Dodaj do ulubionych

www.aero.pl

IP: *.kom / *.kom-net.pl 05.10.05, 18:22
Czy ktos resrerwowal bilet z tej storny ?
Czy jet to pewna firma ?
Musze zarezerwowac bilet na jakis tani lot do szkocji i ktos mi polecil ta
strone. Dzwonilam ale najtaniej w przeciagu dwoch tygodni to za okolo 700 zł
Le ce pierwszy raz i nie jestem w ogole zorientowana w cenach . Czy to tanio
czy drogo? Linie czeskie. Z pragi do Edingburgha.

Moze taniej by bylo na miesju rezerwowac bez posrednictwa firm trzecich, czy
tak w ogole sie da ? :P
Obserwuj wątek
    • nocnylot Re: www.aero.pl 05.10.05, 18:42
      aero jest bardzo dobry. A kupujac bezposrednio o przewoznika placisz
      najczesciej wiecej niz u posrednikow...
      nl
      • Gość: agis Re: www.aero.pl IP: *.kom / *.kom-net.pl 05.10.05, 18:53
        hmm dziwne ze drozej... to najakiej zasadzie to dziala ? :>
        • Gość: flyer Re: www.aero.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.05, 18:58
          Na tej, że co innego jak przewoźnik sprzeda Tobie jeden bilet, a co innego jak
          sprzeda pośrednikowi np. 100 biletów. Oczywiście cena za 100 biletów jest
          niższa, w związku z czym pośrednik może Tobie zaoferować także niższą cenę.

          Jeżeli się mylę niech ktoś to skoryguje :)
    • Gość: S Re: www.aero.pl IP: *.kom / *.kom-net.pl 10.10.05, 11:29
      czy mozna negocjowac cene przy zakupie u posrednikow?
      • Gość: marcin Re: www.aero.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.05, 17:55
        korzystalem ostatnio z aero. kupowalem bilety do czech csa. nie bylo problemow. platonsc karta kredytowa, mozna przelew. przyslali bilet do domu kurierem
    • Gość: Travelplanet.pl Re: www.aero.pl IP: *.stowplaneta.org / *.stowplaneta.org 03.12.05, 18:25
      jest to pewna firma , Właścicielem jest Travelplanet serwis turystyczny który
      jest notowany na Giełdzie Warszawskiej .
    • Gość: Sas [...] IP: *.stowplaneta.org / 82.160.77.* 11.12.05, 16:00
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: jan tak IP: 5.6.2R* / *.94.109.126.cable.012.net.il 16.12.05, 15:44
        tak
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka