humanior
24.10.02, 21:40
To forum ty mały człowieczku któremu zechciało się byc radnym, nie jest
słupem ogłoszeniowym. A już na pewno nie dla ciebie!
Jak reklamować swoje, kopiowane z gazet poglądy to spadaj do biura ogłoszeń i
reklamy, któregolkwiek z mediów.
A najlepiej to powieś się na którymś ze słupów ogłoszeniowych co to stoją na
ulicach.
Pozdrawiam