Gość: nieja
IP: *.196.237.134.threembb.co.uk
11.03.10, 12:52
Czy jest tu ktokolwiek kto pracuje w Tesco w/w miastach?Proszę o opinie na
temat jak się pracuje i jaka panuje atmosfera.Mam ochotę się tam przenieść ale
nie wiem czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę.Dzieki.