IP: 217.153.159.* 25.11.03, 20:34
Mam pytanie-czy ktoś może wie gdzie na necie można zobaczyć zdjecia tego co
powstanie na miejscu grzybka????????P.S.chyba, że nasza kochana pani
(konserwa)tor zrobiła z niego zabytek i sprawa tego budu już jest
nieaktualna...
Obserwuj wątek
    • Gość: brasu Re: Grzybek IP: 213.155.188.* 25.11.03, 23:14
      Nie wiem co ma stanąć dokładnie w tym miejscu , ale wiem ,że jednak stanie.
      Problem jest z jakąś magistralą telefoniczną , która odnalazła się pod
      koszmarnym grzybkiem i teraz za bardzo nie ma komu zapłacić za jej
      przesunięcie. Podobno jednak Hiszpanie już się dogadują i powinni niedługo
      budowę rozpocząć (ciekawe bo idzie zima swoją drogą). A plany jak pewnie już
      wszyscy wiedzą mają ambitne. Chcą zająć się zabudową całej bramy portowej, o
      ile wcześniej władze miasta nie doprowadza ich do szału. Sam budynek w miejscu
      grzybka ma być 18-metrowym centrum usługowo-handlowym , ale nie wiem jak
      dokładnie ma wyglądać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka