Gość: hh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 19:54 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jj Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.nott.cable.ntl.com 19.02.07, 20:16 jasne,podaje adres www.wyjebiecienakase.co.uk/pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hh Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.07, 09:29 ponawiam pytanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hh Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.02.07, 15:03 znacie jakieś agencje gdzie mówia po polsku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jj Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.nott.cable.ntl.com 20.02.07, 16:37 jasne podaje adres agencji gdzie mowia po Polsku... www.odloty.pl po polsku wszyscy mowia-wykladowy francuski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taktak Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.07, 21:38 oj bracie zapomnij... przyjechalem z Manchesteru... co sie nachodzili znajomi po agencjach... podobno wiosna ma coś ruszyc, ale zarazie beznadzieja... w Greter Manchester jest chyba z 2-3 agencje z zatrudnionymi Polakami co nie oznacza że tam sobie wejdziesz a oni zaproponuja Ci prace Odpowiedz Link Zgłoś
worm83 Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches 21.02.07, 05:53 Gość portalu: taktak napisał(a): > oj bracie zapomnij... przyjechalem z Manchesteru... co sie nachodzili znajomi > po agencjach... podobno wiosna ma coś ruszyc, ale zarazie beznadzieja... w > Greter Manchester jest chyba z 2-3 agencje z zatrudnionymi Polakami co nie > oznacza że tam sobie wejdziesz a oni zaproponuja Ci prace radze wam omijac agencje z polakami, bo ci nigdy nie zalatwia wam lepszej pracy niz sami maja. ot taka polska przypadlosc... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawii Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 13:29 polskich jako tako niema ale pracuja polacy np;heads na flixton01617463305 czy dcr na swinton chyba. tam sa polacy adresy musisz na necie poszukac bo teraz nieznam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawii Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 13:30 a jak kosc sie pyta to jak nieznacie odpowiedzi to milczcie lepiej!! Odpowiedz Link Zgłoś
worm83 Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches 22.02.07, 13:33 Gość portalu: hawii napisał(a): > a jak kosc sie pyta to jak nieznacie odpowiedzi to milczcie lepiej!! bo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawii Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 13:40 bo wychodzi typowe polskie buractwo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawii Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.07, 13:42 niechodzi mi w tym przypadku o Ciebie worm83 ale o innych cwaniaczkow Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaaa Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.bb.sky.com 26.11.15, 11:47 Pajace gościu normalnie się pyta jak człowiek a wy odpowiadacie jak dovny i twoje zdjęcia na odlotach są zapewne to na ch... się chwalisz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: logic Re: Znacie jakieś polskie agencje pracy w manches IP: *.xdsl.murphx.net 26.11.15, 12:48 8 lat myslales nad tym postem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iloona sama prawda IP: *.10-2.cable.virginm.net 12.11.13, 12:38 dokladnie jezeli chodzi o to zeby sie kogos poradzic to polaczki pierwsi zeby dogadac cos ale zeby pomoc ? po co lepiej posmiac sie z ludzi ;/ a jak ktos tu krotko jest to nie wie gdzie chodzic i o co pytac, tez szukam jakiejs agencji zeby polak pracowal bo po angielsku gadam ale czasami nie rozumiem jesli chodzi o jakies ich urzedowe sprawy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: sama prawda IP: *.bb.sky.com 12.11.13, 19:44 Only strong survive. Odpowiedz Link Zgłoś