają ich, pisza chamskie uwagi na ich temat, może opwiedzcie
          się po której stronie jesteście?

          Moze przedstawcie swój program naprawy miasta, bo póki co innego nie
          znam... Nie popieram jeszcze ruchu S XXI.. na razie patrzę i
          zastanawiam się, co z tego będzie, ale mam wrażenie, że to guwno
          które leci w ich stronę jest rzucane przez sqr..nów od krzystka..

          czy się mylę??? czy tez są to jacyś qrwa światli obywatele tego
          miasta piszący tu na forum i mający lepszy program niż S XXI..

          Może wy qrwa macie genialny programie naprawy miasta i nikt was
          jeszcze nie wysłuchał... niech ktoś z was pokarze jakąś alternatywę,
          jeśli ją macie.. czekam, aż ludzie w tym miescie się obudzą i
          przegonią łobuzów i kryminalistów, którzy opanowali to miasto... i
          dziwię się że trzeba jakis weteranów politycznych żeby zaproponowac
          mieszkańcom alternatywę... gdzie są szczecinianie? czy potrafią
          wziąć odpowiedzialność za to miasto czy chcą je pozostawić s...synom
          i hienom?

          Śmiało panowie, określecie się i odpowiedzcie: czy jesteście po
          stronie Krzystka??? Czy tylko tak mi się qrwa jakos dziwnie
          wydaje????
          • andreas.007 co zrobiliście tutaj... cała prawda! 12.03.09, 00:42

            www.youtube.com/watch?v=7qpqquKcb1g

            2000000 głosów

            słowa: Kazik
            muzyka: L-Dópa
            album: L-Dópa "Gra?"



            Co zrobiliście tutaj nicponie
            Czy nikt nie widzi z was, że okręt tonie?
            Czy każdy zajęty kradzieżą własną
            Uczynił, że jest już tutaj za ciasno?
            Co zrobiliście, że socjalizmu
            Każdy z was broni niczem ojczyzny?
            Za wielka armia stracić by mogła
            Gdyby tu wszystko było odwrotnie

            2000000 głosów, 2000000 serc
            2000000 par oczu, morze łez
            2000000 głosów, 2000000 serc
            2000000 par uszu, więc...

            Ludzie chcą pieniądze mieć a nie pracę
            Czy ja cię jeszcze kiedyś zobaczę?
            Wolą kopać doły za 1000 euro
            Niż za 600 złotych, wiem to na pewno

            2000000 głosów, 2000000 serc
            2000000 par oczu, morze łez
            2000000 głosów, 2000000 serc
            2000000 mózgów, więc...

            Klaso próżniacza, wy jakim prawem
            Z domu naszego robicie zabawę?!
            Zabawę głupią bo niebezpieczną
            Przecież rozumie to każde dziecko

            Co zrobiliście tutaj złoczyńcy
            Że nie ma miejsca dla coraz więcej?
            Co zrobiliście tutaj kretyni?
            Żaden z was nie wie, nie wie co czyni

            2000000 głosów, 2000000 serc
            2000000 par oczu, morze łez
            2000000 głosów, 2000000 serc
            2000000 par uszu, więc...

            2000000 głosów, 2000000 serc
            2000000 mózgów, może nie
            2000000 głosów, 2000000 serc
            2000000 ludzi, więc...

            I have black skin,
            But I have white heart
            I hate black people
            And black people hate me
          • Gość: ja.odra dobre ciele każda matkę ssie IP: *.gprs.plus.pl 12.03.09, 08:37
            Panie kolego. W jaki sposób to grono przeciwstawi się degradacji
            miasta. Na czym opierasz to swoje podejrzenie, tę szansę. Kto im
            bronił przeciwstawiać się teraz, rok temu. Czy mecenas Sochański
            świadczył np bezpłatne usługi prawnicze dla tych, którzy temu się
            sprzeciwiali? Naiwny jesteś czy jesteś od nich co wcale nie jest
            niczym złym . Dobrze, że to powstaje tylko szkoda , że przy takiej
            kadrze nie będzie miqało znaczenia. Przecież polskie przysłowie
            mówi, że - dobre ciele dwie matki ssie a na przykład Baca jest
            zaprzeczeniem tego przysłowia bo w jego przypadku powinno ono
            brzmieć : dobre cielę każdą matkę biędzie ssało jak będzie za darmo.
            Baca był zqaróno naczelnym studenckiego radia w stanie wojennym, nie
            odpuszcza zebran czerwonej Wieczorkowej i Piechotowej, Kotwasowej
            Ordynackiej, był też Prezesem Fundacji Kultury Solidarności , był w
            Od Nowa u Lubińskiej, jak równiez miał świetne relacje z aktywistami
            ZChN i Kościoła oraz PO jak Jabłoński.Intensywność jego współpracy
            zawsze była najsilniejsza z tymi, ktorzy mogli mu cos dac a
            zwłaszcza zaspokojenie kompleksów.
            O czym Ty kolegoo tu mówisz , o jakim programie.
            • Gość: gość Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.09, 11:42
              Gość portalu: ja.odra napisał(a):

              > Panie kolego. W jaki sposób to grono przeciwstawi się degradacji
              > miasta. Na czym opierasz to swoje podejrzenie, tę szansę.

              przede wszystkim to że zabrali głos publicznie.. od tego zacznijmy.
              Samo mówienie o tym co ię dzieje, o kompletnym sqrwieniu miasta pod
              rządami PO, jest już forma protestu czy oporu. Wczesniej
              proponowałem podobne działania tu na forum.. i co? i kto się zgłosił
              do działania??? NIKT... więc nie pier..ol... bo jakos nie widze
              INNYCH inicjatyw w Szczecinie i to wielka szkoda..

              Ale szansa na zmianę polega na tym że wreszcie zaczyna się o tym
              mówić dając jakąkolwiek alternatywę, dając jakiś impuls do
              MYŚLENIA..
              I czytaj uwazniej, ja sam jestem raczej zniesmaczony że jacyś
              wyciągnięci z lamusa politycy to robią, a nie mieszkańcy
              Szczecina... nie wciągaj mnie qrwa w takie nienormalne gadki, bo
              wiesz że nie o tym qrwa pisałem tylko o tym że wreszcie zaistaniał
              JAKIŚ głos w przestrzeni publicznej..


              > Czy mecenas Sochański
              > świadczył np bezpłatne usługi prawnicze dla tych, którzy temu się
              > sprzeciwiali? Naiwny jesteś czy jesteś od nich co wcale nie jest
              > niczym złym .

              Widze ze jestes tylko zwykłym sqr..em... nic więcej. Pies j...ł
              Sochanskiego... h.j z jego usługami, a co to mnie qrwa w ogole
              obchodzi???.. mnie obchodzi to miasto nie Sochanski.. gdybys czytał
              uważnie inne posty podpisane przeze mnie, gdzie wyrażalem swoją
              opinię o Bartku to bys wiedzial że nie jest to dla mnie żaden idol i
              mam na jego temat krytyczne uwagi.. i nie pier..l qrwa o mojej
              naiwności.. Bo to chamska zagrywka...

              > Dobrze, że to powstaje tylko szkoda , że przy takiej
              > kadrze nie będzie miqało znaczenia.

              Dokładnie qrwa to samo napisałem więc qrwa o co ci qrwa chodzi??????

              czy będzie miało znaczenie czy nie, tego nie wie nikt, poniewaz
              jeszcze nie odbyły się wybory prezydenckie w Szczecinie.. jesli będą
              rozgarnięci to byc może dadza sobie radę... h.j wie..

              Co jest smutne to marazm szczecinian, to fakt że SAMI nie potrafią
              przegonić złodziei...

              > Baca

              Znaczy się kto? Sochanski??? czytaj powyżej co o tym napisałem.. i
              poszukaj sobie w wielu innych postach, bo widać jestes qrwa
              strasznie leniwy..

              A teraz co ty masz SAM do zapropownowania??? Nie podoba ci sie
              sochanski i cala reszta bo nie sa matka teresa z kalkuty? Wiec qrwa
              co? co TY nam zaproponujesz jako alternatywe dla naszego miasta????

              Może ty sam pomożesz ludziom okradzionym przez miasto i jego
              władze???

              Może o TOBIE se qrwa pogadajmy.. ja będą bardzo szczęśliwy jeśli
              masz coś sensownego do zaproponowania i oddam swój głos na Ciebie
              jeśli jestes w stanie coś nam zapewnić.. śmiało czekam na
              propozyjcę.. i pewnie inni forumowicze równiez..
              • Gość: ja.odra Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.gprs.plus.pl 12.03.09, 13:28
                o skyr...niu jak piszesz w Szcczecinie (czy w Polsce) mówili Ci z
                Samoobrony, z PO, z PiS a nawet z SLD (za Millera po AWS). Mówił tez
                o tym Marian Jurczyk , który zatrudniał Chwata i Krzystka.
                Farmazony i ogólniki pan dyrdymalisz i zapodajesz.
                • Gość: gość Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.09, 13:46
                  Gość portalu: ja.odra napisał(a):

                  > o skyr...niu jak piszesz w Szcczecinie (czy w Polsce) mówili Ci z
                  > Samoobrony, z PO, z PiS a nawet z SLD (za Millera po AWS). Mówił
                  tez
                  > o tym Marian Jurczyk , który zatrudniał Chwata i Krzystka.
                  > Farmazony i ogólniki pan dyrdymalisz i zapodajesz.

                  Wg ciebie złodziejstwo w Szczecinie, lewe przewały PO, i te
                  wszystkie jaja to są farmazony??? Imputujesz mi jakieś
                  popier..dolone zlodziejskie partie bo jesteś zwykłym kłamcą i pewnie
                  służysz tym ścierwom, które ciągle nas okradają.. ... nie zachowuj
                  się jak sku...el

                  I jak jesteś taki "mondry" to powtarzam raz jeszcze:

                  A co ty masz SAM do zapropownowania??? co TY nam zaproponujesz jako
                  alternatywe dla naszego miasta????
                  Może ty sam pomożesz ludziom okradzionym przez miasto i jego
                  władze???

                  Wydaje się że z tego co piszesz, to ty sam dobrze reprezentujesz
                  złodziei działających na szczeblach władzy w tym mieście...
                  • stop.psim.gownom Re: dobre ciele każda matkę ssie 12.03.09, 13:49
                    gosc, mieszkasz w rejonie pomorzan i gumieniec ? jesli tak, daj znac
                    mam dla ciebie propozycje.

                    pzdr
                    • Gość: gość Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.09, 14:43
                      no to wal jakom masz propozycję..
                  • Gość: ja.odra Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.gprs.plus.pl 12.03.09, 15:41
                    > A co ty masz SAM do zapropownowania??? co TY nam zaproponujesz
                    jako
                    > alternatywe dla naszego miasta????
                    > Może ty sam pomożesz ludziom okradzionym przez miasto i jego
                    > władze???
                    Pracuję w sektorze prywatnym, wykonuję solidnie swój zawód, płacę
                    podatki i to wystarczy abym miał prawo oceniać tych nieudaczników.
                    Ludziom pomagam ale za swoje pieniądze bo za nie swoje bardzo łatwo
                    się pomaga. Nie muszę przedstawiać żadnej kontrpropozycji. Zreszta
                    jak mozna dyskutować o pustce, demagogi i postulatach typu "żadamy
                    wesołych świąt" . W Szczecinie i w Polsce problem nie jest w
                    pomysłach ale w konsekwentnej i profesjonalnej realizacji. Pomysła
                    to ma też Ferdek Kiepski i Baca co to ma firmę "Pomysł i Realizacja"
                    i z księżycowymi pomysłami jest w czołówce ludów katolicko
                    słowiańskich ale z *realizacją* jest u niego więcej niż fatalnie.
                    >Wydaje się że z tego co piszesz, to ty sam dobrze reprezentujesz
                    >złodziei działających na szczeblach władzy w tym mieście...
                    Z powyższego chociazby powodu nie chcę już z Tobą dyskutować. Proszę
                    nie podpisuj się pod moimi postami. Ja pod Twoimi podpisywać się nie
                    będę. Dyskutuj sobie w ten sposób w tanich pubach lub piwiarniach.
                    • Gość: gość Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.09, 16:20
                      Gość portalu: ja.odra napisał(a):

                      > Z powyższego chociazby powodu nie chcę już z Tobą dyskutować.
                      Proszę
                      > nie podpisuj się pod moimi postami. Ja pod Twoimi podpisywać się
                      nie
                      > będę. Dyskutuj sobie w ten sposób w tanich pubach lub piwiarniach.


                      Pisałeś cały czas jakis bełkot o ludziach jak jakaś przekupka a nie
                      o sprawie.. dajesz d..y jak masz sam coś wymyśleć tylko walisz
                      jakieś pierdoły o Sochanskim choc w ogole nie o niego ani o żadnego
                      z kolesi z SXXI nie chodzi, a wyłącznie o Szczecin..

                      Widać masz pietra w tylku skoro nie chcesz słyszeć o przekrętach w
                      UM robionych przez partie obecnie przez PO, choć działa tu już od
                      dłużeszgo czasu CBA i nawet były aresztowania.. więc manipulujesz i
                      nie potrafisz odpowidziec na proste pytanie: czy w takim razie
                      popierasz Krzystka i obecną ekipę oraz ich spoób rządzenia???

                      Wiec spadaj na drzewo z tymi swoimi postami o dupie marynie...
                      Kolejny sługus złodziei i krzystka...
                      • Gość: nietak(t) Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.globalconnect.pl 13.03.09, 00:25
                        Kto ze scisłego grona współpracowników Krzystka został aresztowany???
                        Jakie przewałki??KOnkrety??Nie pisz o mieszkaniu Krzystka,bo chce
                        się rzygac tą sprawą i dopóki nie zostanie skazany g..no mnie
                        obchodzi!CBA siedzi? I dobrze,jesli znajdą ,oskarżą ,osądzą wtedy
                        wrzeszcz!!Wszyscy chcieli zlikwidowac CBA a przynajmniej zwolnić
                        Kamińskiego.Tusk tego nie zrobił,CBA działa i sprawdza
                        rządzących,ale małym leniwym sqrwysynkom na tym forum ciągle
                        mało,nic nie robią tylka drą mordy,że źle.Sami zabierzcie się do
                        roboty,pokażcie,że oprócz darcia japy coś potraficie wieczni i
                        dyżurni malkontenci to może ludzie kiedyś na was zagłosują!
                        • Gość: gość Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.09, 16:00
                          > rządzących,ale małym leniwym sqrwysynkom na tym forum ciągle
                          > mało,nic nie robią tylka drą mordy,że źle.Sami zabierzcie się do
                          > roboty,pokażcie,że oprócz darcia japy coś potraficie wieczni i
                          > dyżurni malkontenci to może ludzie kiedyś na was zagłosują!

                          Widzę że wreszcie coś o sobie napisałeś mały gburze po-yepski...
                          • Gość: nietak(t) Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.globalconnect.pl 13.03.09, 20:02
                            Gosciu czytać nie potrafisz o samodzielnym mysleniu nie
                            wspomnę.Jesteś najaktywniejszym uczestnikiem tego forum,odrewij się
                            chłopie od kompa i zrób coś pożytecznego.Całe to twoje pisanie-
                            szczekanie na zlecenie pisiurskiego Bredzińskiego nie daje ŻADNYCH
                            efektów,choć pewnie będąc tak "płodnym" dostajesz od pisiurskiego
                            wydziału propagandy niezłą kaskę.Żal was pisiurki,żółć i piana na
                            twarzach wyróżnia was z grona normalnych ludzi :-)))
                            • Gość: gość Nietakt goni nietakt.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.09, 20:18
                              Skoro jesteś aż tak pilnym czytelnikiem forum, to pewnie moich wiele
                              wcześniejszych postów i powinieneś wiedzieć, że politków uważam za
                              przestępców.. nie spotkałem w Polsce ani jednego uczciwego..

                              Ilość moich jobów posłanych na nieszczesnych pis-dzielców sam jusz
                              nie zliczem...

                              Jeśli jesteś fanem po-yebuf, to współczuję.... mi zależy tylko na
                              tym by Szczecin był normalnym miastem, nie jakąś chorą enklawą
                              złodziejstywa kolesiów partyjnych.. Partie dla Polski, to
                              nieszczęście jakie dotyka ten kraj codziennie...

                              Co do mojego zajęcia to pozwól że odpiew ci .. spyerdalay :))) nie
                              będziesz mi mówił co mam robić, a co nie :))) a ponieważ tak się
                              składa że muszę siedzieć przy komputerze .... to sobie patrze co się
                              tu na forum dzieje...

                              I widzę bez większego zdumienia niezwykłą aktywność partyjnego
                              ścierwa, które po pierwszych sukcesach CBA uciekło daleko od tego
                              forum, ale ponieważ CBA zostało ostatnio spoziomowane, to znowu
                              hieny wyłażą z szamba... i coraz bardziej tu szaleją...
                        • rewers10 Re: dobre ciele każda matkę ssie 13.03.09, 18:36
                          Gość portalu: nietak(t) napisał(a):

                          > Kto ze scisłego grona współpracowników Krzystka został aresztowany???

                          pewnie przyjdzie i na to czas, kiedy PO przestanie nadzorować policję i prokuraturę
                          • Gość: gość Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.09, 19:09
                            rewers10 napisał:

                            > Gość portalu: nietak(t) napisał(a):
                            >
                            > > Kto ze scisłego grona współpracowników Krzystka został
                            aresztowany???
                            >
                            > pewnie przyjdzie i na to czas, kiedy PO przestanie nadzorować
                            policję i prokura
                            > turę

                            Nie trzeba czekać.. wsadzili Andrzeja R. z SCR-u, który oskarża
                            bezpośrednio Krzystka... widać Krzystek teraz udaje, że go nie zna...
                            • Gość: mikesz Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.09, 20:30
                              Ale Andrzej R. się Krzystka nie wypiera, wręcz przeciwnie podkreśla
                              raczej POzytywne kontakty?
                              • Gość: gość Re: dobre ciele każda matkę ssie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.09, 21:37
                                Gość portalu: mikesz napisał(a):

                                > Ale Andrzej R. się Krzystka nie wypiera, wręcz przeciwnie
                                podkreśla
                                > raczej POzytywne kontakty?

                                Noo bardzo POzytywne, setki przewalonych mieszkań i miliony
                                nielegalnie zarobionych piniedzy.. śledztwo CBA miało objąć kilkaset
                                lokali w Szczecinie... ale jest juz cicho.. przed wyborami
                                europejskimi PO z góry stara się zacierać złe wrażenie..
                                • Gość: elvis POukładani IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.09, 21:48
                                  Wszyscy POmagają im jak mogą w osiągnięciu sukcesu.Bo sukces PO to
                                  ich sukces,bez tego nie mogliby awansować, pozyskiwać, zdobywać,
                                  wygrywać, sprawować,itd. PO prostu żyć!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka