IP: *.aster.pl 04.02.07, 14:33
pierwsze banalne: czy lecąc do londynu wystarczy nowy dowód, czy potrzebny
jest paszport. ktoś mi ostatnio powiedział, że trzeba mieć paszport, co mnie
mocno zdziwiło
drugie: na stronie easyjet jest kilka opcji płatności za bilet. jedna z nich
to Visa electron, czyli normalna karta płatnicza. czy rzeczywiście oni mogą
zciągać pieniądze z takiej karty, kiedy podamy im dane. przecież nie można
jej używać np. do zaukupów w Internecie?
z góry dziękuję za odpowiedź
Obserwuj wątek
    • Gość: bdzibdzionka. Re: 2 pytania IP: *.41-151.net24.it 04.02.07, 14:53
      przecież nie można
      > jej używać np. do zaukupów w Internecie?

      A kto powiedział, że nie można? Ja w Easyjecie płącę tylko Visa Electron
      • Gość: turtle Re: 2 pytania IP: *.aster.pl 04.02.07, 15:07
        taką zwykłą kartą do wybierania gotówki w bankomacie i płacenia w sklepie?
        • Gość: bdzibdzionka. Re: 2 pytania IP: *.41-151.net24.it 04.02.07, 15:13
          Nie wiem czy jest zwykła czy niezwykła. Moja karta to VE i ja nią płacę. Dodam
          że jest to karta kredytowa prepaid, ale jest to Visa Electron.
          W pierwszym poście napisałeś, że nie można za pomocą tej karty dokonywać zakupów
          w internecie, więc po prostu odpowiadam, że można. Tylko nie każda VE ma te
          właściwości.
          • a380 Re: 2 pytania 04.02.07, 17:28
            Moze po prostu zapłać nią za bilet. Jeśli transakcja zostanie zaakceptowana, to
            znaczy, że mozna :)
            • Gość: turtle Re: 2 pytania IP: *.aster.pl 04.02.07, 21:27
              Dziękuję, za odpowiedzi na drugie pytanie. a jak wygląda sprawa z tym dowodem
              osobistym. np. na stronie easyjet napisane jest, że do odprawy potrzebny jest
              numer rezerwacji i paszport, czy nowy dowód nie wystarcza?
              • tierralatina Re: 2 pytania 04.02.07, 21:48
                wystarcza tez dowod
      • Gość: gleb Re: 2 pytania IP: *.Red-81-36-133.dynamicIP.rima-tde.net 05.02.07, 00:40
        Masz pewnie Visę Electron z Inteligo bo to jedyna karta VE na polskim rynku
        pozwalająca płacić przez internet
        • Gość: bdzibdzionka. Re: 2 pytania IP: *.37-151.net24.it 05.02.07, 11:03
          Mam kartę nie na polskim rynku. Ale chciałam dać do zrozumienia że Visa Electron
          to nie tylko karta "do płacenia w sklepie i wybierania pieniędzy z bankomatu".
          Przynajmniej nie zawsze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka