Gość: mACIAS
IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl
04.01.03, 21:47
CZE JESTEM MACIAS KIEDYS PISALEM NA FORUM GAZETY(WTEDY KIEDY BYLO GLOSNO O
SOLARIUM) WIEC NA STRONIE www.gg.prv.pl/ MACIE LINK DO KAMER,
WSZEDLEM W NOCY WIEC NIKOGO NIE BYLO:( WYSLIJCIE MI EMAILA JAK STRONKA
DIALA POP.OK! EMACIEJ@PLUSNET.PL DOSTANE POWIADOMNIE NA KOMORE I WTEDY WEJDE
DZIEKI POZDRAWIAM WSZYTKICH Z TORUNIA A WSZCZEGOLNOSCI Z 1 LO I BYDGOSKIEGO
A NAJBARDZIEJ KAJE Z. KTORA WIELBIE...:))
PS NA TEJ STRONCE NASZCZESCIE NIE MA ZADNYCH PORNO PROGRAMOW ANI INNYCH
PERWEROW!! TAK WOGOLU JESTEM PRZECIWNIKIEM PORNOGRAFI W SIECI, ALE UKAZANIE
TAMTYCH FAJCHYCH PAN WEDLUG MNIE JEST TYM CO PLAYBOY W KIOSKU RUCHU W
PORUWNAIU Z WAMPEM!! WIEC PANIE FEMINISTKI PROSZE NIE KRYTYKOWAC PANOW
ODWIEDZAJACH TE STRONE