Gość: agis
IP: *.kom / *.kom-net.pl
05.10.05, 18:22
Czy ktos resrerwowal bilet z tej storny ?
Czy jet to pewna firma ?
Musze zarezerwowac bilet na jakis tani lot do szkocji i ktos mi polecil ta
strone. Dzwonilam ale najtaniej w przeciagu dwoch tygodni to za okolo 700 zł
Le ce pierwszy raz i nie jestem w ogole zorientowana w cenach . Czy to tanio
czy drogo? Linie czeskie. Z pragi do Edingburgha.
Moze taniej by bylo na miesju rezerwowac bez posrednictwa firm trzecich, czy
tak w ogole sie da ? :P