Dodaj do ulubionych

Watek tatuowany

19.01.02, 00:09
Co sadzicie o tatuazach? (Mnie od pewnego czasu coraz bardziej korci). Czy
jakis tatuaz zrobil na was szczegolne wrazenie? A moze juz sami je macie?
Jesli tak to opiszcie je. :-)
Obserwuj wątek
    • pulsar Re: Watek tatuowany 22.01.02, 20:21
      Nie mam tatuaża i chyba się na niego nie zdecyduje. Nie oznacza to, że nie
      podobają mi się tatuaże. Niektóre motywy są bardzo ciekawe i wykonanie ich jest
      według mnie prawdziwą sztuką. Dobrze tatuaże robi Kobra na św. Ducha, ale chyba
      drogo. Nie rozumiem ludzi, którzy pod wpływem nagłego przypływu jakichś emocji
      tatuują sobie pseudonimy swoich sympatii (inicjały pozostaną, sympatia może
      przeminąć), nazwy ulubionych zespołów, itp.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka