Gość: KingOfSorrow
IP: 135.196.110.*
03.10.06, 16:12
od kilku miesiecy pracuje w Londynskim lotnisku Heathrow. slyszalem, ze mozna
uniknac placenia podatkow poprzez studiowanie. dlatego wpadlem na pomysl
zapisania sie na studia zaoczne w jednej z prywatnych uczelni w Polsce i
jednoczesnie zalatwienia sobie indywidualnego toku studiow, tak zeby nie
musiec za czesto przyjezdzac do kraju. czy uwazacie, ze to dobry pomysl?
jakie dokumenty i komu musialbym przedstawic, aby zostac zwolnionym od
placenia podatkow. i w koncu ostatnia pytanie, czy studia podyplomowe rowniez
pomogaja uniknac placenia, badz co badz, dosc wysokich podatkow. bede
wdzieczny za kazda rzeczowa odpowiedz. pozdrawiam.