Dodaj do ulubionych

CZY JEST KTOś Z COVENTRY?CZY KTOś TAM BYł?

10.06.06, 22:06
BARDZO MI ZALEżY NA TY ABY DOWIEDZIEć SIE COś O TEJ MIEJSCOWOśCI.O TESCO
TEż,BO TAM MA PRACOWAC MóJ PRZYJACIEL.PROSZE O KONTAKT.
Obserwuj wątek
    • martek01 Re: CZY JEST KTOś Z COVENTRY?CZY KTOś TAM BYł? 14.06.06, 21:13
      Mój tata mieszka w COVENTRY,jest to małą miejscowość,niedaleko jest
      jezioro,pare sklepów,o Tesco tyle wiem że potrzebują do pracy na min 2 lata
      (info o rekrutacji z Katowic-trwa jeszcze nabór)
      • spiral_architect Re: CZY JEST KTOś Z COVENTRY?CZY KTOś TAM BYł? 15.06.06, 11:46
        Coventry małym miastem ??? Toż to jedno z 10 największych miast w UK. Może
        chodziło Ci o Daventry ?
        • kapepe o Coventry 17.06.06, 01:36
          Spedzalem tam ostatnie wakacje i te dwa lata temu; pracowalem w
          chlodni,fabryce,knajpie..
          Coventry jest niedobrym miastem - na poziomie estetycznym. Coventry jest dobrym
          miastem- na poziomie finansowym, czyli plac i kosztow.
          Miasto bylo zburzone w czasie drugiej wojny i to niestety widac,jest brzydsze
          nawet od Warszawy w centrum. Z drugiej strony, przemyslowy charakter regionu
          pozostal, co sprawia ze pracy jest sporo, a mieszkania sa tanie..
          • kasia.calusek Re: o Coventry 17.06.06, 07:52
            dzieki wielkie za informacje!!!:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka