Gość: klm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.11, 22:40 Zrobiłam zgodnie z przepisem. Wyszło słodkawe paskudztwo. Może komuś to będzie smakowało, ale ja z pewnością nie wrócę do tego przepisu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj