Gość: omas
IP: *.gdynia.mm.pl
09.08.06, 15:22
Witam, chciałbym wiedziec czy jest na forum ktos kto pracuje w Sudbury,Suffolk? Ja wyjezdzam tam 25.08 w
miejsce innej osoby ktora zrezygnowala z opcja mieszkanie od tesco (zajme
miejsce osoby w mieszkaniu ktora zrezygnowala), prosil bym o jakies
informacje na temat tamtejszego Tesco, menadzerow itp.
Serdecznie Pozdrawiam
P.S.: W poprzednim watku pomylilem nazwy miast ;)