Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 00:07 Wiem, że sporo Polaków tam siedzi... Moze jest ktoś z Piły? Z mężem i roczym dzieckiem spędzimy tam 3 miesiące wakacji studenckich:) Ania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pp Re: Irlandia/Cork IP: 83.167.236.* 25.05.06, 01:28 jasne ze Piła obecna w Cork Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Irlandia/Cork IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 12:22 Możesz napisać na priv? ania.guciowaWYTNIJ@TOgmail.com Ania Odpowiedz Link Zgłoś