Dodaj do ulubionych

ESKA przewałka

28.06.09, 02:23
No to ilu buraczanych cwaniaków z magistratu dostało darmowe bilety ?
Obserwuj wątek
    • Gość: . Re: ESKA przewałka IP: 213.137.61.* 28.06.09, 08:57
      exman napisał:

      > No to ilu buraczanych cwaniaków z magistratu dostało darmowe bilety ?

      ty
      • exman Re: ESKA przewałka 28.06.09, 09:39
        po pierwsze, nie jesteśmy na ty, po wtóre nie jestem z magistratu, po trzecie,
        ujawniłeś swoją nieskomplikowaną osobowość. A pytanie jest przecież bardzo
        proste...kto mi odda moje trzy stówy ?
        • Gość: Garncarski Re: ESKA przewałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 09:52
          Po pierwsze na forum wszyscy są na "Ty", po drugie teraz nie jestes
          z magistratu ale byłeś za czerwonych, po trzecie powoduje Toba nie
          chęc krytyki nieuczciwości ale boli Ciebie,że tym razem Ty musiałbys
          kupić a do tego jako urzędas mentalny nie nawykłeś, na co wskazuje
          Twoja nerwowość.
          • exman Re: ESKA przewałka 28.06.09, 10:11
            Dzięki za rzeczową acz kompletnie błędną analizę :) Pytanie pozostaje bez zmian,
            kto mi odda moje trzy stówy ?
            • Gość: Garncarski Re: ESKA przewałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 11:01
              exman napisał:

              > Dzięki za rzeczową acz kompletnie błędną analizę :) Pytanie
              pozostaje bez zmian,
              > kto mi odda moje trzy stówy ?
              Rozumiem,że błędne było z mojej strony twierdzenie,że na forum
              wszyscy zwracają się do siebie na per "Ty".
              Poza tym tylko bufon tak pisze jak Ty. Ludzie na odpowiednim
              poziomie do takich twierdzeń dodają od siebie i grzecznie "moim
              zdaniem".
              • exman Re: ESKA przewałka 28.06.09, 11:27
                Garncarski, jesteś jak parę innych nicków, tzw. "świerzakiem" na tym forum, a co
                za tym idzie, masz okazję uzurpować sobie prawo by pisać tym tonem. Jesteś
                kolejną skorumpowaną istotą. Eska Rock synonim buractwa.
                • Gość: Jaromir Re: ESKA przewałka IP: *.chello.pl 28.06.09, 20:23
                  a ty masz świerzb i sam jesteś świerzakiem. Każdy sobie uzurpuje ton jaki chce,
                  internet jest wolny. A 3 stówy nikt ci nie odda bo nie zasłużyłeś, bo nawet na
                  koncercie nie byłeś bo siedziałeś przed komputerem i mama mówiła ci żebyś już
                  tyle nie czatował z dziewczynami i żebyś sobie w końcu jakąś znalazł której imie
                  nie kończy sie na .jpg , haha. Pamiętaj, że w Szczecinie czas na narzekanie się
                  już skończył i cokolwiek powiesz i tak idzie w eter i nikt tego nie słucha.
                  • Gość: emil Re: ESKA przewałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 22:13
                    Pamiętaj, że w Szczecinie czas na narzekanie się
                    > już skończył
                    :)))))))))))))))))))))))))))) a ty się z Marsa urwałeś? w
                    muminkowie nie ma czego chwalić ale narzekać to trudno wymienić. A
                    Ksyfek oddał już mieszkanie?
                    • Gość: Jaromir Re: ESKA przewałka IP: *.chello.pl 28.06.09, 22:49
                      A sorry, ty przeciez jestes z Lonebergi. To nie wiesz co sie dzieje w Sz-nie. A
                      czy Krzystek odda mieszkanie, coz to kwestia czsu, ale co to ma wspolnego z ESKA
                      i festiwalem rockowym? Czy to ma byc komentarz tylko zeby dopiec PO, ty maly
                      bojowkarzu PiSu?
                      • Gość: mr. who w poszukiwaniu samego siebie ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.09, 07:52
                        dlaczego kazdy kto odwaza sie skrytykowac po, jest z automatu pisowskim bojownikiem?
                        a co jesli krytykuje niepowazne decyzje po i pis? wowczas jestem komuchem?
                        a co jesli dodatkowo skrytykuje sld? kim wowczas jestem? czy ja w ogole istnieje? ;)
                        • Gość: eee Re: w poszukiwaniu samego siebie ;) IP: 217.153.19.* 29.06.09, 08:32
                          A dlaczego na forum w temacie Festiwal Rockowy, interesuje Cię
                          mieszkanie.
                          • Gość: mr. who Re: w poszukiwaniu samego siebie ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.09, 11:22
                            jak to wywnioskowales? :)
                      • Gość: Vlad.H. dobra buraku oddaj to mieszkanie IP: *.cable.quicknet.nl 29.06.09, 08:13
                        i zajmij sie uczciwa robote a nie siedzisz na forum GW.
        • Gość: ri Re: ESKA przewałka IP: *.chello.pl 28.06.09, 23:10
          A co na piwko zabrakło?

          Niedobrze się robi od czytania Ciebie i Tobie podobnych!
        • Gość: eee A kto ci trzy stuwy zabrał?? IP: 217.153.19.* 29.06.09, 08:48
          Który to matematyk wyliczył ? Mi wyszło 3 zł: 1,2 mln zł 400 tys
          mieszkańców 3 zł na mieszkańca.
          • jack_sparrow_pl Re: A kto ci trzy stuwy zabrał?? 29.06.09, 08:57
            400 tys
            > mieszkańców 3 zł na mieszkańca.

            gdzie oni się pomieścili ?
        • anamar Re: ESKA przewałka 29.06.09, 12:03
          a ja jestem zadowolona,że taki koncert się w szczecinie odbył...
          • Gość: as mozna było bez dopłaty miekskiej to zrobić IP: 62.69.220.* 29.06.09, 12:25
            bilet by kosztował 300 zł wiecej a dla fanów to zadna kwota.
          • Gość: aciuuuuu Re: ESKA przewałka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.09, 14:08
            tez bym sie cieszyl, gdybym nie musial do tego dokladac.
            btw, chce zrobic impreze dla znajomych. bedzie ok 10-15 osob. czy miasto dolozy
            mi sie po 300zl na goscia? w zamian napisze na papierowych czapeczkach, ze
            sponsorem jest miasto szeszin. moge dopisac tez date 2050r. ;)
            • anamar Re: ESKA przewałka 29.06.09, 14:15
              Gość portalu: aciuuuuu napisał(a):

              > tez bym sie cieszyl, gdybym nie musial do tego dokladac.
              > btw, chce zrobic impreze dla znajomych. bedzie ok 10-15 osob. czy miasto dolozy
              > mi sie po 300zl na goscia? w zamian napisze na papierowych czapeczkach, ze
              > sponsorem jest miasto szeszin. moge dopisac tez date 2050r. ;)


              jeśli na tę imprezę przyjdzie ci kilkanaście tysięcy ludzi z całej polski,będzie
              ją transmitować tv i radio,zagrają wiodące w europie kapele-to myślę,że masz
              szanse...
              • Gość: hehehe Re: ESKA przewałka IP: *.pr1-nat.espol.com.pl 29.06.09, 16:47
                ile ile? kilkanascie tysiecy ludzi? :) tyle przyjechalo na koncerty? to chyba
                biletow nie pokupowali :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka