alterego 19.01.02, 00:09 Co sadzicie o tatuazach? (Mnie od pewnego czasu coraz bardziej korci). Czy jakis tatuaz zrobil na was szczegolne wrazenie? A moze juz sami je macie? Jesli tak to opiszcie je. :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pulsar Re: Watek tatuowany 22.01.02, 20:21 Nie mam tatuaża i chyba się na niego nie zdecyduje. Nie oznacza to, że nie podobają mi się tatuaże. Niektóre motywy są bardzo ciekawe i wykonanie ich jest według mnie prawdziwą sztuką. Dobrze tatuaże robi Kobra na św. Ducha, ale chyba drogo. Nie rozumiem ludzi, którzy pod wpływem nagłego przypływu jakichś emocji tatuują sobie pseudonimy swoich sympatii (inicjały pozostaną, sympatia może przeminąć), nazwy ulubionych zespołów, itp. Odpowiedz Link Zgłoś