cafe_justysia
13.02.06, 15:13
Mam odwagę jesli chodzi o sam wyjazd...jednak troche się boje o język...niby
mówię dobrze,jestem w stanie konkretnie rozmawiać...ale najbardziej boję się
tego,że jak Anglicy będę ze mną gadać a ja nagle nie będę mogła znaleźć
słowa,które pasuje to oni się będę na mnie wkurzać,że po co ona przyjeżdżała
skoro języka nie zna...