wo_jtas 30.08.08, 15:55 Jak wam podobają sie gwiazdy bo mi bardzo;) Wojtek Gasowski - usłyszeć na zywo " Prywatki" będzie bardzo miło a co do drugiej gwiazdy to nie znam :/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sauber1 Re: Jutro festyn 06.09.08, 02:38 Gwiazdy gwiazdami ale i miejscowe dziewuchy na takim festynie radości dostarczają wiele - prawda?;) Odpowiedz Link Zgłoś
skorupa1 Re: Jutro festyn 09.09.08, 12:13 Gąsa wszyscy znaja moze w koncu w Osiecinach zaspiewa bez syczeniama moze juz ..przeszedł na Coreba,,i szczeka mu lepiej sie trzyma podniebienia...,,prywatki,, sztandarowe pewnie zaspiewa a i w Solinie nogi zamoczy...pozdrawiam ..miłej zabawy Odpowiedz Link Zgłoś