Dodaj do ulubionych

sprzedam samochod-Dublin

IP: 89.100.129.* 22.03.07, 14:50
sprzedam samochd. Seat Ibiza, 1997, przebieg okolo 84 tys. mil.Silnik 1 litr.
Stan doskonaly.zielony, cztero drzwiowy.
cena do wytargowania.
prosze o kontakt tylko osoby zainteresowane piszcie na gazetowego meila.
Obserwuj wątek
    • Gość: majkel Re: sprzedam samochod-Dublin IP: *.unknown.be.uu.net 22.03.07, 18:08
      ma NCT ??
      • u_nasz_w_londynie Re: sprzedam samochod-Dublin 22.03.07, 19:16
        No i dlaczego tak drogo ??!!??!!??!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka