Gość: dom IP: *.server.ntli.net 28.05.06, 14:44 kto z was pracuje w magazynach B&Q i w jakich miastach,jestem ciekaw czy stawka 6,71 jest jednakowa wszedzie dla pickerow.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
javus Re: B&Q 28.05.06, 20:38 mam znajomego co tam pracuje, z tego co mowil to na kontrakcie ma wpisane okolo 12k rocznie ale ze ma weekend przesuniety na pon. i wtorek i ze pracuje wieczorkiem to ma cos okolo 15k rocznie (jakies tam dodatkowe pieniazki) . Jak chcesz to przelic to sobei na stawke godzinowa. Aha nie wiem na jakim jest stanowisku ale sadze ze na jakims pierwszym lepszym jakie tam mozna dostac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chlop_ze_wsi Re: B&Q IP: *.range81-132.btcentralplus.com 29.05.06, 01:29 DLA MNIE wicks jet tańszy. pozdro kupuje też w b end q spoko market. Odpowiedz Link Zgłoś