exman 28.06.09, 02:23 No to ilu buraczanych cwaniaków z magistratu dostało darmowe bilety ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: . Re: ESKA przewałka IP: 213.137.61.* 28.06.09, 08:57 exman napisał: > No to ilu buraczanych cwaniaków z magistratu dostało darmowe bilety ? ty Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: ESKA przewałka 28.06.09, 09:39 po pierwsze, nie jesteśmy na ty, po wtóre nie jestem z magistratu, po trzecie, ujawniłeś swoją nieskomplikowaną osobowość. A pytanie jest przecież bardzo proste...kto mi odda moje trzy stówy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Garncarski Re: ESKA przewałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 09:52 Po pierwsze na forum wszyscy są na "Ty", po drugie teraz nie jestes z magistratu ale byłeś za czerwonych, po trzecie powoduje Toba nie chęc krytyki nieuczciwości ale boli Ciebie,że tym razem Ty musiałbys kupić a do tego jako urzędas mentalny nie nawykłeś, na co wskazuje Twoja nerwowość. Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: ESKA przewałka 28.06.09, 10:11 Dzięki za rzeczową acz kompletnie błędną analizę :) Pytanie pozostaje bez zmian, kto mi odda moje trzy stówy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Garncarski Re: ESKA przewałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 11:01 exman napisał: > Dzięki za rzeczową acz kompletnie błędną analizę :) Pytanie pozostaje bez zmian, > kto mi odda moje trzy stówy ? Rozumiem,że błędne było z mojej strony twierdzenie,że na forum wszyscy zwracają się do siebie na per "Ty". Poza tym tylko bufon tak pisze jak Ty. Ludzie na odpowiednim poziomie do takich twierdzeń dodają od siebie i grzecznie "moim zdaniem". Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: ESKA przewałka 28.06.09, 11:27 Garncarski, jesteś jak parę innych nicków, tzw. "świerzakiem" na tym forum, a co za tym idzie, masz okazję uzurpować sobie prawo by pisać tym tonem. Jesteś kolejną skorumpowaną istotą. Eska Rock synonim buractwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaromir Re: ESKA przewałka IP: *.chello.pl 28.06.09, 20:23 a ty masz świerzb i sam jesteś świerzakiem. Każdy sobie uzurpuje ton jaki chce, internet jest wolny. A 3 stówy nikt ci nie odda bo nie zasłużyłeś, bo nawet na koncercie nie byłeś bo siedziałeś przed komputerem i mama mówiła ci żebyś już tyle nie czatował z dziewczynami i żebyś sobie w końcu jakąś znalazł której imie nie kończy sie na .jpg , haha. Pamiętaj, że w Szczecinie czas na narzekanie się już skończył i cokolwiek powiesz i tak idzie w eter i nikt tego nie słucha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emil Re: ESKA przewałka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.06.09, 22:13 Pamiętaj, że w Szczecinie czas na narzekanie się > już skończył :)))))))))))))))))))))))))))) a ty się z Marsa urwałeś? w muminkowie nie ma czego chwalić ale narzekać to trudno wymienić. A Ksyfek oddał już mieszkanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaromir Re: ESKA przewałka IP: *.chello.pl 28.06.09, 22:49 A sorry, ty przeciez jestes z Lonebergi. To nie wiesz co sie dzieje w Sz-nie. A czy Krzystek odda mieszkanie, coz to kwestia czsu, ale co to ma wspolnego z ESKA i festiwalem rockowym? Czy to ma byc komentarz tylko zeby dopiec PO, ty maly bojowkarzu PiSu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mr. who w poszukiwaniu samego siebie ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.09, 07:52 dlaczego kazdy kto odwaza sie skrytykowac po, jest z automatu pisowskim bojownikiem? a co jesli krytykuje niepowazne decyzje po i pis? wowczas jestem komuchem? a co jesli dodatkowo skrytykuje sld? kim wowczas jestem? czy ja w ogole istnieje? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee Re: w poszukiwaniu samego siebie ;) IP: 217.153.19.* 29.06.09, 08:32 A dlaczego na forum w temacie Festiwal Rockowy, interesuje Cię mieszkanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mr. who Re: w poszukiwaniu samego siebie ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.09, 11:22 jak to wywnioskowales? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. dobra buraku oddaj to mieszkanie IP: *.cable.quicknet.nl 29.06.09, 08:13 i zajmij sie uczciwa robote a nie siedzisz na forum GW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ri Re: ESKA przewałka IP: *.chello.pl 28.06.09, 23:10 A co na piwko zabrakło? Niedobrze się robi od czytania Ciebie i Tobie podobnych! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eee A kto ci trzy stuwy zabrał?? IP: 217.153.19.* 29.06.09, 08:48 Który to matematyk wyliczył ? Mi wyszło 3 zł: 1,2 mln zł 400 tys mieszkańców 3 zł na mieszkańca. Odpowiedz Link Zgłoś
jack_sparrow_pl Re: A kto ci trzy stuwy zabrał?? 29.06.09, 08:57 400 tys > mieszkańców 3 zł na mieszkańca. gdzie oni się pomieścili ? Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: ESKA przewałka 29.06.09, 12:03 a ja jestem zadowolona,że taki koncert się w szczecinie odbył... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as mozna było bez dopłaty miekskiej to zrobić IP: 62.69.220.* 29.06.09, 12:25 bilet by kosztował 300 zł wiecej a dla fanów to zadna kwota. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aciuuuuu Re: ESKA przewałka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.06.09, 14:08 tez bym sie cieszyl, gdybym nie musial do tego dokladac. btw, chce zrobic impreze dla znajomych. bedzie ok 10-15 osob. czy miasto dolozy mi sie po 300zl na goscia? w zamian napisze na papierowych czapeczkach, ze sponsorem jest miasto szeszin. moge dopisac tez date 2050r. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: ESKA przewałka 29.06.09, 14:15 Gość portalu: aciuuuuu napisał(a): > tez bym sie cieszyl, gdybym nie musial do tego dokladac. > btw, chce zrobic impreze dla znajomych. bedzie ok 10-15 osob. czy miasto dolozy > mi sie po 300zl na goscia? w zamian napisze na papierowych czapeczkach, ze > sponsorem jest miasto szeszin. moge dopisac tez date 2050r. ;) jeśli na tę imprezę przyjdzie ci kilkanaście tysięcy ludzi z całej polski,będzie ją transmitować tv i radio,zagrają wiodące w europie kapele-to myślę,że masz szanse... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehehe Re: ESKA przewałka IP: *.pr1-nat.espol.com.pl 29.06.09, 16:47 ile ile? kilkanascie tysiecy ludzi? :) tyle przyjechalo na koncerty? to chyba biletow nie pokupowali :D Odpowiedz Link Zgłoś