Gość: nn IP: *.t-mobile.co.uk 22.01.09, 17:38 Wpisałam na bilecie w nazwisku literę L zamiast Ł czy będę miala problemy przy odprawie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
flyboom Zostaniesz pewnie rozstrzelana na lotnisku. 22.01.09, 18:15 a tak poważnie ,nie powinno być problemu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antec Re: loty IP: *.cust.o2.ie 27.01.09, 19:28 Przy zakupie biletu raczej nie używa sie znaków polskich-więc NO PROBLEM miłegolotu Odpowiedz Link Zgłoś