Dodaj do ulubionych

Dunstable-Luton

IP: *.196.237.134.threembb.co.uk 11.03.10, 12:52
Czy jest tu ktokolwiek kto pracuje w Tesco w/w miastach?Proszę o opinie na
temat jak się pracuje i jaka panuje atmosfera.Mam ochotę się tam przenieść ale
nie wiem czy nie wpadnę z deszczu pod rynnę.Dzieki.
Obserwuj wątek
    • Gość: abarcik Re: Dunstable-Luton IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.10, 11:33
      Witam co do atmosfer kazdy sklep ma jakas ja pracowalem W hemel
      hepstead i nie polecam dziwna atmosfera ale nie tyko przez polakow
      ale przez menadzerow narodowosci pakistanskiej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka