kasia.calusek 10.06.06, 22:06 BARDZO MI ZALEżY NA TY ABY DOWIEDZIEć SIE COś O TEJ MIEJSCOWOśCI.O TESCO TEż,BO TAM MA PRACOWAC MóJ PRZYJACIEL.PROSZE O KONTAKT. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
martek01 Re: CZY JEST KTOś Z COVENTRY?CZY KTOś TAM BYł? 14.06.06, 21:13 Mój tata mieszka w COVENTRY,jest to małą miejscowość,niedaleko jest jezioro,pare sklepów,o Tesco tyle wiem że potrzebują do pracy na min 2 lata (info o rekrutacji z Katowic-trwa jeszcze nabór) Odpowiedz Link Zgłoś
spiral_architect Re: CZY JEST KTOś Z COVENTRY?CZY KTOś TAM BYł? 15.06.06, 11:46 Coventry małym miastem ??? Toż to jedno z 10 największych miast w UK. Może chodziło Ci o Daventry ? Odpowiedz Link Zgłoś
kapepe o Coventry 17.06.06, 01:36 Spedzalem tam ostatnie wakacje i te dwa lata temu; pracowalem w chlodni,fabryce,knajpie.. Coventry jest niedobrym miastem - na poziomie estetycznym. Coventry jest dobrym miastem- na poziomie finansowym, czyli plac i kosztow. Miasto bylo zburzone w czasie drugiej wojny i to niestety widac,jest brzydsze nawet od Warszawy w centrum. Z drugiej strony, przemyslowy charakter regionu pozostal, co sprawia ze pracy jest sporo, a mieszkania sa tanie.. Odpowiedz Link Zgłoś