ex
27.04.09, 23:47
Panie Brudzinski, inzynierie finsowa to moze stosowac Enron albo inne
spolki od przekretow. Nie stocznia.
To co Pan mowi o gazowcach jest glupie i nieralne. Po co mamy za nie
przeplacac w Polsce skoro w innych krajach sa tansze? Chce oab obciazac budzet
jednych firm by ratowac inne? Tak jak juz to robiliscie za rzadow PiS
wrzucajac akcje jednych spolek na dofinansowanie drugich.
Podobnie jak o statkach dla marynarki, co do ktorych w polsce nie ma tyle
wiedzy by je zbudowac. Dodatkowo przypomne Panu, ze jest kryzys i wiekszosc
wydatkow na wojsko jest zamrozonych.
To co Pan mowi o funduszach unijnych to tez kolejna bzdura. Nigdzie fundusze
nie ida na rozwoj ogromnych firm, a na rozwijanie gospodarki ogolnie, poprzez
podzial na tysiace mniejszych podmiotow. Pan proponuje wyrzucenie kasy z unii
na to by stocznia miala co przejesc przez dwa lata. To co Pan mowi nadaje
sie do czasopism o ufo a nie do realnych rozwazan.