Gość: Śledzisko
IP: 217.153.159.*
25.11.03, 20:34
Mam pytanie-czy ktoś może wie gdzie na necie można zobaczyć zdjecia tego co
powstanie na miejscu grzybka????????P.S.chyba, że nasza kochana pani
(konserwa)tor zrobiła z niego zabytek i sprawa tego budu już jest
nieaktualna...