IP: *.t-mobile.co.uk 22.01.09, 17:38
Wpisałam na bilecie w nazwisku literę L zamiast Ł czy będę miala
problemy przy odprawie?
Obserwuj wątek
    • flyboom Zostaniesz pewnie rozstrzelana na lotnisku. 22.01.09, 18:15
      a tak poważnie ,nie powinno być problemu :)
    • Gość: x Nie IP: *.multimo.gtsenergis.pl 23.01.09, 22:18
      .
    • Gość: antec Re: loty IP: *.cust.o2.ie 27.01.09, 19:28
      Przy zakupie biletu raczej nie używa sie znaków polskich-więc NO
      PROBLEM
      miłegolotu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka