Dodaj do ulubionych

Orkiszewski startuje na ordynatora

IP: 158.75.53.* 18.06.04, 08:22
O ile znam życie (czytaj toruńskie konkursy) to sprawa kto będzie ordynatorem
w szpitalu jest już dawno przesądzona. Mogę się założyć,że nie będzie to pan
Marek O.

Toruń trawią ciężkie choroby. Nepotyzm, prywata, głupota i zacietrzewienie.
Obserwuj wątek
    • Gość: zmzm Re: Orkiszewski startuje na ordynatora IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 18.06.04, 08:30
      jeszcze opluja go jako niekompetemntnego pracownika .
    • Gość: 007(J.Bond) Re: Toruńska rzeczywistość IP: 158.75.53.* 18.06.04, 10:12
      W sekretariacie X siedziało kilku panów bacznie siebie obserwując. Atmosfera
      napięta. To kandydaci na stanowisko dyrektora. Wszyscy trzymają w rękach plany
      rozwoju przedsiębiorstwa. Kżdy z nich ma nadzieję, że zostanie wybrany...
      Przesłuchania twały wiele godzin. Wydawałoby się, że szanowna komisja traktuje
      kandydatów powżnie.
      Koniec konkursu.
      Jeszcze przed ogłoszeniem wyników na salę obrad wpada uśmiechnięty jegomość.
      Rozmowa trwała kilka minut. Wychodząc z przesłuchania szepnął jednemu z
      siedzących - może pan zostać moim zastępcą, bo tak naprawdę to... nie wiem o co
      chodzi w tej firmie.

      • Gość: kolo Re: Toruńska rzeczywistość IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 18.06.04, 13:00
        007 - ty chyba uwazasz sie za wszechwiedzacego. Docenta zostaw w spokoju bo to
        bardzo porzadny czlowiek. Lekarz z powolania. I bardzo mu zycze aby te posade
        otrzymal, choc nie za bardzo w to wierze:(
        • Gość: 007(J.Bond) Re: Toruńska rzeczywistość IP: *.wlan.pl 18.06.04, 17:53
          Pan Orkiszewski jest porządnym człowiekiem to prawda. Ale porządni czy mądrzy
          w Toruniu nie mają szans. Tu się liczą układy. Jeżeli docent ich nie ma, to
          nici ze stanowiska. Czy to tak trudno zrozumieć ?
    • Gość: Gość Re: Orkiszewski startuje na ordynatora IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 18.06.04, 18:32
      Zyczę Panu Orkiszewskiemu aby został ordynatorem. Jest człowiekiem uczciwym,
      życzliwym i niezastąpionym fachowcem w tym co robi. Ale znając urzędasów w
      Toruniu to wiem że jest za bardzo rozwinięta korupcja i boję się że..... .
      • Gość: ama Re: Orkiszewski startuje na ordynatora IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 18.06.04, 22:03
        Napewno nie wygra.Klika nie da.
    • Gość: gosc Re: Orkiszewski startuje na ordynatora IP: *.proxy.lucent.com 21.06.04, 11:50
      www.nowosci.com.pl/bazy/archiwum.nsf/1e50f79ff13f97a8c1256983004989f1/32f4f1f5af17c35ec1256eb6006ae4a4?OpenDocument
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka