Dodaj do ulubionych

Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin

26.08.08, 09:19
A nie mogą takich informacji również upublicznić na witrynie internetowej?
Obserwuj wątek
    • mmpies Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 31.10.08, 20:44
      Tak bardzo chca pomoc he. Niech zmienia niektorych egzaminatorow (p.
      Pawenta), ktorzy oblewaja za brak krotkiej sukienki pod postacia nie
      wlaczenia kierunku i malo dynamicznej jazdy. Chociaz teraz pewnie
      sezon na "losie" bo nowe samochody trzeba kupic. Bylo pare prob u
      innych i rzeczywiscie mozna bylo sie bic w piersi za popelnione
      bledy poniewaz byli w stanie przedstawic konkretne argumenty ale
      rozmowa z tym jegomosciem to strata nerwow.
      • kbr14 Re: Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 11.04.09, 23:51
        Co do Pana Pawenty to ja się z tym zupełnie nie zgadzam..!! I to trochę nie fair
        oceniać gościa tylko dlatego że jest sprawiedliwy, a ktoś nie umie
        jeździć..!Jakby umiał to na pewno dostał by to prawko!
        • 2maks Re: Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 07.11.09, 11:57
          kbr14 napisała:

          > Co do Pana Pawenty to ja się z tym zupełnie nie zgadzam..!! I to
          trochę nie fai
          > r
          > oceniać gościa tylko dlatego że jest sprawiedliwy, a ktoś nie umie
          > jeździć..!Jakby umiał to na pewno dostał by to prawko!
          Albo jesteś Pawęta albo ktoś znajomy lub z rodziny od kilku miesięcy
          jest obserwowany i większego sadysty na tle egzaminowania to w
          Toruniu niema, a twierdzę to na podstawie kilku set wypowiedzi,
          ponieważ kilku kolegów i koleżanek zdawało po kilkanaście razy u
          tego Pawęnty ja też, u innych egzaminatorów nie zdawalność jest dwa
          góra trzy razy.
          Najpierw trzeba udzielić pomocy psychologicznej egzaminatorowi a
          dopiero kursantowi.
          A wynika to z dwóch powodów
          Pierwsze to tysięczne wypowiedzi kursantów potwierdzające
          sadystyczne egzaminowanie.
          Po drugie to wyniki zdawalności w Toruniu
    • jarsem Re: Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 13.04.09, 20:08
      Za pozno:
      "Dzień Otwarty

      Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Toruniu

      Impreza odbyła się w dniu 06.09.2008 r."

      Tak wiec do nastepnego razu, no chyba ze sie ktos cofnie do przyszlosci ;)
    • 2maks Pomoc psychologiczna 07.11.09, 11:35
      Najpierw trzeba udzielić pomocy psychologicznej egzaminatorowi a
      dopiero kursantowi.
      A wynika to z dwóch powodów
      Pierwsze to tysięczne wypowiedzi kursantów potwierdzające
      sadystyczne egzaminowanie.
      Po drugie to wyniki zdawalności w Toruniu np.: egzaminatora PAWĘTY
    • 2maks Re: Robisz prawo jazdy? Przyjdź na próby egzamin 07.11.09, 12:04
      boczipl napisał:

      > A nie mogą takich informacji również upublicznić na witrynie
      internetowej?
      Jak byś dostał w łapę z 5 tyś to byś upublicznił informacje

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka