IP: *.gdynia.mm.pl 09.08.06, 15:22
Witam, chciałbym wiedziec czy jest na forum ktos kto pracuje w Sudbury,Suffolk? Ja wyjezdzam tam 25.08 w
miejsce innej osoby ktora zrezygnowala z opcja mieszkanie od tesco (zajme
miejsce osoby w mieszkaniu ktora zrezygnowala), prosil bym o jakies
informacje na temat tamtejszego Tesco, menadzerow itp.
Serdecznie Pozdrawiam

P.S.: W poprzednim watku pomylilem nazwy miast ;)
Obserwuj wątek
    • dankann Re: Sudbury 10.08.06, 17:43
      napisz na almaden@op.pl, mieszkam w sudbury i pracuje w tesco.Czesc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka