Dodaj do ulubionych

kredyt w uk

IP: *.tsk.trzebnica.pl / *.tsk.trzebnica.pl 02.01.06, 17:08
Prosze opomozcie mysle o zaciagnieciu kredytu pod hipoteke w uk mam konto w
banku karte kredytowa mieszkam pol roku w uk stala praca dziekuje za wypowiedzi
Obserwuj wątek
    • Gość: g Re: kredyt w uk IP: *.ipt.aol.com 02.01.06, 20:54
      jakiej wypowiedzi oczekujesz? o czym konkretnie?
    • pocominowymail Re: kredyt w uk 03.01.06, 00:34
      ja mieszkam w uk 18 miesiecy i wiem ze kredytu hipotecznego nie dostane. z tego
      co wiem to starac sie mozna po trzech latach zamieszkania w uk (przynajmniej w
      tych wiekszych instytucjach). moze warto szukac mniejszych instytucji, ktore
      moga dac kredyt ale na wyzszym oprocentowaniu.
      • pak76 Re: kredyt w uk 03.01.06, 09:23
        Plotki, ja po niecalych dwoch latach tutaj nie mialem problemu aby uzyskac
        hipoteke (HSBC). A pewnie moglbym probowac i wczesniej...
      • Gość: g Re: kredyt w uk IP: *.ipt.aol.com 03.01.06, 11:25
        czas pobytu nie ma wiekszego znaczenia przy braniu kredytu
        licza sie roczne zarobki i depozyt
        • natalia.brzeska Re: kredyt w uk 03.01.06, 11:42

          Mój brat po pół roku dostał. Jak już ktoś wcześniej wspomniał, liczą się
          zarobki (pewnie i rodzaj pracy/umowy) i ile depozytu możesz wpłacić.
    • elaweybridge Re: kredyt w uk 04.01.06, 14:54
      nie ma znaczenia ile mieszkasz w UK. mi i mezowi HSBC chcial dac mortgage
      £150,000 w maju 2005 kiedy to konto w banku w UK mielismy dopiero od 7 miesiecy.

      i licza sie stale dochody tez, a historia kredytowa - ktora mozna sobie wyrabiac
      uzywajac zwyklej karty kredytowej - tez pomaga (jesli jest CO brac pod uwage ;)
      • Gość: R2 Re: kredyt w uk IP: 1.1.* / *.proxy.aol.com 04.01.06, 18:08
        Jestem tu z zona od roku i tez myslimy o wzieciu pozyczki i zakupie wlasnego
        kata, ale sprawdzlem na kalkulatorze na stronie banku (NatWest), ze ten moze
        nam pozyczyc jakies £66000, a za te pieniadze to niewiele mozna kupic, ale
        liczymy, ze moze sie cos kiedys zmieni...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka