Gość: Dewotka
IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl
21.08.03, 15:38
Chcę wam kochani powiedzieć, że Toruń jest miastem drogim sercu każdej
dewotce. Tutaj zastępy dewotek mają swoją siedzibę jest tu wiele moich
przyjaciółek no i co najważniejsze siedziba naszego Radia. Dziękuję wam
Torunianie, że przyjmujecie nas tak serdecznie. W zamian damy wam więcej
dewoctwa.
DEWOTKI GÓRĄ!!!!!!!