IP: *.server.ntli.net 28.05.06, 14:44
kto z was pracuje w magazynach B&Q i w jakich miastach,jestem ciekaw czy
stawka 6,71 jest jednakowa wszedzie dla pickerow..
Obserwuj wątek
    • javus Re: B&Q 28.05.06, 20:38
      mam znajomego co tam pracuje, z tego co mowil to na kontrakcie ma wpisane okolo
      12k rocznie ale ze ma weekend przesuniety na pon. i wtorek i ze pracuje
      wieczorkiem to ma cos okolo 15k rocznie (jakies tam dodatkowe pieniazki) . Jak
      chcesz to przelic to sobei na stawke godzinowa. Aha nie wiem na jakim jest
      stanowisku ale sadze ze na jakims pierwszym lepszym jakie tam mozna dostac.
    • Gość: chlop_ze_wsi Re: B&Q IP: *.range81-132.btcentralplus.com 29.05.06, 01:29
      DLA MNIE wicks jet tańszy. pozdro
      kupuje też w b end q spoko market.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka