Gość: 007(J.Bond)
IP: 158.75.53.*
18.06.04, 08:22
O ile znam życie (czytaj toruńskie konkursy) to sprawa kto będzie ordynatorem
w szpitalu jest już dawno przesądzona. Mogę się założyć,że nie będzie to pan
Marek O.
Toruń trawią ciężkie choroby. Nepotyzm, prywata, głupota i zacietrzewienie.