boczipl 26.08.08, 09:19 A nie mogą takich informacji również upublicznić na witrynie internetowej? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mmpies Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 31.10.08, 20:44 Tak bardzo chca pomoc he. Niech zmienia niektorych egzaminatorow (p. Pawenta), ktorzy oblewaja za brak krotkiej sukienki pod postacia nie wlaczenia kierunku i malo dynamicznej jazdy. Chociaz teraz pewnie sezon na "losie" bo nowe samochody trzeba kupic. Bylo pare prob u innych i rzeczywiscie mozna bylo sie bic w piersi za popelnione bledy poniewaz byli w stanie przedstawic konkretne argumenty ale rozmowa z tym jegomosciem to strata nerwow. Odpowiedz Link Zgłoś
kbr14 Re: Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 11.04.09, 23:51 Co do Pana Pawenty to ja się z tym zupełnie nie zgadzam..!! I to trochę nie fair oceniać gościa tylko dlatego że jest sprawiedliwy, a ktoś nie umie jeździć..!Jakby umiał to na pewno dostał by to prawko! Odpowiedz Link Zgłoś
2maks Re: Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 07.11.09, 11:57 kbr14 napisała: > Co do Pana Pawenty to ja się z tym zupełnie nie zgadzam..!! I to trochę nie fai > r > oceniać gościa tylko dlatego że jest sprawiedliwy, a ktoś nie umie > jeździć..!Jakby umiał to na pewno dostał by to prawko! Albo jesteś Pawęta albo ktoś znajomy lub z rodziny od kilku miesięcy jest obserwowany i większego sadysty na tle egzaminowania to w Toruniu niema, a twierdzę to na podstawie kilku set wypowiedzi, ponieważ kilku kolegów i koleżanek zdawało po kilkanaście razy u tego Pawęnty ja też, u innych egzaminatorów nie zdawalność jest dwa góra trzy razy. Najpierw trzeba udzielić pomocy psychologicznej egzaminatorowi a dopiero kursantowi. A wynika to z dwóch powodów Pierwsze to tysięczne wypowiedzi kursantów potwierdzające sadystyczne egzaminowanie. Po drugie to wyniki zdawalności w Toruniu Odpowiedz Link Zgłoś
jarsem Re: Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 13.04.09, 20:08 Za pozno: "Dzień Otwarty Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu Impreza odbyła się w dniu 06.09.2008 r." Tak wiec do nastepnego razu, no chyba ze sie ktos cofnie do przyszlosci ;) Odpowiedz Link Zgłoś
2maks Pomoc psychologiczna 07.11.09, 11:35 Najpierw trzeba udzielić pomocy psychologicznej egzaminatorowi a dopiero kursantowi. A wynika to z dwóch powodów Pierwsze to tysięczne wypowiedzi kursantów potwierdzające sadystyczne egzaminowanie. Po drugie to wyniki zdawalności w Toruniu np.: egzaminatora PAWĘTY Odpowiedz Link Zgłoś
2maks Re: Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 07.11.09, 12:04 boczipl napisał: > A nie mogą takich informacji również upublicznić na witrynie internetowej? Jak byś dostał w łapę z 5 tyś to byś upublicznił informacje Odpowiedz Link Zgłoś